Лимонне масло для гітар

Показати
Сортування
Лимонне масло для гітар

Лимонне масло для гітар в магазині МузЛайн

Догляд за нелакованими поверхнями гітари дуже педантичне питання для багатьох музикантів. Якщо з лакованим корпусом все простіше-лак захищає дерево від агресивного впливу середовища і різних хімічних речовин, то "голий" матеріал вимагає принципово іншого підходу. Три основні фактори, на яких тримається будь-який догляд за інструментом:

  • очищення;
  • захист;
  • зволоження.

Лимонне масло для гітар

Для цих цілей існує поки тільки одне універсальний засіб-лимонне масло.

Маслом це засіб називається досить умовно. Крім нього в його склад входять м'які синтетичні очищувачі, які швидко випаровуються, і зволожувачі, які вбираються в поверхню деревини і підтримують оптимальний баланс вологи в матеріалі. Лимонне масло в даному випадку виконує роль приємною аромату.

Слід зауважити, що чисте ефірне лимонне масло для чищення накладки грифа та інших нелакованих поверхонь гітари використовувати не варто - так можна завдати інструменту шкоди.

Перш ніж купити лимонне масло для гітари важливо переконатися, що воно підходить конкретному інструменту - деякі засоби не можна наносити на Кленове дерево. Для таких випадків використовуються інші очищувачі накладки грифа.

Особливості та застосування лимонного масла

Завдяки своїм складом лимонне масло для гітар швидко і ефективно розчиняє забруднення, які відкладаються в процесі занять на грифі інструменту. При цьому засіб дозволяє максимально м'яко видалити нерозчинні речовини, не пошкоджуючи поверхню дерева.

Для нанесення лимонного масла на накладку грифа і якісного очищення поверхні необхідно зняти струни. Для їх очищення використовуються спеціальні очищувачі гітарних струн, а масло для цього не підходить. Для нанесення засобу можна використовувати ватяні диски або м'які тканинні серветки і ними ж протирати поверхню.

Після очищення на накладку грифа можна нанести тонкий шар лимонного масла і залишити на кілька хвилин, щоб зволожуючий компонент міг вбратися. Надлишки масла потрібно прибрати і протерти накладку насухо.

Вибір і покупка лимонного масла для гітари в Музлайн

Лимонне масло не є універсальним засобом, проте воно підходить більшості інструментів. У нашому інтернет-магазині музичних інструментів і аксесуарів Музлайн можна купити лимонне масло за оптимальною ціною від кращих брендів.

На нашому сайті ви знайдете докладний опис засобів по догляду за інструментів і специфіки їх дії, зможете швидко оформити замовлення і оплатити його онлайн. У Музлайн діють послуги:

  • доставка;
  • сервіс;
  • консультація.

Лимонне масло для гітар

У нас ви зможете знайти все, що потрібно для підтримки вашої гітари в ідеальному стані!

Читати повністю