Оплата і доставка

Мінімальна сума замовлення 200 грн

   Як замовити товар?   

Все дуже просто:

1 - й спосіб (найпростіший) - оформити замовлення на сайті. Поруч з кожним товаром є кнопка "купити". При замовленні товару просто заповніть швидку форму замовлення, після чого ви отримаєте смс-повідомлення з номером замовлення, яке підтверджує, що замовлення зроблено успішно (також з вами обов’язково зв’яжеться наш менеджер).

2-й спосіб-замовити товар по телефону. Контакти вказані на кожній сторінці та в розділі "Контакти". Для вашої зручності ми розмістили номери всіх мобільних операторів України. Просто зателефонуйте, і ми підберемо Вам саме те, що ви бажаєте.

   Доставка:   

1. Доставка по Києву

Погоджений з вами замовлення буде доставлений кур’єром до під’їзду або на найближче відділення Нової пошти протягом 1-3 днів, за умови що товар знаходиться в Києві, якщо товар знаходиться на складах в регіонах, час доставки буде обумовлено і погоджено з менеджером індивідуально.

Доставка кур’єром

  • Якщо замовлення було оформлено до 12.00 - доставка здійснюється назавтра, якщо замовлення було оформлено після 12.00 - доставка здійснюється через день після замовлення.
  • При сумі замовлення від 200 грн. до 1999 грн. вартість доставки соствляет 100 грн., при сумі замовлення від 2000 грн. доставка здійснюється БЕЗКОШТОВНО

Доставка до відділення Нової Пошти.

  • Замовлений товар ви зможете отримати у відділенні Нової Пошти через один день після замовлення.
  • Вартість доставки: Замовлення вартістю вище 2000 грн. доставляються безкоштовно, замовлення вартістю нижче 2000 грн., доставляються за тарифами Нової Пошти.

2. Доставка по Україні

Якщо сума Вашого замовлення перевищує 2000 грн., доставка буде здійснена за наш рахунок, тобто безкоштовно для вас. Доставка здійснюється на склад вантажоперевізника, який ви зможете вибрати при оформленні замовлення (список див.нижче).

При замовленні товару по Україні на суму менше 2000 грн. вартість доставки розраховується компанією перевізником під час прийому товару на відділенні і залежить від габаритів товару і віддаленості міста, в який необхідно здійснити доставку. Доставка здійснюється на склад вантажоперевізника (список див.нижче), оглянути і оплатити покупку ви зможете на цьому ж складі.

Як здійснюється доставка товарів в інші міста України?

Все дуже просто-після узгодження замовлення ми відправляємо його через одну з компаній-перевізників (відправляємо за мінімальними тарифами, зручним для вас), і вже на наступний день ви можете отримати товар у відділенні компанії перевізника у Вашому місті. Доставка товарів по Україні в більшості випадків займає 1 день, на далекі Напрямки - 2 дні. 

Увага! При отриманні товару Ви повинні мати при собі паспорт і номер декларації, який ми Вам надішлемо в смс-повідомленні.

Компанії перевізники:

Нова Пошта - www.novaposhta.ua

Джастін - www.justin.ua

   Оплата:   

Щоб максимально швидко і зручно купити товар в нашому інтернет-магазині, замовлення можна оплатити наступними способами:

1. Оплата готівкою при отриманні

Оплата готівкою проводиться в момент доставки замовлення або при самовивозі. Оплатити товар при отриманні можна в будь-якому населеному пункті України..

2. Оплата через Приват Банк

- Можлива оплата товару через систему Приват24. Гроші надходять на наш рахунок протягом декількох хвилин.

Оплата можлива в будь-якому відділенні ПриватБанку у Вашому місті, через касу або термінал. 

- Також є можливість оплатити замовлення за інвойсом від Приват Банк, який ми надішлемо вам на пошту.

3. Безготівковий розрахунок через будь-який банк згідно виписаного рахунку-фактури

Ви маєте можливість оплатити замовлений у нас товар за допомогою переказу грошей на наш банківський рахунок згідно виписаної рахунок-фактури.

Після оформлення обумовленого замовлення, наш менеджер направить на Вашу електронну пошту скановані копії ВСІХ необхідних документів і рахунків-фактур, які ви можете оплатити в касі будь-якого з банків або з розрахункового рахунку Вашої фірми або організації. Після оплати весь пакет документів передається клієнту з товаром. Повідомляйте наших співробітників про терміни оплати Вашого замовлення.

Важливо!

В черговий раз хочеться звернути Вашу увагу на цінову політику нашого магазину: якщо ви десь знайшли аналогічний товар дешевше, не варто поспішати купувати його, адже кожен музичний інструмент в «muzline.ua " закуповується у офіційного виробника, тому і ціна – не менш офіційна.  Більш низькі ціни на музичну продукцію можуть свідчити про низьку якість продукту, який доставлений в магазин без відповідної гарантії і документів.