Мікрофонний передпідсилювач

Мікрофонні передпідсилювачі в магазині МузЛайн
Рівень сигналу-ключовий параметр звуку, що визначається в процесі звукозапису і впливає на якість його результату. Ідеальний рівень-наближений до максимального, але без перевантаження. У деяких випадках, щоб отримати його, необхідно використовувати спеціальні пристрої - передпідсилювачі.
Мікрофонні преампи призначені для роботи з мікрофонами різних типів - інструментальними, вокальними, динамічними і т.д. вони підсилюють їх сигнал до лінійного рівня і дозволяють домагатися звучання високої якості. Багато пристроїв-мікшери, звукові карти, рекордери та ін., мають інтегрованими передпідсилювачами, однак, як і всі додаткові модулі, вони не завжди забезпечують необхідну якість сигналу.
Зовнішні преампи в цьому відношенні надійніше і ефективніше. Слід зазначити, що кожен Підсилювач і передпідсилювач має властивість фарбувати звук характерним чином, тому якщо ви вирішили купити передпідсилювач для динамічного мікрофона за привабливою ціною, слід в першу чергу звернути увагу на його звучання.
Мікрофонні преампи бувають двох типів:
- ламповий;
- транзисторний (наприклад, популярна модель на кт3102).
Причому тип передпідсилювача при виборі девайса не завжди принциповий - набагато важливіше його звучання, функціональність і вартість. Усередині видів преампи розрізняються кількістю вхідних каналів - від цього залежить скільки мікрофоном може бути задіяно одночасно. Для студійного обладнання це число може бути нижче, а для концертного - вище.
Особливості експлуатації мікрофонних передпідсилювачів
Сучасні мікрофонні преампи оснащуються фільтрами частот, які дозволяють відсікати непотрібні - найчастіше це фільтри низьких частот (нижче 200 герц). З їх допомогою можна очистити сигнал від низькочастотного шуму і перешкод, позбутися від небажаних ефектів, уникнути традиційних для низьких частот спотворень.
Практично сто відсотків мікрофонних передпідсилювачів оснащені фантомним живленням. Це питання зручності користування, особливо, якщо мова йде про конденсаторних мікрофонах.
Деякі моделі преампів оснащуються додатковими функціональними пристроями:
- компресор;
- лімітерамі.
Вони допомагають працювати з рівнем вхідного сигналу і динамічним діапазоном без застосування додаткового обладнання. У деяких випадках наявність цих ефектів заважає в роботі, тому при покупці преампа слід звернути увагу на наявність вбудованого компресора і лімітера.
Для зручності експлуатації мікрофонні передпідсилювачі оснащуються власними індикаторами рівня сигналу і перевантаження, як і інші пристрої для роботи зі звуком (мікшерні пульти, рекордери). Ще один елемент-перемикач фази-ефективний при використанні декількох мікрофонів одночасно, і дозволяє оперативно вирішувати проблеми з фазою - перевертати її одним натисканням відповідної кнопки.
Вибір і покупка мікрофонного передпідсилювача в Музлайн
Існує просте правило, яке слід дотримуватися при виборі девайса - перед тим, як купити мікрофонний передпідсилювач, його обов'язково необхідно послухати. Як би не приваблива була його ціна, яке б докладний опис не надавав виробник, визначити відповідну для вас модель можна тільки на слух.
Якщо у вас немає можливості відвідати магазин і послухати пристрій самостійно - ознайомтеся з оглядами і порівняйте кілька моделей, наприклад від art, behringer і dbx. На сайті магазину Музлайн є така можливість.
У нашому магазині представлені кращі моделі преампів - ви можете зробити замовлення на виходячи з дому і оплатити його онлайн картою будь-якого банку. Ми здійснюємо доставку по території України протягом двох днів з моменту оформлення замовлення і надаємо офіційні гарантії якості на всі товари.
У Музлайн є все для професійної роботи зі звуком!