Наклейки для гітар

Наклейки для гітар в магазині МузЛайн
Потреба прикрашати реальність-одна з найбільш специфічних, властивих в основному тільки людині. І це прагнення проявляється в бажанні прикрасити-а значить зробити більш помітним і індивідуальним – свій музичний інструмент. Дана тенденція сьогодні простежується в основному у власників електрогітар і басів, музикантів, що грають альтернативну музику, джазових музикантів і т. д.
Однак стандартним набором інструментів справа, як правило, не обмежується – зустрічаються наклейки не тільки на бас або на класичну гітару – але і на контрабас, віолончель і навіть фортепіано. Тяга до прикрашення у сучасних музикантів воістину незнищенна! Магазин наклейок на гітару та інші музичні інструменти – це саме те, що потрібно Виконавцю, щоб візуально підкреслити власну індивідуальність – при цьому, не пошкоджуючи улюблений інструмент, і зберігаючи можливість в будь-який момент повернути його в первозданний вигляд.
Історія наклейок для гітари
Якщо звернутися до музичної історії, то стане очевидно, що Музичні інструменти прикрашалися з моменту своєї появи. Різьблення, інкрустації, аплікації – способів зробити інструмент красивим завжди було безліч.
Наприклад, найочевиднішим і природним способом прикрасити лютню була різьблена філігранна розетка, що закриває резонатор. Складність візерунка і тонкість роботи завжди вказували на рівень і вартість інструменту, природним чином підвищуючи їх. Китайські поперечні бамбукові флейти прикрашаються ієрогліфами, нефритовими підвісками і червоною тасьмою. Барокові віоли прикрашали інкрустаціями з боків і малюнками на корпусі.
Естетичні смаки в оздобленні інструментів завжди диктувалися епохою і прийнятими в ній стандартами краси.
Багато чого змінилося, коли Виробництво інструментів стало серійним і потоковим. Велика кількість гітар-клонів спровокували появу простого і надійного способу виділити свій інструмент з маси інших – варто лише прикрасити його наклейкою. Для цього музиканти використовували все, щоб було в їх доступі – вирізки з журналів, фото кумирів, малюнки символів і знаків, що мають сакральне значення.
Пізніше з’явилися самоклеючі зображення, які розділилися на два великих класи:
- наклейка;
- перекладні малюнки.
Перші наклейки мали виключно паперову основу і посередню якість друку. Вони стиралися дуже швидко, проте все одно представляли для фанатів цінність. Перекладні малюнки спочатку не призначалися для нанесення на музичний інструмент, проте бажання зробити свій інструмент помітним перемогло здоровий глузд і музиканти із задоволенням піддавали небезпечним водним процедурам і мочили корпус, щоб перенести на нього зображення. Його очевидними достоїнствами були стійкість, і прозорість, а також тонкість.
Деякі музиканти вважають за краще прикрашати свої інструменти значущими зображеннями-фотомі близьких, ритуальними знаками, автографами. Фантазія музикантів безмежна - на деку часто поміщають логотипи або навіть портрети улюблених груп або виконавців (від Metallica до Віктор Цой), схематично зображені ноти або музичні Ключі, - словом, все, що завгодно.
У той же час, на акустичну гітару, як правило, клеять щось більш суворе і класичне (наприклад, геометричний візерунок або Грецький меандр - на розетку), а ось на гриф воліють поміщати що-небудь власники електрогітар.
Сьогодні випускаються тематичні наклейки для гітар, які відрізняються:
- більш міцною клейовою основою;
- матеріал;
- стійкістю фарби;
- міцність.
Їх легко наносити, і так само легко знімати – вони не залишають клейового сліду і відбитка на лаку. Крім того, паперові наклейки були витіснені вініловими - з прозорою основою і стійким малюнком, не схильним до механічних пошкоджень.
Вінілові наклейки використовують іноді також і для того, щоб приховати помітні подряпини або інші пошкодження на інструменті, і з подібним призначенням вони чудово справляються, а ціна на них досить помірна в порівнянні з ремонтом інструменту. Стікери для гітар розрізняються в рамках певного стилю і дозволяють легко надати інструменту індивідуальні риси і впізнаваність.
Окремим пунктом слід згадати так звані "деколі». По суті, це ті ж наклейки, проте їх використовують в основному гітарні майстри при виробництві інструменту. Подібні наклейки на гітару друкуються на паперовій основі, в певний момент просочуються водою і накладаються на інструмент. Потім основа акуратно знімається, а сама деколь висушується і покривається лаком разом з іншим інструментом. Таким чином, позбутися від подібної наклейки без серйозних операцій з лаком вже неможливо.
Вибір і покупка наклейки для гітари в Музлайн
На сайті інтернет-магазину Музлайн представлений асортимент якісних наклейок для електрогітар, виготовлених відповідно до вимог безпеки. Вони легко наносяться на інструмент і видаляються, довго зберігають яскравість і допомагають визначити стиль інструменту.
Ви можете зробити замовлення на сайті або купити наклейки для гітар в київському магазині на проспекті Маяковського 26Д, де представлений великий вибір інших аксесуарів: засоби по догляду за гітарами, комплектуючі для гітар, Електроніка Для гітар. Виставковий центр розташований там же, за адресою: Україна, Київ, пр. Маяковського 43/2, а попередньо ознайомитися з асортиментом можна, відвідавши наш інтернет-магазин.
Роблячи замовлення на сайті Музлайн, ви можете вибрати зручний спосіб оплати, а також замовити доставку у ваше місто по території України. У нас є все, що потрібно сучасному гітаристу-і навіть більше!