Музичні ложки

Показати
Сортування
Музичні ложки

Ложки музичні в магазині МузЛайн

Звичний нам атрибут смачного обіду, ложка може не тільки виконувати пряму функцію, але і виступати в ролі народного ударного інструменту. У цій якості вона використовувалася в Стародавній Русі, і сьогодні асоціюється з споконвічно слов’янською етнічною музикою. Можливо, вперше на музичних ложках стали грати люди, які не мають ігрових навичок, але бажають брати участь в музичних дійствах.

Адже завзятий і заводний ложечний стукіт отримати просто, для гри не потрібно спеціально вчитися. Але ефект, що привноситься в мелодію музичними ложками, порівняємо з додаванням в основне музичне «блюдо» пряної пекучої перчинки. Вибрати і купити музичні ложки можна в нашому магазині, а як розпорядиться ними, вирішувати вам – у вигляді автентичного сувеніра, для гри або на подарунок знайомим і близьким.

Народний інструмент музичні ложки

Матеріали виготовлення музичних ложок

Як і століття тому, музичні ложки виготовляються з деревини. Особливість-товсті і міцні стінки черпака, на який припадає основне навантаження, і ергономічність держака. Професійні ложкарі часто виточують ложки самі, експериментуючи з розмірами і пропорціями. А для яскравості перкусійного ефекту можуть підвішувати до них Бубонці або дзвіночки.

Сувенірна продукція декорується рослинними візерунками, традиційними для слов’ян-ягоди, квіти, дивовижні птахи. Для виразності і помітності візерунка декор часто виконують в техніці петриківського розпису, і такі товари сотнями скуповуються іноземними туристами.

Ложка для гри частіше не покрита фарбою або лаком через зниження у фарбованих інструментів дзвінкості і втрати чіткості тембру. Та й з практичного боку, фарбовані музичні ложки незручні-в процесі гри фарба оббивається, відлітає, і музичний інструмент втрачає доглянутий вигляд. Тому, якщо ви хочете купити музичну ложку, вибирайте незабарвлені екземпляри.

Як правильно вибрати музичну ложку?

Незважаючи на простоту і звичайність, вибираючи музичну ложку, потрібно враховувати кілька нюансів:

  • Якість деревини. Уважно огляньте інструмент-волокна повинні бути рівними, на поверхні небажані сучки і темні вкраплення пухкого лубу.
  • Поверхневі дефекти-виключаються будь-які ознаки шлюбу від явних тріщин, до неякісної обробки.
  • Вага і розмір. Вибирайте ложку по руці, при грі кисть не повинна перенапружуватися. Також від розміру залежить і звук-великі дерев’яні ложки володіють низьким тембром і великим звуком, малі та середні екземпляри дають звучання, наближене до кастаньєтам або російським тріскачка

Як грати на музичних ложках?

Мінімальним набором є пара ложок. Тримаючи їх за живці в одній руці з черпаками, поверненими один до одного, музикант виробляє ритмічні удари об долоню або коліно. Така манера традиційна для Білорусії. Справжні майстри-ложкарі здатні перетворити свій виступ в яскраве і захоплююче шоу, в якому вже не музика стає на перший план, а прийоми жонглювання, синхронна гра і трюки. І все це в супроводі заводного і тріскучого ритму.

Музичні ложки - Muzline.ua

Іноді для гри використовується третя ложка, якій на манер барабанної палички б’ють по парі інших. Для створення повної і автентичної мелодії досить балалайка і музиканта ложечника, а в складі народних ансамблів ложкарів може бути кілька.

У нас ви знайдете багатий асортимент музичних ложок і лояльні ціни. Доставка проводиться в короткі терміни, при оформленні замовлення вибирайте спосіб оплати, а для консультацій телефонуйте нам або пишіть – на зв’язку менеджери консультанти. Якщо ви хочете особисто вибрати і купити музичну ложку, приходьте в» живий " магазин – в Muzline тепло і дружелюбно!

Читати повністю