Мікрофонні кабелі

Показати
Сортування
Мікрофонні кабелі

Мікрофонні кабелі в магазині МузЛайн

Правильно підібраний кабель-перший крок до якісного звучання. Кожен музикант або технік, який знайомий з звичаями аудіоапаратури знає: для якісного звучання мало придбати хороший мікрофон, адже багато що залежить і від підключення. Початківці музиканти, через незнання, ігнорують цей фактор і помилково вважають, що обраний провід ніяк не впливає на звучання, але це неправильно. Дані пристосування різні в своїй структурі і характеристиках, і в цій статті ви дізнаєтеся про тонкощі роботи мікрофонних кабелів, і чому так важливо піклуватися про якість підключення.

Кабель мікрофонний

Що таке мікрофонний кабель?

Мікрофонний кабель - це головний посередник між мікрофоном і тим, до чого він підключається (мікшер, дібокс, процесор). Підключення здійснюється за допомогою спеціального роз'єму XLR (існують також різновиди XLR Jack, XLR M ,XLR F), який в наш час є практично на всій сучасній апаратурі, представленої в магазинах музичних інструментів. 

Вперше, подібний роз'єм запатентував Джеймс Кенон, засновник "Cannon Electric". Балансне підключення і симетрична передача звукового сигналу – головні переваги XLR. Крім вищесказаного, такий тип роз'єму забезпечує додаткову надійність і високу якість з'єднання, наближаючи до нуля ймовірність замикання контакту.

Існує також акустичний тип і пристрій з несиметричною передачею сигналу. Такі аналоги, як правило, додаються в комплекті до товару аматорського і напівпрофесійного класу, але є і деякі винятки їх використання. 

Флагманом серед провідників до мікрофонної апаратури є "коаксіальний", який в основному і використовують професіонали. Він складається з чотирьох частин конструкції:

  • Центральний провідник.
  • Діелектричний матеріал.
  • Шар екрану (екранований кабель захищає внутрішнє електромагнітне поле від впливу зовнішніх полів).
  • Основна захисна оболонка (яка забезпечує додатковий захист і ізоляцію від ймовірних пошкоджень і замикань).

Коаксіальний кабель широко використовується на професійних студіях звукозапису, з цілком зрозумілих причин: він відмінно підійде для підключення студійного мікрофона, як вокального, так і інструментального. Надійність і висока якість передачі високочастотних сигналів – головні переваги коаксіального кабелю для міжблочника, що відбивається і на його ціні.

Мікрофонні кабелі - Muzline.ua

Вибір і покупка мікрофонного кабелю

Так як Підсилювач голосу і звуку має досить широким динамічним і частотним спектром відтворення, то і підключення повинно бути відповідне ключовим канонам якості. Правильно обраний, в залежності від поставленого завдання, кабель для мікрофона, дозволить вичавити максимально якісне звучання, на яке здатний вокальний, інструментальний, вимірювальний мікрофон або будь-який інший варіант апаратури. 

Магазин музичних інструментів Музлайн надає:

  • доставку по всій території України, як по м. Київ, так і в усі регіони;
  • гнучку систему знижок і різні варіанти оплати, прийнятні для кожного покупця;
  • можливість замовлення в будь-який зручний час;
  • сервісне обслуговування обладнання.

Каталог нашого магазину Музлайн пропонує великий асортимент від світових брендів і виробників. Вироби від торгових марок Canare, Cordial, Klotz, Ofc, Stagg, Roxton, Shure, Proel купити можна за найбільш прийнятною вартістю. Також представлені готові різновиди з роз'ємом USB або Джек Джек, кабель мікрофонний 3 жили, кабель мікрофонний бухта або тонкий кабель мікрофонний моно 6 мм.покупцям надається можливість аналог для міжблочника купити.

Також ви можете відвідати реальний магазин в Києві і купити товар, що вас цікавить прямо там, а можете замовити інструмент на сайті, сидячи на дивані і ми доставимо замовлення у Ваше місто протягом 1-2 днів! Ціна за метр такої продукції, як кабель мікрофонний професійний порадує навіть найвимогливіших покупців. У Музлайн є все необхідне для професійної роботи зі звуком, світлом і візуальними ефектами.

Читати повністю