Набір аксесуарів

Показати
Сортування
Код товару: 57627
1 249 грн.
Код товару: 54382
1 397 грн.
Код товару: 57554
1 722 грн.
Код товару: 58905
558 грн.
Немає в наявності
Набір аксесуарів

Набір аксесуарів для ударних

Набір аксесуарів для ударних інструментів і барабанної установки - недорогий і необхідний мінімум для їх правильного обслуговування і експлуатації. Його наявність дозволить зробити своєчасну і швидку заміну вийшли з ладу деталей і уникнути додаткових пошкоджень, які можуть торкнутися як стійок і власників, так і самих барабанів і тарілок.

Набір аксесуарів для ударних

Склад наборів від різних виробників може відрізнятися, але зазвичай в нього входять:

  • повстяні прокладки для тарілок;
  • пластикові втулки;
  • металеві гвинти для стійок;
  • шестигранні ключі;
  • гвинти для барабанів.

Вибирати і купити набір аксесуарів і комплектуючих для ударних слід, виходячи з вимог конкретної установки і найбільш поширених неполадок і навантажень, яким вона схильна в процесі використання.

При виборі набору слід враховувати також, що всі деталі, які так чи інакше стикаються з поверхнею інструментів, безпосередньо впливають на якість їх звучання і тембри, так як утворюють додаткові вібрацію і шумові призвуки. Вважається, що чим якісніше Аксесуари - тим менше вони будуть впливати на кінцевий результат - звук, хоча досвід музикантів підказує, що багато подібні характеристики суб'єктивні. Ціна набору аксесуарів може варіюватися в невеликих межах-на неї впливає склад набору, ім'я бренду-виробника, якість і довговічність виробів.

Вибір і покупка набору аксесуарів в Музлайн

Запасні набір додаткових аксесуарів для барабанних установок і ударних інструментів - хороша підмога для музиканта, який в будь-який момент може зіткнутися з поломкою однієї з їх частин. Зрештою, купити комплект - набагато раціональніше, ніж проводити заміну інструментів, стійок та інших комплектуючих, які виходять з ладу через неправильну експлуатацію або несвоєчасну заміну пошкоджених частин.

У нашому інтернет-магазині сучасних і етнічних музичних інструментів і комплектуючих Музлайн представлений широкий вибір наборів барабанних аксесуарів і запасних деталей в різній комплектації, таких як ключі для барабанів, Болти, наклейки..

Ви можете ознайомитися зі складом комплектів і оформити замовлення на відповідній сторінці. У нашому магазині ціни комплектів демократичні і дозволяють зробити правильний вибір.

Набір аксесуарів - Muzline.ua

Ми також пропонуємо нашим покупцям:

  • допомога фахівців у виборі товару та оформленні покупки;
  • гнучку систему оплати онлайн і готівкою;
  • оперативну доставку по території України;
  • гарантію якості на всі товари.

У Музлайн знайдеться все, що може знадобитися для обслуговування барабанної установки і музичних інструментів!

Читати повністю