Кришки відсіків для електроніки

Показати
Сортування
Код товару: 89007
15 грн.
Код товару: 53234
25 грн.
Код товару: 53233
25 грн.
Код товару: 53232
25 грн.
Код товару: 53224
37 грн.
Код товару: 53223
37 грн.
Код товару: 53319
95 грн.
Кришки відсіків для електроніки

Кришки відсіків для електроніки в магазині МузЛайн

Електроніка-одна з найбільш вразливих частин електрогітари, схильна до зносу, впливу навколишнього середовища, механічних пошкоджень. Для її додаткового захисту конструкторами інструментів були розроблені спеціальні кришки, плоскі панелі, які надійно захищають відсік і при необхідності легко знімаються.

Кришка відсіку під електроніку

Кришки для відсіків розрізняються:

  • за формою;
  • за розміром;
  • за матеріалом, з якого вони виготовлені.

Функції та використання кришок відсіків для електроніки

Кришки для відсіків електроніки електрогітар і бас-гітар призначені для двох основних цілей:

  • захисту електроніки;
  • захисту музиканта від впливу електроструму.

На стан електроніка, що забезпечує роботу звукознімачів, регуляторів тону і гучності інструменту, чинять негативний вплив волога, пил і дрібне сміття, які можуть потрапляти у відсік з повітря і від одягу музиканта. Їх наявність у відсіку, де знаходяться електронні пристрої та дроти, може призводити до передчасного зносу деталей, їх пошкодження, порушення правильної роботи всього інструменту.

Несправна електроніка може спотворювати звучання, привносити в нього сторонні шуми, а то і зовсім не виконувати своїх функцій. Заміна електроніки в такому випадку-досить дорогий захід.

Для того, щоб інструмент функціонував якомога довше, важливо використовувати захисні панелі, які закривають відсік з електронікою і забезпечують надійний бар'єр на шляху пилу, вологи, перепадів температури, сонячного світла і механічних пошкоджень.

Форма і можливості кришок для електроніки

Кришки для відсіків електроніки традиційно виготовляють з міцного і зносостійкого пластику; вони мають різну форму, оскільки призначаються для гітар різних моделей. Найчастіше їх форма-неправильна з округленими кутами і 4-6 отворами для фіксації на корпусі.

Захисні панелі встановлюються переважно на задній поверхні інструменту.

Завдяки своїй формі і товщині такі панелі щільно закривають відсік і не пропускають нічого, що може завдати шкоди електронним деталям.

Правильно встановлена кришка нерухома, не має зазорів і щілин. Крім того, її при бажанні можна зняти - для профілактичного огляду електроніки, заміни застарілих або вийшли з ладу деталей, екранування відсіку.

Вибір і покупка кришок відсіків для електроніки

В інтернет-магазині музичних інструментів і аксесуарів представлені шайби для кріплення грифа, Кришки для відсіків електроніки, напрямні струн та інші комплектуючі. Ви можете купити відповідну вашому інструменту захисну панель, оформивши замовлення на нашому сайті і сплативши покупку онлайн.

Кришки відсіків для електроніки - Muzline.ua

Магазин Музлайн пропонує своїм покупцям:

  • послуги доставки по Україні;
  • гнучку систему оплати;
  • широкий вибір моделей захисних панелей;
  • сервісні послуги.

Якщо при оформленні замовлення у вас виникнуть складнощі або з'являться додаткові питання про товар, ви можете зв'язатися з нашим фахівцем і отримати безкоштовну консультацію. У нас є все для сучасного музиканта!

Читати повністю