Передпідсилювачі для гітар

Показати
Сортування
Код товару: 59762
1 044 грн.
Код товару: 87040
1 092 грн.
Код товару: 88850
1 572 грн. 1 288 грн.
Код товару: 56049
1 329 грн.
Код товару: 56056
1 405 грн.
Код товару: 88847
2 903 грн. 2 377 грн.
Код товару: 41519
3 104 грн. 2 543 грн.
Код товару: 88911
3 493 грн. 2 861 грн.
Код товару: 78627
3 104 грн. 2 543 грн.
Немає в наявності
Передпідсилювачі для гітар

Передпідсилювачі гітари в магазині МузЛайн

Посилення акустичних гітар - специфічна задача, що має масу технічних особливостей і практичних труднощів. Найчастіше вони пов'язані зі специфікою звукоутворення в інструменті і найбільш достовірною передачею частотного балансу і краси його звучання. Для часткового вирішення цієї проблеми були розроблені спеціальні пристрої-вбудовані темброблоки з передпідсилювачами для гітар.

Гітарний передпідсилювач - це електронний пристрій, який підсилює слабкий сигнал для рівня, необхідного для використання стандартних підсилювачів. Цей рівень ще називається лінійним і становить 0,5-1,5 вольт. Як джерело сигналу передпідсилювач для акустичної гітари використовує п'єзодатчик.

Завдяки роботі цього пристрою гітара можна підключати до підсилювачів будь-якої потужності і домагатися якісного посилення, а в деяких випадках і додаткового тембрального фарбування звуку.

Гітарний передпідсилювач

Передпідсилювачі для гітар бувають декількох типів:

  • - автономні (рекові, підлогові та ін.);
  • -інтегрований;
  • - на напівпровідникових схемах;
  • - на цифрових схемах;
  • - на лампових схемах.

Купити передпідсилювач для акустичної гітари можна як у вигляді окремого пристрою, так і в складі темброблока разом з тюнером і еквалайзером, що відбивається на ціні. У різних інструментах ці пристрої встановлюються по різному - в електрогітарах під захисні кришки відсіків для електроніки, в електроакустичних - в спеціальний відкритий відсік в корпусі, розташований в обичайці.

Вибір і покупка гітарних передпідсилювачів

Всі сучасні Електроакустичні гітари оснащені інтегрованими передпідсилювачами, вбудованими в темброблок, де передбачені ще й відсіки для батарейок - 9-вольтових джерел живлення. Зрідка, в разі пошкодження і виходу електроніки з ладу, вона потребує заміни. У нашому інтернет-магазині музичних інструментів і комплектуючих Музлайн можна вибрати і купити передпідсилювач для бас гітари будь-якої моделі за оптимальною ціною. В асортименті-різні моделі електроніки з докладними описами специфікацій. Також ви можете у нас придбати   ламповый предусилитель для гитары.

Передпідсилювачі для гітар - Muzline.ua

Наш магазин надає покупцям:

  • - вичерпну інформацію про товари;
  • - послуги професійних консультацій;
  • - послуги оперативної доставки по території України;
  • - сервісні послуги з ремонту та обслуговування інструментів.

В Музлайн діє гнучка система оплати і вигідні умови для покупок в кредит. У вашому розпорядженні простий сервіс, за допомогою якого ви зможете швидко вибрати необхідну модель передпідсилювача і оформити покупку за кілька хвилин, не виходячи з дому!

Читати повністю