Квікі

Показати
Сортування
Код товару: 44072
3 711 грн.
Код товару: 44065
5 325 грн.
Немає в наявності
Квікі

Квікі в магазині МузЛайн

Квікі (або куїкі) - особливий тип Бразильських ударних перкусійних інструментів, що володіє нестандартним барвистим звучанням. Квік має просту конструкцію і являє собою порівняно невеликий високий металевий циліндр з мембраною, закріпленої традиційним для барабанів способом. 

Для виготовлення квіків використовуються такі матеріали, як:

  • Алюміній;
  • пластик;
  • натуральна шкіра. 

Перкусія Квікі

Головна особливість барабана цього типу-невеликий діаметр, міцні тонкі стінки циліндра і сильний натяг мембрани, які в сукупності дають гострий пронизливий низький звук з певним тоном. Звучання квіків добре поєднується з тембром танцювальних барабанів. Крім того, воно розширює виразні і динамічні можливості ансамблю інструментів, в якому присутній Квік. Його тембр характерний для бразильської вуличної музики, сьогодні використовується найчастіше в етнічній і танцювальній музиці, ф'южні, фолку в співзвуччі з різними ударними, клавішними і духовими інструментами типу пан-флейт, рідше - в сучасних течіях джазу і популярних стилях. 

Купити Квік для занять і професійного використання можна за однаковою ціною - порівняно невисокою для ударних інструментів. 

Особливості конструкції і техніка гри на квіках

Квік-інструмент, виробництвом якого займаються всі топові виробники перкусійних інструментів. Основа барабана виготовляється з литого алюмінію, зовнішня поверхня якого додатково захищена хромуванням. Завдяки властивостям матеріалу і невеликим габаритам, барабан має дуже невелику вагу. 

Мембрана для квіков може бути пластиковою, але часто їх роблять з натуральних матеріалів і використовують для виробництва мембран тонку вироблену козячу шкіру - міцну і досконалу з акустичної точки зору. Еластичність і міцність шкіри дозволяє проводити настройку барабана-змінювати її натяг і коригувати тон. 

Квіки бувають різних розмірів, але найпопулярніші:

  • 6-дюймові;
  • 10-дюймові. 

Традиційно Квікі за допомогою ременів вішаються на плече музиканта, щоб він міг грати на ходу або просто стоячи. Однак сьогодні для установки інструментів в робоче і комфортне для музиканта положення можна використовувати універсальні стійки для перкусії або барабанів з міцними власниками і стійкою основою. На квіках грають спеціальними паличками і, рідше, руками. Для цього типу барабанів характерні прості і яскраві ритмічні партії, насичені динамічними переходами. Техніка гри на квіках дуже відрізняється від стандартної - замість постукування паличками або руками, застосовують труть руху з натиском на мембрану для зміни тону звучання.  

Спочатку вони використовувалися для ритмічного супроводу самби, сьогодні ж він звучить у багатьох музичних стилях і використовується як елемент різноманітності тембрів і фактур. 

Квікі - Muzline.ua

Вибір і покупка квіків в Музлайн

В інтернет-магазині музичних інструментів і аксесуарів Музлайн представлений широкий вибір клавішних інструментів, духових, смичкових, перкусійних і Квікі можна купити за демократичною цін. В асортименті - моделі барабанів німецького виробництва, якість яких підтверджується офіційними гарантіями від бренду. 

На нашому сайті ви можете оформити замовлення, оплатити покупку онлайн і скористатися послугами доставки інструментів по території України. До ваших послуг професійні консультації, Сервісна допомога та вигідні умови для покупок в кредит!

Читати повністю