Ліри

Показати
Сортування
Код товару: 55697
116 грн.
Код товару: 55700
145 грн.
Код товару: 55699
195 грн.
Код товару: 55698
204 грн.
Код товару: 64958
761 грн. 738 грн.
Код товару: 64957
1 019 грн. 988 грн.
Код товару: 64955
1 122 грн. 1 088 грн.
Код товару: 64956
1 277 грн. 1 239 грн.
Код товару: 64961
1 367 грн. 1 326 грн.
Код товару: 64954
1 496 грн. 1 451 грн.
Код товару: 64959
1 625 грн. 1 576 грн.
Код товару: 64960
2 021 грн. 1 960 грн.
Ліри

Ліра для духових

Віртуозна гра на сучасних класичних духових інструментах, так чи інакше, передбачає необхідність певного рівня комфорту для музиканта – більшість мідних духових досить багато важать, і вимагають зусиль при звуковидобуванні і свободи в русі. Для вирішення цих питань був створений ряд спеціальних аксесуарів, серед яких гідне місце займає ліра.

Ліри до духовим

Це спеціальне допоміжне пристосування, яке дозволяє утримувати нотну партитуру перед очима музиканта, так як кріпиться на корпусі інструменту в поле зору людини. Ліри виготовляють для:

та інших мідних і дерев’яних духових інструментів. ліри використовують переважно музиканти духових маршових оркестрів.

Конструкція і особливості ліри

Ліра являє собою витончений металевий тримач для партитури у формі мініатюрної ліри-старовинного музичного інструменту, від якого цей аксесуар і отримав свою назву.

Ліри виготовляють з різних металів:

  • нержавіючої сталі;
  • мідь;
  • латунь.

Поверхня аксесуара часто має нікельоване покриття або напилення з позолоти і срібла. Форма самого тримачі склалася традиційно і не відрізняється в залежності від інструменту, для якого вона призначена.

Головна відмінність лір для різних інструментів полягає в типі кріплення, адаптованого під їх форму і специфіку. В основному серед кріплень виділяються затискачі і хомути з гвинтами для регулювання тиску.

Самі ліри додатково оснащені притискними лапками, які завдяки пружинам утримують листи нот.

Історія появи лір

Ліри для духових інструментів з’явилися відносно недавно, коли з’явилися маршируючі оркестри. Що стоять на місці музикантам набагато зручніше було користуватися традиційними пюпітрами, але на ходу – коли необхідно грати, використовувати повноцінну підставку для нот стало неможливо.

Гра напам’ять не прижилася в якості постійної традиції навіть у вуличних оркестрах, тому гостро стояло питання зручного і простого способу тримати ноти перед очима музиканта.

До появи ліри в сучасному її вигляді привели довгі експерименти - з формою і матеріалами. Сучасна ліра має масу переваг. Вона:

  • легкий;
  • міцний;
  • стійкий;
  • естетичний.

Вона має вкрай невеликі габарити, а тому не ускладнює інструмент, не спотворює його звучання і не заважає музиканту. Ліра легко кріпиться на інструмент і також легко знімається без застосування будь-яких зусиль.

Завдяки міцній конструкції ліра здатна надійно утримати досить великий обсяг нотних листів форматом А5 і А4, крім того, їх можна буде перевертати.

Ліри - Muzline.ua

Вибір і покупка ліри в Музлайн

У нашому інтернет-магазині є все, що необхідно музиканту-духовику - все розмаїття аксесуарів і допоміжних пристроїв, які зроблять ваші заняття музикою комфортними. Ми пропонуємо широкий асортимент якісних металевих лір для різних духових інструментів, від виробників, які спеціалізуються на розробці ергономічних і надійних аксесуарів.

Ви можете оформити замовлення на нашому сайті, скориставшись спеціальною формою. Якщо у вас виникнуть складнощі або питання, вам допоможе наш фахівець-консультант.

Ми надаємо послуги оперативної доставки замовлень по території всієї України, тому ви можете здійснювати важливі покупки, не виходячи з дому. Вибирайте найбільш зручний для вас тип доставки і спосіб оплати, і ваше замовлення приїде у ваше місто в найкоротші терміни.

Читати повністю