Підсилювачі (голови) для гітар

Показати
Сортування
Підсилювачі (голови) для гітар

Підсилювачі (голови) для гітар в магазині МузЛайн

Посилення гітарного звуку - галузь практичного знання, яка використовує технічні досягнення апаратобудування — підсилювач і кабінет. Створенням спеціального обладнання для роботи з гітарним звуком займаються провідні світові виробники: Fender, Peavey, Ibanez, Andrig, Bugera, Vox, Vst, Yamaha, Mesa, Marshall, Orange та інші. Кожен з брендів щорічно розширює лінійки своїх підсилювачів і поставляє на ринок бюджетні і дорогі новинки.

Підсилювачі для електрогітар - перший пристрій в звукопідсилюючої ланцюга, яке працює в парі з гітарним Кабінетом. З його допомогою гітарне звучання не тільки посилюється, але і набуває характерного забарвлення. Такі пристосування дозволяють в рази збільшити якість музики, що особливо важливо при різних виступах і концертах. Купити підсилювач для гітари-значить подарувати інструменту його індивідуальний голос, а ціну цього питання кожен музикант визначає для себе сам.

Гітарні голови

Гітарний підсилювач буває:

  • ламповий;
  • транзисторний.

Переважна більшість гітарних голів — лампові пристрої, які цінуються за специфічну властивість-вони не просто підсилюють звук інструменту і розкривають тембр, але і надають йому оксамитову глибоке забарвлення, яка цінується музикантами. Ключовим елементом подібної конструкції є трансформатор. Акустичні властивості пристосувань залежать від використовуваної виробником технології, якості і кількості ламп, якості збірки і безлічі інших нюансів, які бренди вважають за краще не розкривати.

Існує також такий різновид, як рековий преамп. Таке обладнання підходить для частих концертів, адже видає більш якісний звук. Однак, як правило, подібна апаратура коштує дуже дорого, не користуючись особливою популярністю у аматорів.

Деякі гітаристи для здешевлення апаратури збирають однотактний прилад на мікросхемах. Як правило, на такі вироби пускають старі радянські програвачі і стандартний набір ламп, які раніше купувалися на барахолках, а зараз повсюдно продаються на просторах інтернету. Тим часом, подібні конструкції не надають належного перевантаження, що не кращим чином відображається на чистоті, якісності звучання, особливо, блюзових творів.

Конструкція і особливості підсилювачів для гітар

Апаратура використовується для посилення електро - і акустичних інструментів в студіях, великих репетиційних приміщеннях, на концертах, відкритих майданчиках. Як кажуть досвідчені музиканти, специфічні властивості гітарних голів розкриваються на великій гучності, тому використовувати такий тип посилення для домашніх занять не має сенсу і до того ж це досить дорого.

Голова не має власного джерела звучання (як, наприклад, в комбі), тому використовуються разом з так званими кабінет - спеціальними динаміками, розміщеними всередині резонаторних корпусів, які і забезпечують необхідну потужність.

Сучасний підсилювач для класичної гітари або електрогітари — це універсальний пристрій, які можуть довільно комутуватися між собою без необхідності додаткового технічного узгодження. Підсилювачі (голови) для бас-гітар мають такі ж особливості.

Така апаратура розділяється також за типом необхідної потужності. На ринку, як правило, пропонуються Кінцевий і попередній підсилювачі. Головне їх відмінність в тому, що Крайник менш істотно ніж передпідсилювач впливає на амплітуду коливань, тим самим, забезпечуючи гідну якість звуку, яке оптимально для аматорських цілей. Попередні різновиди широко застосовуються професіоналами для студійного запису, дозволяючи використовувати їх в якості концентратора в аудіосистемах типу Hi-Fi.

Можливості підсилювача залежать, перш за все, від його потужності, а також — від особливостей будови корпусу. На якості звучання відображаються навіть такі нюанси, як відкрита або закрита задня панель. Корпуси голів для гітара можуть відрізнятися і за розмірами, а також виготовлятися з різних матеріалів:

  • натурального дерева;
  • ДСП;
  • метал;
  • композитний матеріал.

Підбір матеріалів, з якого виготовлена апаратура, залежить виключно від індивідуальних естетичних переваг, матеріальних можливостей, а також передбачуваній якості посилення. Слід зазначити, що професійними вважаються дерев’яні та металеві конструкції, в той час як, аналоги з ДСП і композитного сировини відрізняються бюджетністю і доступністю. Останні різновиди зі зрозумілих причин більш популярні серед новачків і аматорів.

Виробники гітарних підсилювачів, які цінують якість своїх виробів, приділяють увагу і обробці поверхні корпусів. Вінілове, акрилове, шкіряне і текстильне покриття роблять резонатор міцним, захищають електроніку від впливу навколишнього середовища, механічних пошкоджень і передчасного зносу. Дорогі моделі підсилювачів, бутикові і майстрові голови за допомогою зовнішнього покриття ще й прикрашаються і стилізуються — такі нюанси важливі для професійних музикантів.

Також слід зазначити міні-пристрої, які відрізняються мобільністю і компактністю. Такий портативний (кишеньковий) прилад дозволяє налаштовувати необхідні параметри гри, при цьому, не займаючи багато простору на відміну від апаратури для будинку. Існує найпростіший тип з вбудованим динаміком, а також прилад для підключення через навушники. 

Деякі різновиди подібних» голів " мають функції перемикання між каналами, регулювання перевантажень і інші переваги, властиві звичайним підсилювачів. Особливо актуальні серед споживачів апарати від фірми Маршал з простою і компактною конструкцією.

Вибір і покупка підсилювача для гітари в Музлайн

Придбати підсилювач для акустичної гітари, електро або баса - питання принципове і індивідуальне. Сучасні бюджетні моделі демонструють пристойну якість звучання і роботи, обладнання середньої цінової категорії може претендувати на використання в професійному середовищі. А бас гітарні підсилювачі, ціна яких дозволяє віднести їх до преміум-лінійок, демонструють справжні акустичні чудеса, збагачуючи гітарний звук, насичуючи його живим теплом, глибиною і експресією.

Підсилювачі (голови) для гітар - Muzline.ua

В інтернет-магазині музичних інструментів та обладнання Музлайн можна купити недорого кращі голови для гітар, вартість яких відрізняється раціональністю. У нашому асортименті представлені кращі традиційні моделі, професійне звукопідсилююче обладнання, вінтажні моделі від кращих світових брендів. Нашою компанією здійснюється не тільки продаж, але і додаткові послуги:

  • доставка;
  • консультація;
  • сервіс.

На нашому сайті ви знайдете не тільки великий вибір обладнання і дізнаєтеся скільки коштує та чи інша апаратура, але і докладні описи і професійні огляди для кожної моделі підсилювачів. Клієнти не тільки з м. Київ, але і вся Україна може замовити оперативну доставку продукції. У нас є все, що потрібно для роботи, творчості та музичних експериментів!

Читати повністю