Медіатори для гітари

Показати
Сортування
Код товару: 69383
10 грн.
Код товару: 69382
10 грн.
Код товару: 69381
10 грн.
Код товару: 69380
10 грн.
Код товару: 69385
20 грн.
Код товару: 89004
45 грн.
Код товару: 69386
45 грн.
Код товару: 69387
45 грн.
Код товару: 92959
179 грн.
Медіатори для гітари

Медіатори гітари в магазині МузЛайн

Гітара - один з найпопулярніших, широко поширених і універсальних інструментів. Існує маса шкіл і технік гри на гітарі, що використовують Різні технічні прийоми та інструменти. Медіатори-незамінні аксесуари, призначені для гри на гітарі та інших струнних щипкових інструментах-балалайках, домрах, лютнях та ін.

Сучасний зразок являє собою плоску або опуклу пластинку, виготовлену з пластика. Медіатори розрізняються по:

  • розмір;
  • товщина;
  • жорсткість;
  • форма. 

Незважаючи на те, що велика частина цих аксесуарів сьогодні виготовляється з пластика, все ще поширені види з кістки, панцира черепахи та інших екзотичних матеріалів. Медіатори мають іншу назву-плектри. Це слово використовується серед сучасних гітаристів рідше.

Гітарний медіатор

Такі параметри медіаторів як жорсткість, товщина і форма, впливають на характер звуковидобування. Найчастіше вибір аксесуара залежить від товщини струн і існує залежність - чим товщі струни, тим тонше медіатор і навпаки.  Однак музиканти орієнтуються і на власні потреби, індивідуальні переваги, які пов’язані зі стилем гри, комфортом і технічними можливостями виконавця. 

Сьогодні можна купити медіатор для налаштування гітари будь - якого різновиду-цей недорогий аксесуар продається як поштучно так і в наборах. Ціна залежить головним чином від імені бренду - фірмові і підписні вироби коштують, як правило, дорожче звичайних.

Вибір моделі і прийоми гри

Існує величезна кількість різновидів медіаторів - від традиційних трикутних до моделей з дерева, або аксесуарів з металу, які надягають на пальці. У далекому минулому в якості медіаторів використовувалися заточені кістки, шматочки панцирів черепах, тверді частини пір’я, спеціальні плектри зі шкіри і т. п.

Тонкі гнучкі пластинки-менше міліметра в товщину-використовуються для гри на товстих струнах. Більш товсті підходять для звуковидобування на тонких струнах - вони забезпечують більш щільну атаку і контроль. Медіатор на пальці забезпечує більший контроль при технічній грі.

Вибір багато в чому залежить і від музичного стилю, в якому грає музикант - він визначає техніку гри, характер звуковидобування, атаку. 

Медіатором грають насамперед на електрогітарі і рідше-на акустичному інструменті, і тим не менше існують різновиди плектрів для різних типів інструментів:

З їх допомогою реалізуються такі прийоми гри, як: 

  • тремоло;
  • змінний штрих.

Плектр повсюдно застосовується для швидкісної гри і виконання віртуозних пасажів. 

Гітарні медіатори нерідко використовують для гри на інших струнних щипкових інструментах-домрах, мандоліна, уд, банджо та ін., використовуючи аналогічні прийоми гри. Але медіатор для бас гітари трохи відрізняється від гітарного-перш за все товщиною і жорсткістю. 

Деякий час популярністю користувалися металеві плектри - вони давали специфічний металевий призвук, який подобався гітаристам. Єдиним, але істотним їх недоліком було сильно механічне пошкодження струн і їх передчасний знос. Поступово ці вироби витіснилися і їх місце на ринку зайняли товсті пластикові пластинки з гостро заточеною контактною стороною. 

Медіатори для гітари - Muzline.ua

Замовлення і покупка 

Популярністю серед гітаристів користуються фірмові медіатори відомих гітарних брендів і підписні аксесуари музикантів. Вироби даної категорії відрізняються кращою якістю в практичному і естетичному сенсах і мають ціну вище середньої.

В інтернет-магазині музичних інструментів, обладнання та комплектуючих Музлайн можна купити медіатори для гітари та інші аксесуари-беруші, Камертони та ін., за розумною вартістю з доставкою (вся Україна). 
На нашому сайті представлений широкий вибір моделей медіаторів і є можливість замовити і купити цілий набір цих аксесуарів, ознайомившись з описами і фото. 

Ми надаємо покупцям точну інформацію-скільки коштує товар, кваліфіковану допомогу в оформленні замовлення, гнучку систему оплати і офіційні гарантії якості від виробників!

Читати повністю