Народні інструменти

Показати
Сортування
Код товару: 73771
19 078 грн.
Код товару: 87273
381 грн.
Код товару: 88599
1 400 грн.
Код товару: 89450
1 475 грн.
Код товару: 90610
1 500 грн.
Код товару: 89452
1 802 грн.
Код товару: 84680
2 730 грн.
Народні інструменти

Народні інструменти в магазині МузЛайн

Музичні Народні інструменти - велика і різноманітна Категорія музичних інструментів, в яку входять духові, ударні, Струнні. Багато з них сьогодні - вже екзотика, а деякі – цінуються і використовуються навіть в сучасній музиці.

Багато народні інструменти ведуть походження від стародавніх сигнальних і ритуальних інструментів, що грали важливу роль для виживання суспільства в екстремальних умовах, а також і в його ритуальної життя.

Найдавніші інструменти пережили багатовікові трансформації та удосконалення і з пристосувань, що видають поодинокі одноманітні звуки перетворилися на віртуозні Музичні інструменти з широкими виразними можливостями.

Народний інструмент

Сьогодні великою популярністю користуються такі народні інструменти, як:

та інші. Кожен з інструментів володіє неповторним звучанням і впізнаваним тембром, які використовуються тепер не тільки в народній музиці, а й сучасних популярних жанрах. Купити сучасні народні інструменти можна за невисокими цінами для навчання і професійного виконання музики.

Зазвичай їх класифікують за такими категоріями:

  • Язичкові: акордеон, баян, гармонь, гармошка, варган;
  • Духові: сопілка, ріжок, сопілка, Трембіта та інші різновиди-виконані у вигляді дудки або свистка;
  • Струнні: балалайка, бандура, домра, гуслі, цимбали;
  • Ударні( шумові): бубон, бубонець, тулумбас, брязкальце, ложки, рубель, тріскачка і т. д.

Необхідно відразу згадати, що дана класифікація є досить умовною. Так, українські цимбали часто описують як струнний (оскільки вони є), так і ударний (оскільки звук видається за допомогою удару). Аналогічно, багатострунні Російські гуслі-і щипковий, і клавішний інструмент (є і такі незвичайні види). 

Історія та розвиток народних інструментів

Сучасні народні музичні інструменти трохи схожі на їх стародавні прототипи, проте конструкція деяких (наприклад, балалаек) остаточно сформувалася відносно недавно. Окремі інструменти мають цілий список "родичів", серед яких є як традиційні інструменти, так і цілком сучасні. Подібний інструментальний пантеон утворюють, перш за все, смичкові інструменти: скрипка, Віола, гудок, гадулка, і їх похідні. 

Перші Народні інструменти-Струнні і ударні – використовувалися не стільки для виконання народної музики в сучасному розумінні цього терміна, а більше для звукового супроводу ритуалів і знакових подій. Звуки, що видаються такими інструментами, в нашому уявленні не можна назвати музичними – мелодійними або милозвучними. 

Проте, вони супроводжували спів і мова, мелодизували їх, надавали ритм і тим самим впливали на емоції слухачів. Найпростіший шумовий інструмент-барабан, трещетка або бубон – присутній в зображеннях і літописах різних ритуалів з найдавніших часів, а опис деяких старовинних інструментів нічим не відрізняється від сучасних.

Поряд з ударними інструментами – барабанами, цимбалами і бубнами, популярністю користувалися і найпростіші духовні інструменти – сопілки, жалейки і дудочки. Примітно, що в ранні часи виконавство було чоловічим заняттям і грою на музичних інструментах займалися професійні музиканти і скоморохи, грою на них володіли і пастухи, воїни.

Розвиток народних музичних інструментів і їх поступове удосконалення пов’язано, ймовірно, з тим що з часом вони частіше стали використовувалися поза ритуалів. Музика придбала самостійне і важливе значення для побутового життя і розваг. Партитури старовинних інструментів, здебільшого, до нас не дійшли, але в загальних рисах ми все-таки можемо судити про роль того чи іншого інструменту в загальному звучанні.

Для народних інструментів характерні:

  • простота конструкції;
  • обмежений діапазон;
  • Етнічна декоративна обробка;
  • характерний тембр звучання;
  • специфічний лад;
  • наявність споріднених моделей в інших країнах.

Багато народні музичні інструменти виникали паралельно в різних країнах. Наприклад, українські кобза і бандура мають тюркські аналоги. Аналогічно, Російський (Український) дерев’яний гудок мають аналоги в багатьох народах і територіях – хоча візуально конструкція дещо і відрізняється. При цьому конструкція і способи звуковидобування у схожих інструментів можуть сильно відрізнятися. Це стосується і кількості струн у струнних, отворів у духових, ладу, нюансів техніки гри, тембру і використовуваних для виготовлення цих інструментів матеріалів.

Хочеться додати, що завдяки простоті конструкції і легкості гри, найпростіший народний інструмент (типу шумового або духового) завжди подобався дітям. Саме тому набули широкого поширення дитячі іграшки, що імітують саме дану категорію інструментів – в даний момент вони широко представлені у продажу. 

Музичні Народні інструменти

Вибір і покупка народних інструментів в Музлайн

В інтернет-магазині музичних інструментів, аксесуарів, сценічних конструкцій і комплектуючих Музлайн  можна купити Народні інструменти різних моделей за демократичними цінами, з гарантією якості та оперативною доставкою по території України. У нашому асортименті представлені популярні і екзотичні інструменти професійного та учнівського рівня.

Наш магазин надає покупцям вигідні умови для покупок в кредит, акції, знижки та спеціальні пропозиції, зручний і інтуїтивно зрозумілий сервіс для інтернет покупок. У Музлайн діє гнучка система оплати онлайн і готівкою-зручний для вас спосіб ви можете вказати при оформленні замовлення.

На нашому сайті ви можете порівняти кілька моделей народних інструментів, подивитися професійні огляди, ознайомитися з описами. Кожному інструменту присвячена окрема сторінка, де розміщено фото, вказана ціна, є детальний опис і докладні технічні характеристики. Якщо у вас виникли труднощі з вибором, ви можете скористатися безкоштовний консультації наших фахівців!

Читати повністю