Маримби

Показати
Сортування
Код товару: 75599
172 329 грн.
Код товару: 56059
383 235 грн.
Немає в наявності
Маримби

Маримба в магазині МузЛайн

Ударний перкусійний інструмент Марімба-прямий родич металевого ксилофона і нащадок африканського балафона. Це ударний інструмент, в якому звук витягується від удару по брусках-клавішах, закріпленим на станині. Проходячи по резонаторних трубках, які для кожної клавіші індивідуальної довжини, звучання «обростає» обертонами, об'ємом і виразністю.

За допомогою марімби можна будувати унікальні і віртуозні сольні композиції. І хоча вона не поширена в складі симфонічних оркестрів через невелику гучності, майстерня гра на ній вражає слух і уяву. Тональне розмаїття і звучні переливи нот, схожі з крапеллю, перестуком сердець і кришталевими переливами вражають слух і уяву глядачів. А спостереження за майстром-музикантом, орудує декількома парами паличок одночасно це ще й естетичне задоволення для музичних гурманів.

Купити маримбу і навчитися грати на ній може кожен, а різноманітність моделей і цін пропонують інструменти на будь-який смак, Фінанси і вік виконавця.

Перкусія Марімба

Види маримб і матеріали виготовлення

За розмірами і тональним діапазонам маримби бувають:

  • Чотирьох октавні: "до" малої октави - " до " третьої окатви;
  • Чотирьох і третину октавні: "ля" великої октави - " до " третьої;
  • Чотирьох і половинно октавні: "фа" великої октави « " до " третьої;
  • Концертні інструменти на п'ять октав:» до «великої – » до " третьої.

Для надійності і міцності станини маримб виготовляють з металу. Часто можна зустріти модель з регульованою висотою ніжок під зріст музиканта. Також практично якість концертних інструментів-наявність пересувних коліщаток, оскільки вага п'яти октавної маримби значний.

На відміну від металофон з щільним і різким звуком, звучання маримби ніжніше і об'ємніше. Клавіші задають тембральний забарвлення і тон, тому в якісній маримбе вони з цілісних брусків дерева, покритих захисним шаром лаку.

Чим грають на маримбі

У наборі професійного виконавця завжди кілька пар ударних паличок різних за розміром і жорсткості. Головки паличок обмотані декількома шарами ниток, і від товщини обмотки залежить гучність і виразність звучання – від подібного металевого звуку ксилофона до ніжного звуку, схожого з ударом кінчиками пальців по шкіряній мембрані барабана.

Виконавець затискає палички між пальцями рук, стиснутих в кулаки, і спритними поворотами кисті вдаряє по клавішах, витягуючи переливчасте і яскраве звучання.

Вибір і покупка маримби в магазині Музлайн

Як для юних музикантів, так і професійним майстрам гри важливий надійний і якісний інструмент. Ми пропонуємо купити марімби, виготовлені відомими і досвідченими брендами. Такий вибір стане не тільки гарантією довговічності інструменту, але принесе задоволення від гри і дасть стимул подальшому розвитку майстерності. А для віртуозів пропонуємо ознайомитися з асортиментом ударних інструментів,  перкусійних стійок і комплектуючих.

Маримби - Muzline.ua

Для комфорту і віддалених покупок можна зробити замовлення в кілька кліків, вибрати зручний для вас спосіб оплати і доставки. Всі моделі мають сертифікати справжності, документацію і підлягають гарантії, заявленої виробником.

Читати повністю