Очищувачі накладки грифа

Показати
Сортування
Код товару: 40991
253 грн.
Очищувачі накладки грифа

Очищувачі накладки грифа в магазині МузЛайн

Накладка грифа-поверхня, на яку припадає максимум контакту з пальцями музиканта. При тривалому контакті під час занять на накладці накопичується специфічне забруднення, яке в'їдається в дерево, забивається в пори матеріалу і під Лади, погіршуючи якість звучання, знижуючи сустейн і дзвінкість тембру. Для очищення та догляду за накладкою використовуються спеціальні очищувачі-синтетичні засоби, виробництвом яких займаються такі гіганти, як компанія Dunlop.

Очищувач грифа

Очищувач накладки грифа призначений для очищення:

  • дерево;
  • метал;
  • пластика і перламутру (міток ладів). 

Це універсальний засіб, який безпечно і м'яко розчиняє забруднення і дозволяє видалити їх, не пошкодивши матеріал. Його перевага - в зручній консистенції, досить рідкої для того, щоб" дістати " до самих затишних куточків, стиків накладки і ладів, дрібних тріщин і розчинити бруд, що накопичилася в них. Очищувач не використовується для інших цілей крім очищення (наприклад, для зволоження і захисту), для цього були створені кондиціонери для накладки грифа.

Ефективне використання очищувачів накладки гриф

Для очищення накладки на гриф не підходять засоби, розраховані на обробку корпусу. Тому варто окремо купити очищувач накладки грифа і використовувати його в комплексі з іншими засобами.

Для зручності використання очищувачі накладок грифа гітари випускаються у формі спреїв з м'яким надійним розпилювачем.

Для того, щоб очистити накладку від забруднень, необхідно перш за все зняти струни. Вплив засобу їм не шкодить, проте без струн можна набагато швидше і ефективніше почистити накладку і лади.

Засіб для чищення традиційно наноситься на накладку і залишається на пару хвилин для того, щоб активні компоненти встигли розчинити наліт. Знімати засіб з накладки краще спеціальною серветкою, або м'якою і міцною тканиною без ворсу. Деякі ділянки можуть вимагати додаткової повторної обробки.

Вибір і покупка очищувача для накладки грифа в Музлайн

В інтернет-магазині музичних інструментів і аксесуарів Музлайн представлений широкий вибір наборів по догляду за гітарою і окремих ефективних засобів. У нас ви можете купити очищувач накладки грифа від надійних виробників за демократичною ціною. Ми пропонуємо:

  • хороший асортимент;
  • стійкі ціни;
  • зручний сервіс оформлення замовлень;
  • гнучку систему оплати;
  • гарантію якості продукції.

Очищувачі накладки грифа - Muzline.ua

На нашому сайті ви можете знайти всю інформацію про цікавить Вас засобі, оформити вашу покупку і замовити послугу доставки по Києву або території України. У Музлайн є все, що потрібно для обслуговування музичних інструментів і догляду за ними!

Читати повністю