Одиночні тарілки

Показати
Сортування
Код товару: 55242
451 грн.
Код товару: 55243
550 грн.
Код товару: 55244
877 грн.
Код товару: 55245
929 грн.
Код товару: 55249
1 172 грн.
Код товару: 43593
1 217 грн.
Код товару: 93482
1 267 грн. 1 229 грн.
Код товару: 59536
1 358 грн. 1 317 грн.
Код товару: 43596
1 427 грн.
Код товару: 59535
1 812 грн. 1 758 грн.
Код товару: 72705
1 825 грн.
Код товару: 55253
2 259 грн.
Код товару: 59666
3 218 грн. 2 574 грн.
Код товару: 72700
2 855 грн.
Одиночні тарілки

Тарілки поодинокі в магазині МузЛайн

Неспеціалісту і непідготовленому слухачеві може бути непросто оцінити красу якісного і багатого тембрами звуку ударних інструментів - ритм природним чином затьмарює його прояв в звуці і відволікає увагу на себе. Як відомо, ритмічне почуття одне з базових не тільки для людини.

Сучасна барабанна установка складається з десятка інструментів, серед яких важливе місце займає залізо - поодинокі тарілки. Вони роблять звучання динамічним, яскравим, різноманітним в плані фактури, надають музиці масштабність і грандіозність.

До категорії одиночних тарілок відносяться:

Поодинокі тарілки

Крім них сюди ж можна віднести оркестрові і перкусійні тарілки, гонг, Белли і т.п. їх об'єднує форма, схожість матеріалів і принцип звуковидобування. Але історія розвитку тарілок, як повноцінного інструменту, налічує не одне десятиліття.

Сьогодні можна купити тарілки одиночні від кращих виробників і майстрів, що працюють за власними технологіями. Ціни на тарілки охоплюють широкий діапазон - від декількох десятків доларів за традиційну заводську модель, до декількох тисяч - за штучний кастомовий виріб, виготовлений вручну.

Крізь вогонь і воду

Барабанні, Перкусійні та Оркестрові тарілки виготовляють з особливих металевих сплавів, що містять різні пропорції міді, олова і срібла. Один з найпопулярніших сплавів-дзвонова бронза. Він володіє неповторним звучанням-яскравим, насиченим, дзвінким і довгим соковитим післязвуком.

Існує два технологічних підходи у виготовленні одиночних тарілок:

  • кування;
  • лиття.

Ковані тарілки мають індивідуальне і не завжди передбачуване заздалегідь звучання, проте вони міцніше і в цілому довше зберігають свої особливі акустичні властивості.

Литі тарілки товщі, але їх поверхня сильніше схильна до пошкоджень - литий метал більш крихкий при тривалих навантаженнях. Відрізняє і їх звучання - до дзвінкості додається особливий металевий "хрускіт", якого не мають ковані інструменти.

Для додання металу міцності і зносостійкості і литі, і ковані тарілки гартуються, і в прямому сенсі слова проходять крізь вогонь і воду, які і народжують неймовірний музичний потенціал інструментів.

Коротка історія створення одиночних тарілок

Перші металеві ударні інструменти по суті своїй не були музичними інструментами в усталеному розумінні. Вони виконували сигнальні функції, і, як і барабан, застосовувалися в армійських і церемоніальних релігійних цілях. До тарілках такого роду відносяться:

  • гонг;
  • ручні тарілочки;
  • бубенці на бубна.

Батьківщиною цих інструментів була Азія, але і в Західній Європі вони набули поширення і шанувалися за гучний, яскравий і ні на що не схожий звук.

У "високій" музиці тарілки вперше прозвучали тільки в першій половині 18 століття і після цього довгий час використовувалися вкрай обмежено. З їх допомогою, як не складно здогадатися, передавався військовий або турецький колорит.

Заново відкрили Оркестрові тарілки імпресіоністи-з їх допомогою вони вони передавали найтонші фактури.

Сплави для одиночних тарілок

Тарілки поодинокі виготовляють з чотирьох сплавів:

  • дзвонової бронзи;
  • куванням бронзи;
  • латунь;
  • нейзильбер.

Перераховані сплави - на основі міді в якості головного компонента. А ось відмінності, в тому числі і в звуці, полягають в добавках - цинку, нікелі, сріблі.

На характері звуку тарілок позначаються властивості сплаву і технологія виробництва і додаткова обробка-отвори в тілі тарілки, сліди кування, борозенки і т. п.

Сучасні виробники тарілок прагнули зберегти в секреті особливості матеріалів, з яких вони їх виготовляли, сьогодні це практично не має сенсу. Але так чи інакше показово, що тарілки зі схожих сплавів, але від різних виробників, звучать по різному!

Тарілка одиночна - Muzline.ua

Вибір і покупка тарілок одиночних в магазині Музлайн

В інтернет-магазині музичних інструментів Музлайн можна вибрати і купити тарілки поодинокі за демократичною ціною. В асортименті-учнівські та професійні концертні моделі від світових виробників, що гарантують якість своєї продукції.

Ми надаємо покупцям послуги доставки по території України-тому ви можете оформити замовлення прямо на сайті. Крім того, в Музлайн діють вигідні умови для покупок в кредит або розстрочку - це дуже зручно, якщо ви плануєте придбати кілька тарілок або дорогі інструменти. Оплатити замовлення можна онлайн за допомогою карти українських банків, або готівкою - при отриманні.

Підписуйтесь на сторінки Музлайн в соціальних мережах, щоб не пропустити новини та акції від магазину!

Читати повністю