Окарини

Показати
Сортування
Код товару: 84680
2 730 грн.
Код товару: 84681
2 520 грн.
Немає в наявності
Окарини

Окарини в магазині МузЛайн

Різноманітні свистульки і аерофони одні з найдавніших музичних інструментів, їх знаходять на розкопках по всьому світу – в Латинській Америці, Африці, Азії та Європі. Можливо, це пов’язано з простотою виготовлення і «народністю»: примітивний свистковий інструмент міг зробити з природних матеріалів навіть дитина.

Відособленість в музиці і характерні конструкційний ознаки окарина придбала в 19 столітті з легкої руки італійського майстра Джузеппе Донаті. Їм же дано і назву інструменту "окарина«, що в перекладі означає»Гусеня". Саме цей майстер впровадив в окарину саме два ряди по 4 отвори, і плюс два – для великих пальців обох рук. 

Окарина

Але згодом, з часом, кількість отворів, як і зовнішній вигляд інструменту, зазнали змін. Так, Існує ще» англійська " модель (окарина Тейлора), що має всього чотири отвори – але дозволяє відтворювати повний звукоряд завдяки різним комбінаціям їх закриття.

Сучасні фабричні моделі доступні за ціною і купити окарину можна в будь-якому сувенірному або музичному магазині. А ексклюзивні роботи майстрів окарінолепітелей красиві і унікальні в звучанні. Наприклад, керамомастер, що спеціалізується на окаринах, японець Кендзі Огава відомий в музичних колах усього світу, а його творіння в першу чергу досконалі інструменти з широко тональним і чуттєвим звучанням.
Форма і конструкція окарини

Секрет звучання окарини криється в формі - це закритий порожнистий посудину конічної або яйцеподібної фори з шийкою для вдування повітря і декількома отворами для пальців. Вдуваючи повітря в порожнину, музикант перекриває пальцями різні за розміром отвори і витягує звуки певної тональності. Голос окарини рівний,» повітряний", схожий з голосом блокфлейти.

Широта і варіативність звучання окарини залежить від кількості внутрішніх камер. За цією ознакою вони бувають:

  • однокамерні-діапазон в межах 1 октави;
  • двох і трикамерні-розширення діапазону по октаві на кожну камеру певного розміру.

Звучання окарини ніжне і самодостатнє, але і в інструментальних ансамблях вона виділяється, створюючи чуттєву атмосферу в парі з, наприклад, «посохами дощу» рейнстиками. За свою довгу історію окарина згадувалася в сагах, легендах, казках і билинах, а в даний час їй навіть присвячують комп’ютерні Ігри (The Legend of Zelda: Ocarina of Time).

Згідно з існуючою класифікацією, окарина-духовий музичний інструмент, Аерофон (де звук відтворюється потоком повітря, без участі мембран, струн, і т.п. в цьому плані непоказна, на перший погляд, свистулька, є родичем таких поважних і шанованих інструментів, як флейта, валторна, та інші. 

Матеріали виготовлення окарини

Класичні окарини виготовляються з глини. Це дешевий і еластичний матеріал, слухняний ліплення і надання потрібної форми. Стародавні окарини навіть не обпалювали, а просто сушили на сонці. Сучасні керамічні моделі проходять високотемпературну обробку, покриваються емаллю і розписом. Глиняна окарина легка, і не схильна до впливу вологи-але більш тендітна, ніж дерев’яна. З іншого боку, інструмент з дерева більш " теплий» і чуйний за звучанням.

Дешевші моделі окарин з пластика-це легкі і» носкі " інструменти, що не поступаються в звучанні дорогим керамічним. За ними просто доглядати, досить помити під краном, і так само просто носити з собою хоч в кишені. Пластик не трісне і не поб’ється. Єдиний мінус в таких бюджетних моделях - пластиковий свистульки виглядають трохи непоказно і простенько, як в житті – так і на фото.

Окарина - Muzline.ua

Вибір і покупка окарини в магазині Музлайн

У нашому магазині зібраний асортимент для будь – яких цілей-і музичних і сувенірних, а ціна окарин порадує навіть обмежених в засобах виконавців. Вибрати і купити окарину можна у нас в магазині або заповнивши форму замовлення на сайті. Ми доставляємо покупки по Києву в день замовлення і організовуємо доставку в будь-яку точку країни. Приходьте до нас за адресою: Україна, Київ, пр. Маяковського 43/2, або пишіть, експериментуйте і відкривайте нові горизонти творчості з нашими музичними інструментами.

Читати повністю