Музична література, самовчителі, CD

Показати
Сортування
Музична література, самовчителі, CD

Книги, самовчителі, музична література

Процес повноцінного і всебічного навчання музиці-співу, теорії, сольфеджіо і грі на музичному інструменті - досить тривалий. І важливу роль в ньому відіграє Самостійна робота-Вивчення історії, щоденна практика, репетиції, гра і спів в ансамблі. 

Освічений Сучасний музикант - це перш за все гармонійно розвинена особистість, в якій поєднуються майстерність, фундаментальні пізнання теорії, широкий кругозір. Всі разом вони допомагають розуміти глибину контексту кожного твору, що в свою чергу відбивається і на якості виконання. 

Література для музикантів, самовчителі

Самоосвіта і заняття з педагогом немислимі без якісної навчальної літератури. У цю категорію входять:

 • видання музичної літератури
 • музична методична література
 • конспекти уроків в таблицях
 • підручники сольфеджіо
 • Робочий зошит
 • історія музичної літератури зарубіжних країн
 • нота
 • література музичного виховання

і багато іншого. Залежно від категорії вони орієнтовані на різні віку - чим старше учень або студент, тим складнішою літературою він може користуватися. Зовсім маленьким дітям (від 4 років), природно, важливіше займатися з педагогом - сучасна муз.літ-ра ще не охоплює такий юний вік учнів.

Навчальна літ-ра в допомогу починаючому музиканту

Регулярні заняття під керівництвом педагога насправді - лише мала частина роботи, що проробляється в процесі навчання. Це всього лише один з напрямків, який належить освоїти починаючому музиканту. Багато що він може робити самостійно або з проміжним контролем. Наприклад, підручник музичної літератури для училищ або підручник З російської музичної літератури він може читати самостійно, а питання, що вимагають додаткового роз’яснення виносити на обговорення з учителем.

Така категорія книг, як музичний самовчитель гри на тому чи іншому інструменті спочатку орієнтовані на самостійне освоєння. Воно підходять, перш за все, дорослим людям, які мають навик навчання і освоєння чогось нового. 

Всі самовчителі орієнтовані на те, щоб закласти міцний фундамент базових знань, в максимально доступній формі донести ключову інформацію і допомогти сформувати у новачка правильні навички гри на тому чи іншому інструменті. Часто до таких посібників додається диск з прикладами виконання. 

Самовчителі випускають практично для всіх інструментів:

 • роялі, фортепіано
 • гітара;
 • Губні гармошки
 • барабан;
 • акордеон (баян). 

дуже важливо враховувати, що далеко не всі інструменти можливо освоїти на належному рівні самостійно, без допомоги педагога, в свідомому віці. Так, наприклад, грі на скрипці починають навчати в досить ранньому дитячому віці, щоб сформувати слух і правильний фізичний навик гри.

Створенням самовчителів займаються, як правило, досвідчені педагоги і музиканти-практики, композитори, які розробляють власні унікальні методики. 

Теорія і практика

Навчання професійного музиканта-це багато в чому масштабна теоретична підготовка, що включає теорію і історію музики, музичну літературу і критику. 

Видавництва музичної літератури випускають кілька основних жанрів:

 • підручник;
 • мемуари;
 • біографія;
 • критика.

Кожне з цих напрямків висвітлює великий сегмент інформації та необхідних даних, важливих для становлення професійного виконавця або педагога. Вони розширюють область знань у вузькій області сольфеджіо, гармонії і поліфонії, допомагають сприймати і розуміти твори різних авторів у всьому різноманітті контекстів - культурному, історичному, особистісно авторському. 

Так, наприклад, автентичне виконання музики вимагає не тільки навички гри на інструменті, а й відповідних знань про те, коли, як, для чого створювалося твір, в яких умовах і як виконувалося і т.д. на ці питання відповідає грамотний посібник з музичної літератури.

Вибір і покупка в Музлайн

Навчання музиці-індивідуальний процес, за своєю природою неоднорідний за темпом, інтенсивністю та результативністю. Він завжди залежить від індивідуальних особливостей учня, його мотивації, вольового зусилля, фізіологічних лімітів. 

Музична література, самовчителі, CD - Muzline.ua

Але завдяки тому, що українська, російська та зарубіжна, вітчизняна та світова дитяча навчальна література поширені дуже широко - можливості учнів-початківців надзвичайно великі. Кожна книга, самовчитель, Хрестоматія, підручник з музичної літератури або теорії - джерело цінної і корисної інформації, яка допоможе музиканту сформувати особисту культурну і професійну парадигму і навчатися ефективніше. 

У нашому інтернет-магазині представлена сучасна бібліотека музичної літератури для учнів будь-якого напрямку. Ви знайдете асортимент книг, орієнтований як на академічних, так і на джазових та естрадних музикантів. 

У нашому каталозі кращі видання від вітчизняних та іноземних педагогів - Островська, прохорова, смирнова, брянцева, Калініна, авер’янова, козлова, фролова, Чайковський, привалів, шорникова купити які можна з доставкою по всій Україні. 

Ви можете оформити замовлення через сайт магазину Музлайн і вибрати доставку у ваше місто по території України, а також найбільш зручний спосіб оплати.

Читати повністю