Мікшерні пульти

Показати
Сортування
Код товару: 64744
2 861 грн. 1 430 грн.
Код товару: 69653
3 978 грн.
Мікшерні пульти

Мікшерні пульти (мікшери) в магазині МузЛайн

Мікшерний пульт (в народі просто мікшер) являє собою пристрій для зведення, підсумовування, обробки, контролю і корекції декількох звукових сигналів. Отримуючи сигнали від декількох джерел, мікшер утворює з них суму для одного або декількох виходів. Більш просунуті моделі пультів забезпечені фільтрами, еквалайзерами і процесорами ефектів.

Ще в пам'яті той період, коли все, що можна було недорого купити – це радянські мікшери (наприклад, дешеві, але непогані для свого часу ПМ-01 і -03, або потужний, але простий, 6-канальний «вінець» з вбудованим підсилювачем). 

В даний час на ринку присутня велика кількість відомих виробників, такі, як «Алесіс», «Беренжер», «Саундкрафт», «Карат», «Мекка", і багато інших, що пропонують як найдешевші, так і дорогі професійні пульти на будь-який смак. 

Аналоговий або цифровий мікшер?

Кожен тип мікшера має ряд своїх переваг і недоліків, але аналогова обробка сигналу вважається у професіоналів більш кращою, оскільки в цифрових мікшерах йде подвійна обробка сигналу в цифру і назад, що, безумовно, не йде на користь оброблюваному звуку.

Переваги аналогового мікшера:

 • великий ресурс служби;
 • відносна простота сервісу;
 • проста комутація;
 • зручне управління;
 • відсутність відчутної затримки сигналу.

Переваги цифрових консолей:

 • автоматизація процесів
 • вбудовані процесори;
 • високі комутаційні можливості;
 • динамічний розподіл ресурсів.

Мікшерні пульти

Теоретично, якість звуку у цифрових мікшерів розрядністю нижче 24 безсумнівно гірше, ніж у аналогових, однак автоматизація і легкість зміни конфігурації роблять цифрові моделі більш затребуваними для широкого застосування там, де найвища якість звуку не принципово важливо. 

У той же час, цифровий пульт – більш портативний, легкий, і володіє не тільки тими ж можливостями, що і аналоговий (входи, як лінійні, так і для мікрофона), але і має значно більший функціонал – від більш зручної комутації до дистанційного керування (наприклад, рекові моделі Берінгер серії XR). 

Пасивні і активні мікшерні пульти

За типом харчування мікшери поділяють на пасивні і активні. Перші складаються з елементів, які не потребують для роботи Джерел живлення, другі мають вбудовані передпідсилювачі, що дає їм можливість працювати навіть зі слабкими сигналами, посилюючи їх до потрібного рівня.

В даний час пасивний мікшер – порівняльна рідкість, у виробництві залишилася практично одна їх різновид – ді-бокс, службове міні-пристосування, незамінне для сценічної або студійної комутації. 

Повноцінний звуковий мікшерний пульт-це, як правило, Активний електронний прилад, компактний переносний, професійний концертний або багатофункціональний студійний, з процесором ефектів звуку, з маршрутизатором каналів, а також багатьма іншими функціями. Звичайно, від виконуваних завдань і вбудованих опцій буде прямо залежати ціна обладнання – наприклад, кращі багатоканальні концертні, або високотехнологічні пульти для запису можуть мати вартість, порівняльну з невеликим автомобілем.

Також мікшери бувають з окремим і вбудованим підсилювачем потужності. Пульти з підсилювачем потужності мають істотний недолік, вони, як правило, більш громіздкі, ніж рівноцінні консолі без розум, і від них потрібно протягувати довгі кабелі до акустичних систем, що не дуже зручно. 

Перевага пультів з вбудованим підсилювачем в їх оперативній роботі. Пульти з підсилювачами потужності можуть бути як переносні, так і настільні. Переносні пульти з підсилювачем, прості і з невеликим функціоналом, дуже часто використовуються для вуличних заходів, де не потрібно високої якості звуку – тому коштують найчастіше, досить дешево. 

Пульти мікшерні - Muzline.UA

Застосування мікшерів

Залежно від сфер застосування мікшери поділяють на 4 основних види:

 • концертний;
 • студійний;
 • ді-джейські;
 • радіомовний.

Дана класифікація досить умовна. Так, є різновиди мікшерів, розрахованих виключно для вокалу і музичного супроводу (в основному використовуються для караоке-вечірок), недорогі простенькі пульти-комутатори для будинку, а також переносні аудіо-системи з підсилювачем, ціни на які залежать від потужності і вбудованих функцій. 

Виходячи з вартості і якості, мікшери відрізняються кількістю входів і виходів, еквалайзерів і фейдерів різної довжини ходу і точності. Пульт може бути об'єднаний з еквалайзером, з ревербератором, з передпідсилювачем, і навіть може мати маленький роз'єм для звукової карти – функціональність може бути найширшою і різноманітною.. 

Окремо необхідно відзначити ді-джейський пульт, який в силу своєї специфіки має кроссфейдер і блок спеціальних звукових ефектів, а ось кількістю вхідних каналів обділений за непотрібністю.

Ще одним фактором, що визначає кількість каналів, є поділ пультів на переносні, портативні і стаціонарні. Тут залежність проста: чим більше пульт, тим більше каналів.

 • Портативний (компактний мікшер) - 6-8 каналів;
 • переносний – туровий) - від 16 до 20;
 • стаціонарний (консоль) - від 24 і вище.

Вибір і покупка мікшерного пульта в Музлайн

Якщо ви зіткнулися з необхідністю придбання мікшерного пульта, відвідайте наш сайт, і ви без зусиль підберете відповідну вам по функціоналу і вартості модель. У цьому Вам допоможуть зручний пошук за категоріями, наші професійні онлайн-консультанти, а також фото і вичерпні технічні описи на сторінці кожного товару. Там же можна зібрати інформацію, скільки коштує та чи інша модель з урахуванням індивідуальних знижок.

Зробивши придбання в нашому інтернет-магазині, ви не тільки отримаєте вашу покупку в будь-якому куточку України протягом 1-2 робочих днів, ви станете власником сертифікованого товару з офіційною гарантією від виробника і високоякісним сервісом від нашого магазину. Продаж здійснюється як за готівковий, так і за безготівковий розрахунок.
 
Також є можливість відвідати музичний магазин компанії «Музлайн", де можна купити і особисто протестувати зацікавило вас обладнання. Адреса магазину-Україна, Київ, пр-т Маяковського 43/2.

Читати повністю