PCI звукові карти

Звукові карти PCI
Для якісної роботи зі звуком будь-якому новачкові і професійному музиканту необхідна надійна і потужна звукова карта. Звукові карти можуть бути як вбудованими, так і зовнішніми. Ціна на інтегровані карти зазвичай менше вартості зовнішніх пристроїв за рахунок відсутності у перших захисного корпусу.
Звукова карта PCI відноситься до обладнання, як інтегрованого, так і комбінованого типу, підключення якого здійснюється за допомогою PCI або PCI Express шини материнської плати персонального комп'ютера. Інтегрована карта PCI встановлюється безпосередньо на материнській платі комп'ютера, коли як комбінована PCI карта має зовнішній корпус з додатковими входами і виходами, але підключається аналогічно через порти PCI або PCIe.
Оскільки завдання звукових карт полягає в записі, перетворенні і виведенні звуку на зовнішні Акустичні пристрої, для цих цілей в них використовуються АЦП і ЦАП (аналого-цифрові і цифро-аналогові перетворювачі). Також в них застосовуються спеціальні фільтри до АЦП і після ЦАП, які служать для зниження рівня перешкод при перетворенні звуку в обох напрямках.
Відмінною особливістю карт PCI є їх висока пропускна здатність, що дозволяє вільно працювати з високими рівнями частоти дискретизації (семплювання). Якість і надійність функціоналу інтегрованої карти PCI безпосередньо залежить від якості живлення ПК і ступеня його захисту від перепадів напруги в мережі.
Характеристики карт PCI і вимоги до них
Виходячи з технічних характеристик, звукові карти прийнято розглядати:
- за кількістю каналів звуку (5.1, 7.1);
- за якістю звуку (16 Кбіт, 24 Кбіт);
- за потужністю звуку (96 Кц, 192 Кц).
При покупці пристрою Виведення звуку, особливо беруться до уваги такі показники, як:
- частота дискретизації і глибина розрядності. Сучасним стандартом студійної обробки звуку є 24 bit на 192 kHz;
- кількість входів і виходів. Аналогові входи представляють більший інтерес, так як можуть використовуватися в маленьких студіях без витрат на додаткові пристрої з малою кількістю входів/ виходів.
Деякі вимоги до професійних звукових карт:
- Чіпсет АЦ-ЦА (AD-Analog-Digital і DA-Digital-Analog) А-класу, що дає найбільший результат при перетворенні сигналу з найменшими похибками.
- Висока частота семплювання (дискретизації) 44,1 kHz – 192 kHz, для розширення співвідношення найбільш гучних і тихих звуків прийнятого сигналу і поліпшення якості отриманого звуку.
- Розрядність - 24 bit, для безпечних проб і застосування обробки сигналу без загрози спотворення кінцевого результату.
- ОСШ (signal-to-noise ratio), вимірюється в децибелах. Чим вище даний показник, 85-121 дБ, тим менше буде сторонніх шумів.
- Функція фантомного живлення і мікрофонних передпідсилювачів для конденсаторних мікрофонів, використовувана для поляризації мікрофона і живлення його схеми. Стандартом напруги фантомного живлення на сьогоднішній день є 48 В.
- Драйвер ASIO (Core Audio для MAC), дозволяє одночасно якісно працювати з декількома доріжками.
- Вихід для навушників, що забезпечує терміновий моніторинг при необхідності.
- Combo TRS-XLR коннектори, забезпечують можливість одночасного запису вокалу та інструментів.
- Інтерфейс MIDI, дозволяє підключити клавіатуру, контролери або синтезатор, для роботи зі спец аудіо-софтом
- Коаксіальний цифровий і оптичний інтерфейс S/PDIF, що робить можливим підключення цифрових пристроїв здійснюють запис / відтворення до звукової плати, розширюючи її можливості.
Вибір і покупка PCI звукових карт в магазині Музлайн
На сайті музичного інтернет магазину muzline.ua ви зможете купити як інтегровані, так і Комбіновані професійні студійні PCI звукові карти і плати для домашнього користування.
Детальний опис характеристик на сторінці обраного товару допоможе з легкістю вибрати визначитися з відповідною моделлю.
- Оперативна обробка замовлення,
- великий коридор цін: від бюджетних до преміум,
- індивідуальний підхід до кожного покупця,
- різні способи оплати
зроблять вашу співпрацю з нашим магазином простим і приємним. Вся продукція супроводжується технічною документацією і гарантією від виробника і магазину.