Виробник

Алфавітний покажчик    0 - 9    A    B    C    D    E    F    G    H    I    J    K    L    M    N    O    P    Q    R    S    T    U    V    W    X    Y    Z    І    Л    П    С    Т

0 - 9

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

Q

R

S

T

U

V

W

X

Y

Z

І

Л

П

С

Т

Виробники музичних товарів в магазині МузЛайн

 

В інтернет-магазині Музлайн доступна продукція, яку випускають кращі музичні бренди світу. На нашому майданчику представлені найвідоміші виробники, а також молоді та амбітні компанії, які пропонують конкурентні товари в широкому діапазоні цін.

У нас ви знайдете цікавий бренд, його продукцію, все, що з ним пов'язано і що може зацікавити вас. На сайті виробники музичних інструментів, обладнання та аксесуарів вказані в алфавітному порядку і по країнах, тому відшукати кращого буде не важко.

Кращі музичні бренди в Музлайн - від інструментів до аксесуарів
Гітара

Продукція Fender викликає особливу повагу. В асортименті бренду ви знайдете американські класичні, акустичні та електричні та бас-гітари, які цінує Музична Україна і весь світ. Дорогі і дуже популярні моделі Gibson користуються незмінним попитом у професіоналів і колекціонерів. Це еталон звучання, справжня класика дизайнерської та інженерної думки.

Широкий вибір якісних дитячих гітар недорого пропонує Іспанська Admira, а інноваційні та дуже якісні моделі ─ Yamaha. Список товарів японського виробника включає не тільки широкий вибір струнних, а також духових, клавішних і електронних інструментів. Бренд випускає кращі в світі мікшерні пульти, підсилювачі та акустичні системи. Програвачі вінілу, контролери і клавіатури, які виробляє Akai, також вважаються одними з кращих.

Скрипка

Чудові смичкові створюють майстри румунської фірми Gliga. Скрипки виготовляються вручну. Компанія випускає моделі для початківців, для щоденних занять, професійні та іменні, а також на замовлення за шаблоном Страдіварі і Гварнері.

Клавішний

Найкращі клавішні, синтезатори, клавіатури і тюнери ─ це Korg і Roland. Це інноваційні та безкомпромісні пристрої, які своєю якістю і можливостями надихають як професійних, так і початківців артистів у всьому світі.

Albert Weber - це одні зі світових лідерів виробництва піаніно і роялів. Акустичні моделі компанії використовують великі світові театри, концертні зали, філармонії та приватні клієнти, що цінують справжню німецьку якість.

Духовий

Прекрасні духові інструменти виробляє Hohner. Німецькі Губні гармошки бренду відрізняються повітронепроникною структурою, високою якістю звучання, зручністю, функціональністю і ідеальні для навчання. Французька Vandoren розробляє ідеальні за формою мундштуки і тростини для традиційних і сучасних духових інструментів.

Hora і Trembita ─ компанії з виготовлення щипкових і народних інструментів високого класу. У числі пропозицій кращі гуслі, бандури, кобзи, цимбали, мандоліни і домри, які використовуються академічними музикантами. Прекрасні банджо пропонує голландська Richwood. Кожна модель ─ це втілення афроамериканських традицій в обгортці зі сплаву унікальних технологій і складної інкрустації. Завдяки високій автентичності, ручні барабани, дарбуки, думбеки і Флюгельгорни Stagg популярні в багатьох професійних і народних колективах.

Ритм-секція, світло, акустика та інше

Електронні барабани Medeli фахівці визнають еталонними для концертного або студійного використання, Навчання грі на ударних інструментах.

Якісне музичне обладнання та аксесуари пропонують найвідоміші марки. Кращі щітки і набори догляду за інструментами, диригентські палички, Чохли і кейси ─ це продукція компанії Gewa. Каталог компанії також включає висококласні скрипки, електроскрипки, контрабаси, альти і віолончелі.

Konig & Meyer виробляє підставки під Інструменти і Мікрофонні стійки з ідеальною ергономікою, які віддають перевагу провідні оркестри світу. Колки, струни і підсилювачі для бас-гітар, а також рекові кейси Warwick незмінно вважаються ідеальним вибором.

Світлові ефекти Chauvet визнані одними з кращих в світі. Окремі моделі обладнання перевершують по яскравості, функціональності і компактності більшість сучасних аналогів. Хороші стійки для світлових приладів, Пюпітри випускає Soundking. Компанія також поставляє популярні роз'єми, Хомути, перехідники і кабель.

Найпопулярніші сценічні та студійні мікрофони ─ вироби Shure і Rode. Камертони Alice і Maxtone ─ прекрасний вибір і професіонала, і музиканта-початківця. Denon-один з кращих виробників колонок, які відрізняють традиційно високу якість і доступна ціна.

Корифеями діджейської апаратури і спеціальної техніки вважаються Pioneer, Reloop, Numark, Gemini, Stanton і Allen Heath, лінійки продуктів яких у нас представлені дуже широко.

Також, всі ці товари ви можете побачити у виставковому залі Музлайн, розташованому за адресою: пр-т.Маяковського 43/2, Київ, Україна.

Читати повністю