Очищувачі гітарних струн

Показати
Сортування
Очищувачі гітарних струн

Очищувачі для гітарних струн в магазині МузЛайн

Струни на гітарі це самі контактні з руками гітариста елементи, від яких залежить і звук інструменту, і задоволення від гри. Їх будова просте: перші три струни («trebles») складаються міцної волосіні, якщо комплект нейлоновий, або тонкого дроту у випадку з металевим комплектом. Басові струни ("basses") це щільно намотана обплетення на серединну жилу. Обплетення буває сталева або мідна з різними захисними напиленнями – нікельованим, мідним, срібним золотим і т. д.

Очищувач струн

Чому псуються струни?

Захисне напилення надає звучанню певного тону, ясності, індивідуальності, а також захищає поверхню від корозії. Але яким би дорогим не був комплект струн для гітари, першим вразливим місцем залишаються місця між витками обплетення. При грі в них накопичується шкірний епітелій, жир, бруд і піт з пальців. Струни втрачають вигляд, темніють і тьмяніють, і ця тьмяність відображається і в звучанні.

Перші струни також страждають від дотиків-нейлон може вбирати вологу, особливо неякісний і не пройшов обробку просоченням спецзасобами в процесі виробництва. А струни з металу елементарно окислюються, темніють і втрачають в звуці.

Як цього уникнути і максимально продовжити корисний термін служби струн? Купити спеціальний очищувач для струн. Багато музикантів вважають за краще користуватися звичайним спиртом або одеколоном, і цей метод працює. Але сучасні засоби по догляду за струнами пропонують значно більше, ніж ефект очищення і знежирення, вироблений спиртовою обробкою.

Види очищувачів для гітарних струн

  • Очищувачі-ефективні засоби, що розчиняють забруднення. Наносяться на струну з невеликою експозицією (витримкою) і видаляються безворсовою серветкою.
  • Лубриканти-рідини, що створюють на поверхні струни захисну плівку. Перед нанесенням струни потрібно попередньо очистити.
  • Засоби, що поєднує ефект очищення і змазування

Засоби різні за хімічним складом, і всі вони в різному ступені впливають на нанесені поверхні. Для безпеки інструменту (накладки грифа, лакованої поверхні деки і т.д.) рекомендуємо користуватися спеціальними пристосуваннями для очищення струн і використовувати спеціальні безворсові серветки. Після кожного сеансу гри очищайте струни, і ваш інструмент буде довго радувати ясним і чистим тоном. А для комплексного догляду за інструментом пропонуємо купити набори для догляду за гітарою. Ви можете придбати очищувач як окремо, так в комплекті з гітарними поліролями, аксесуарами і» расходниками " (медіаторами, серветками, комплектами струн).

Очищувачі гітарних струн - Muzline.ua

Вибір і покупка очищувача для струн

У нашому асортименті популярні серед музикантів засоби, перевірені часом, попитом і з доступними цінами. Купити очищувач можна прийшовши до нас в магазин, або замовити не виходячи з дому – передбачена доставка як по Києву, так і у віддалені регіони країни. А при оформленні замовлення вибирайте спосіб оплати, консультуйтеся з менеджерами онлайн або за телефонами.

Читати повністю