Мікрофони

Показати
Сортування
Код товару: 50297
2 106 грн.
Код товару: 70409
3 619 грн. 2 919 грн.
Код товару: 50367
2 999 грн.
Код товару: 47395
3 319 грн.
Код товару: 57444
6 138 грн. 3 999 грн.
Код товару: 66837
4 518 грн.
Код товару: 66978
6 832 грн.
Код товару: 68488
7 124 грн.
Код товару: 68490
9 224 грн.
Код товару: 47729
10 272 грн.
Код товару: 66855
16 873 грн.
Код товару: 47674
20 328 грн.
Код товару: 77304
175 грн.
Код товару: 92256
390 грн. 378 грн.
Код товару: 77303
448 грн.
Код товару: 47546
465 грн.
Код товару: 86619
495 грн.
Код товару: 86614
524 грн.
Код товару: 47537
532 грн.
Код товару: 87151
585 грн. 567 грн.
Код товару: 87149
585 грн. 567 грн.
Код товару: 87148
585 грн. 567 грн.
Код товару: 77292
582 грн.
Код товару: 86615
582 грн.
Код товару: 86616
582 грн.
Код товару: 84760
647 грн.
Код товару: 71911
688 грн.
Код товару: 86617
698 грн.
Код товару: 75045
709 грн.
Код товару: 75043
709 грн.
Код товару: 77841
709 грн.
Код товару: 75047
709 грн.
Код товару: 77839
709 грн.
Код товару: 81561
713 грн.
Код товару: 86613
757 грн.
Код товару: 87237
757 грн.
Код товару: 84866
800 грн.
Код товару: 77290
815 грн.
Мікрофони

Мікрофони в магазині МузЛайн

Мікрофон - клас спеціального обладнання, без якого неможливо уявити сучасну індустрію Мультимедіа, музику і кіно-мистецтво.

З розвитком і вдосконаленням технології запису звуку змінилося і наше ставлення до нього - зокрема, виросли вимоги до його якості. До того ж, завдяки технічній досконалості записуючої і відтворюючої апаратури, звук перестав бути просто необхідністю, але став повноцінним засобом виразності в кіно і відеоіграх. Саме звук, часом, грає вирішальну роль в їх реалістичному сприйнятті.

Мікрофони з’явилися відносно давно - в останній третині XIX століття і до сьогоднішнього дня виконали довгий еволюційний шлях від вугільних телефонних мікрофонів, до вузькоспеціальних контактних пристроїв, легендарних моделей шур, мікрофонів для портативних гаджетів і т.п. завдяки конкурентному ринку і великій кількості пропозицій, купити мікрофон сьогодні можна за відносно невисоку ціну.

Більш того, в нинішніх умовах виробники прагнуть наділити навіть самі бюджетні моделі максимумом можливостей, щоб задовольнити попит на обладнання з боку початківців музикантів і людей, що виробляють Аматорський аудіо-контент і записують звук для відео - подкастів, навчальних і розважальних роликів і т. д.

Сьогодні існують такі типи мікрофонів:

Кожна з цих різновидів, в свою чергу, пропонує великий модельний ряд пристроїв, що відрізняються своєю якістю, можливостями і вартістю.

Мікрофон

Історія мікрофона

Перший відкритий мікрофон був сконструйований Томасом Едісоном в останній третині XIX століття. До нього над розробкою працювали француз Е.Берлінер і американець Д. Юз, що продемонстрували робочі пристрої, що мали на той момент чимало недоліків і недосконалостей. Їх і виправив Едісон, і протягом довгого часу його модель вугільного мікрофона використовувалася для обслуговування потреб телефонії, а пізніше в новій на ті часи індустрії радіо.

До слова, вугільні мікрофони використовувалися до зовсім недавнього часу - в телефонних апаратах з дисковим номеронабирачем. Їх головна перевага полягала в тому, що вони не потребують посилення сигналу, який можна безпосередньо транслювати в гучномовець або навушник.

Цілком ймовірно, що якби вугільний мікрофон не мав недоліків, не було б і необхідності вдосконалення цього пристрою і як наслідок - розвитку технології посилення і запису звуку. Проте, нечутливість до низьких і високих частот, погана амплітудно-частотна характеристика, високий рівень шуму і властивість спотворювати звук - відчутні недоліки вугільного мікрофона. Вони стали причиною подальших пошуків досконалості і появи нових пристроїв - Стрічковий, конденсаторний, динамічний типи використовують зовсім інші технології.

Дизайн мікрофона і практичність 

У міру розвитку індустрії звукозапису, крім гідної якості захоплення звуку, до мікрофонів стали пред’являтися вимоги практичності. Над їх задоволенням спершу працювали конструктори, а сьогодні - дизайнери. Посилений дизайн сучасних пристроїв продиктований їх практичним призначенням і областю використання. 

Бувають такі моделі мікрофонів:

  • ручний провідний;
  • для сцени та студії (конденсаторний / динамічний);
  • підвісний мікрофон;
  • з кріпленням на площині (настільний, цифровий, комп’ютерний);
  • портативний;
  • петличка на одяг;
  • гарнітура;
  • бездротовий для караоке;
  • мікрофон на гнучкому тримачі.

Їх об’єднує практичність і якість збірки, однак форма і розміри корпусів можуть відрізнятися.
Якісний корпус для більшості моделей виготовляється з металу, і рідше - з міцного пластику. Завдання корпусу-захищати чутливі і крихкі елементи пристрою від впливу навколишнього середовища і пошкоджень, а акустичний аспект як такої практично відсутній.

Мікрофони - Muzline.UA

Форма корпусу сучасних мікрофонів ергономічна і компактна - тенденції до зменшення не оминули і цю область розробки спеціалізованих пристроїв. Вона забезпечує можливість розміщення мікрофона в просторі зручно для ефективної роботи.

У дизайні мікрофонів присутній і естетична складова. Роль брендового знака або функціонального прикраси нерідко виконує поролонова вітрозахист або м’які вкладиші, які використовуються практично для всіх репортерських мікрофонів.

Мікрофони для непрофесіоналів

З лавиноподібним розвитком популярності відео-блогінгу, створення подкастів, проведення вебінарів і занять через скайп виріс сегмент непрофесійних користувачів спеціального обладнання взагалі і мікрофонів зокрема. Спеціально для них ринок пропонує недорогі моделі, мінімально покривають потреби напівпрофесійного запису звуку. 

Для ведення онлайн-уроків, консультацій та проведення вебінарів і досвідчені і початківці користувачі вибирають традиційну гарнітуру, яка кріпиться на вухо або надівається на голову. Це найпростіший головний мікрофон, схожий на телефонний за принципом роботи (підключається стандартним 3,5 мм роз’ємом, автоматично глушить зовнішній мікрофон комп’ютера або смартфона). Такий девайс має чимало переваг-він не вимагає настройки і спеціальних умов для роботи, забезпечує хороший звук, має направляється гнучкий тримач, який дозволяє регулювати відстань капсуля до джерела звуку (рота). З недоліків-крихкість і маленький частотний діапазон у бюджетних моделей.

Для запису відео також часто як і наголовний, використовується накамерний мікрофон. Він має спеціальне кріплення для відеокамери, вузьку спрямованість, далекобійний дистанційне захоплення звуку, широкий частотний і динамічний діапазон. Підходить для якісного репортажного запису мови з близької відстані і охоплення атмосферних шумів локації, але при цьому відфільтровує вуличний гул. Вартість такого мікрофона-вище ніж у аматорської гарнітури, проте існують і дешеві моделі.
 
Стаціонарний мікрофон використовують для звукозапису комерційної якості, а також для організації онлайн-трансляції голосу, наприклад на інтернет-радіо. Для захоплення мови і для вокалу використовують різні моделі. 
Різновид стаціонарного мікрофона-модель з USB, яка традиційно входить в комплект звукозаписувального обладнання і може працювати з флешкою. Її можливостей достатньо для запису пісень, для відео на youtube, для зйомок подкастів. Це ідеальний універсальний варіант для будинку і для невеликої напівпрофесійної студії, а також цілком мобільний для використання в польових умовах. 

Мікрофони для караоке - окремий сегмент продукції, орієнтований на використання в основному непрофесіоналами. Це динамічний вокальний підтип, який забезпечує оптимальне відображення тембру голосу. Для юних любителів співати караоке був розроблений дитячий модельний ряд, з динаміком і додатковими функціями, міні розміром, і більш тихий в плані динаміки, ніж повноцінний пристрій і до того ж, десткий дешево коштує. 

Вибір і покупка мікрофона в Музлайн

Тим, хто професійно працює зі звуком, відомо на практиці, що маленький вибір і продаж мікрофонів являє собою практичну проблему, а результат визначає багато - від широти можливостей застосування до кінцевої якості звуку на записі.

В інтернет-магазині Музлайн можна недорого купити мікрофони будь-якої сучасної моделі, рівня і бюджетних домагань з гарантією якості та оперативною доставкою в будь-яке місто (Київ і вся Україна).

У нас діють вигідні умови для покупок в кредит, акції, знижки та спеціальні пропозиції. На сайті ви можете подивитися фото товару, дізнатися, скільки коштує кожен, а наші консультанти допоможуть вам вибрати відповідну модель мікрофона на влаштовують вас умовах (ціна, гарантія та ін.) і замовити на сайті все необхідне.

Музичний магазин Музлайн представляє Музичні інструменти, світлове і dj-обладнання, Комплектуючі, аксесуари і великий вибір музичних подарунків на будь - який смак-Ви знаєте де купити те, що вам потрібно!

Читати повністю