Кришки відсіків для пружин

Показати
Сортування
Код товару: 53229
69 грн.
Код товару: 53227
69 грн.
Код товару: 53226
69 грн.
Код товару: 53225
69 грн.
Код товару: 53228
69 грн.
Немає в наявності
Кришки відсіків для пружин

Кришки для відсіків пружин в магазині МузЛайн

Сучасні електрогітари-це, в першу чергу, величезна різноманітність моделей, чия конструкція має істотні відмінності. Одна з найскладніших серед них, конструкція гітари, що має машину флойд-роуз. Саме такі інструменти мають наскрізний отвір в корпусі для установки пружин і спеціальну кришку, яка ці пружини закриває.

Кришка відсіку для пружин

Призначення і практична користь 

Основне призначення такої кришки-забезпечувати безпеку музиканта, оскільки пружини знаходяться під великим натягом. Крім того, вона виконує такі функції:

  • естетичний;
  • захисний.

Крім музиканта, кришка для відсіків пружин захищає і інструмент від впливу навколишнього середовища. Оскільки в цьому відсіку дерево не має такого ж захисту, як зовнішні лаковані поверхні інструменту, воно дуже чутливо реагує на зміну вологості повітря, а також може піддаватися впливу пилу і дрібного сміття. Пружини при цьому можуть піддаватися корозії і іржавіти, що швидко виводить з ладу всю систему флойд-роуз.

Кришка для відсіку пружин мінімізує негативний вплив середовища, захищає пружини і дерево від можливих механічних пошкоджень.

Установка Кришки для пружинного відсіку

Кришки для відсіків пружин мають стандартний розмір і отвори для кріплення до корпусу за допомогою болтів. Відмінності між ними стосуються:

  • наявності вентиляційних отворів;
  • якості пластику;
  • кольору і прозорості.

Кришка для відсіку пружин встановлюється дуже легко, для цього достатньо використовувати звичайну викрутку і болти відповідного діаметру. Зробити це можна в домашніх умовах.

Правильно встановлена кришка щільно прилягає до корпусу інструменту, не деформується, не видає деренчання під час гри. Крім того, при необхідності її легко зняти.

Найвразливіше місце кришки-отвори для кріпильних болтів, де пластик при застосуванні зайвого зусилля може тріскатися і відколюватися.

Вибір і покупка Кришки для пружинного відсіку

В інтернет-магазині музичний інструментів і аксесуарів Музлайн представлені універсальні фірмові пластикові кришки для відсіків пружин електрогітар з флойд-роузом. Вони відрізняються високою якістю і бюджетною вартістю. Також в магазині музлайн представлені маркери ладів, бриджі, тремоло та інші комплектуючі, які можуть знадобитися при ремонті гітари.

Кришки відсіків для пружин - Muzline.ua

Ви можете замовити кришки на нашому сайті і оплатити покупку онлайн. Крім того, ми здійснюємо доставку по Києву і території України в найкоротші терміни. Якщо вам необхідна додаткова інформації на ваше замовлення або про товар, ви можете звернутися до нашого фахівця за безкоштовною консультацією.

Музлайн пропонує своїм клієнтам гнучку систему оплати, покупку в кредит і сервісні послуги з ремонту та обслуговування музичних інструментів. У нас ви знайдете все, що потрібно для роботи і творчості!

Читати повністю