Бездротові навушники
Бездротові навушники в магазині МузЛайн
Сучасні технології вирішили фундаментальну проблему любителів музики - постійно заплутуються і рвуться дроти навушників. Вразлива до пошкоджень частина була замінена на інтегровані модулі бездротової передачі даних.
Не так давно в асортименті більшості музичних магазинів з’явилися навушники без проводів і незважаючи на порівняно високу ціну перших моделей завоювали любов і довіру користувачів.
Сьогодні існує маса різновидів моделей, що покривають найрізноманітніші запити до якості і вартості навушників. Виробники музичної техніки постійно допрацьовують свої продукти, але головне залишається незмінним - це якість звучання.
У бездротових навушників крім відсутнього проводу є маса практичних переваг:
- легкість і компактність;
- надійність і довговічність;
- Висока якість звучання;
- функціональність;
- можливість індивідуального регулювання параметрів.
Ще один плюс бездротових навушників-ергономічний дизайн, що використовує безпечні матеріали і продуману конструкцію.
Купити хороші блютуз навушники можна за демократичною ціною, тому що навіть бюджетні моделі мають високу якість відтворення звуків і широким частотним діапазоном. Використовувати навушники без проводів зручно під час занять спортом, виконання активної домашньої роботи, Роботи зі звуком, яка вимагає руху. Гітарні підсилювачі для навушників, на жаль не підходять для використання з бездротовими пристроями, так як не має порту для передачі даних.
Конструкція та використання
Головний недолік бездротових навушників-обмежені запаси енергії. Це слід враховувати любителям тривалих прогулянок і поїздок, і мати в запасі пару дротових навушників. Найбільш просунуті моделі, за словами виробників зберігають заряд батарей при активному прослуховуванні музики - до 16 годин. Однак на практиці це число менше.
Для передачі інформації бездротові навушники використовують дві перевірені технології:
- інфрачервоний порт;
- інтерфейс bluetooth.
Навушники з передавачем блютус в останні роки набирають популярність і витісняють навушники, що працюють з ІП. Причина цього проста - не всі сучасні пристрої програвання музики підтримують технологію передачі даних по інфрачервоному порту, тоді як bluetooth оснащені практично всі сучасні плеєри, смартфони, планшетні комп’ютери, ноутбуки - пристрої з яких прослуховується музика.
По конструкції наголов’я і формі амбушюрів бездротові навушники бувають:
- закритий;
- вакуумний;
- відкриті, накладні;
- повнорозмірні
- з шумозаглушенням;
- доладний.
Дешеві вакуумні навушники вкладиші вважаються небезпечними, проте вони легкі, маленькі і компактні. Закриті навушники забезпечують чудове звучання, але іноді їх розмір занадто великий для комфортного користування.
За цільовим призначенням і області застосування ці аксесуари можна розділити на такі типи:
- спортивні (для бігу);
- для телефону (з мікрофоном, типу стерео гарнітура);
- професійний;
- геймерські (підходять як для пк, так і для планшета);
- дитячі (оригінальний дизайн, світяться чашки);
- для айфона (для смартфона);
- для телевізора;
- універсальні (з плеєром, з fm радіо, з пам’яттю, з флешкою і іншими додатковими можливостями).
Різниця між моделями видно навіть візуально на фото, однак перш ніж закзать навушники варто ознайомитися з технічними параметрами в описі.
Експлуатація та догляд
Щоб навушники працювали довго і приносили радість, за ними потрібно доглядати, а також дотримуватися техніки безпеки - вушні травми та інфекції реальна небезпека для користувачів навіть звичайних моделей.
- 1. Перш за все, необхідно відрегулювати наголов’я, щоб навушники "сиділи" без зайвого тиску і навантаження.
- 2 .Гучність звуку в навушниках теж повинна бути відрегульована-в вухо повинен надходити ясний, чіткий сигнал без перевантажень і екстремального звукового тиску.
- 3. Правила користування навушниками для дитини суворіше, ніж для дорослого. Якщо дорослий може працювати в них кілька годин, то для дітей цей час обмежений півгодиною максимум.
- 4. Амбушюри і силіконові насадки навушників необхідно регулярно протирати вологими серветками. Залежно від якості, вони можуть служити різну кількість часу і періодично вимагати заміни. Продаж аксесуарів і комплектуючих для навушників проводиться у всіх салонах музичних інструментів і звукового обладнання. Дорогі моделі мають змінні аксесуари в комплекті.
Вибір і покупка навушників без проводів
Вибір навушників-принциповий для професіоналів і цінителів якісного звуку. До того ж, поняття "хороші навушники" - занадто розтяжне, як і ціна питання.
Дорогі ігрові навушники-універсальний варіант для тих, хто користується ними багато і часто. Вони підходять для прослуховування музики, роботи зі звуком, забезпечують оптимальне відображення частотної картини з басами. Їх основний недолік-громіздкість, великі щільні амбушюри і відчутну вагу. Вартість подібних моделей коливається в межах декількох сотень доларів.
Виробники навушників для спорту пропонують закриті повнорозмірні моделі і вакуумні міні крапельки - легкі, міцні і потужні. Для роботи, однак такі пристрої не підійдуть, тому що мають чимало обмежень по динаміці, частотній характеристиці. Найбільший їх плюс-коштують вони недорого, але прослужать довго, і до того ж цілком підійдуть для ноутбука.
Якісні бездротові навушники з блютуз чудово підійдуть тим, хто практикує заняття музикою і роботу зі звуком в непідготовлених умовах - в дорозі, в коворкінгах і т.п. вони можуть працювати в парі з мікрофонами для планшетів і смартфонів і дозволять відслуховувати записуваний і оброблюваний звук. Більшість моделей поставляється в магазин в комплекті з адаптером типу джек.
В інтернет-магазині музичних інструментів, аксесуарів і музичного обладнання Музлайн можна купити бездротові навушники високої якості за розумною ціною, з доставкою в будь-яке місто (Київ і вся Україна), і гарантіями якості від виробника.
Ви можете оформити замовлення на нашому сайті і отримати повний сервісний супровід від фірми!