Підйомники

Показати
Сортування
Код товару: 92231
9 492 грн.
Код товару: 92230
64 685 грн.
Код товару: 46183
156 040 грн.
Підйомники

Підйомники для сценічного обладнання в магазині МузЛайн

Розворот і установка мобільних сценічних конструкцій - процес, що вимагає уваги і зусиль. Щоб зробити його простіше і прискорити, були створені спеціальні підйомники, які застосовуються для переміщення важких ферм з обладнанням на робочу висоту.

Сценічний підйомник

Підйомники для алюмінієвих ферм та інших сценічних конструкцій застосовуються в різних умовах:

  • на концертних і театральних сценах;
  • на знімальних майданчиках ТБ і кіно;
  • у студіях;
  • у виставкових залах і павільйонах;
  •  польових умовах.

Завдяки міцній конструкції підйомники витримують велику вагу, який для повного сетапа (з прожектор і іншими приладами) доходить до ста кілограмів і допомагають легко його піднімати на висоту двох з половиною і більше метрів.

Сучасні підйомники відносно компактні і при цьому ефективні - те, що раніше люди робили за допомогою фізичної сили і за допомогою громіздких кранів, сьогодні піднімають підйомники. Це обладнання виключно професійного рівня і ціну має відповідну. Тому для того, щоб купити підйомник для сценічного обладнання, необхідно приготуватися до істотних фінансових вкладень, які окупляться безпекою та ефективністю пристрою.

Особливості конструкції та експлуатація підйомників для сцени

Сучасні підйомники-легкі компактні механічні пристрої, розраховані на тривалу і інтенсивну експлуатацію. При дотриманні техніки безпеки і своєчасному обслуговуванні вони можуть служити протягом десяти років.

Головна "рушійна сила" підйомника-лебідка або підйомний механізм домкратного типу. Ці прості пристосування вже багато десятиліть допомагають людині справлятися із завданнями підйому важких предметів на невелику висоту. Їх переваги:

  • ефективність;
  • надійність і довговічність;
  • компактність.

Завдяки простоті пристроїв і безвідмовності, область їх застосування практично не обмежена. Вони придатні для використання в студіях, на відкритих і закритих сценах, на виставкових платформах і навіть в польових умовах, коли необхідно розмістити сценічне оснащення на непідготовленій території.

Незважаючи на масу переваг, підйомники все ж мають і ряд обмежень. Так, кожна конкретна модель розрахована на певну вагу, який не варто перевищувати. Ця вага становить від декількох десятків кілограмів до ваги, що перевищує сто кілограмів. Надмірне навантаження може пошкодити сам підйомник і привести до падіння і псування світлового обладнання, пошкодження елементів підлоги сцени і сценічних конструкцій.

Вибір і покупка підйомників для сцени в Музлайн

Однією з важливих конструктивних особливостей підйомників для сценічних ферм є стійка основа конструкції, яка дозволяє розмістити оснащення сцени в складних умовах - на нерівній поверхні підлоги або покриття.

Всі рухомі частини конструкції підйомників вимагають обслуговування, оскільки піддаються серйозним навантаженням. Перед використанням пристрій потрібно оглянути на наявність пошкоджень і деформацій. Несправний підйомник використовувати не варто, щоб запобігти падінню обладнання і травмування людей.

При виборі підйомника необхідно враховувати його обмеження і тип підйомного механізму. Більшість сучасних моделей оснащені лебідками-надійними і простими у використанні пристосуваннями, які допоможуть плавно і швидко підняти сценічну ферму з обладнанням на необхідну висоту.

Підйомники - Muzline.ua

В інтернет-магазині музичних інструментів та професійного сценічного обладнання Музлайн можна купити підйомник за демократичною ціною з гарантією якості від виробника. В асортименті обладнання від спеціалізованих брендів сценічного оснащення.

На сайті магазину ви можете оформити покупку і скористатися послугами оперативної доставки по території України. Виберіть перевізника з представленого списку і ваше придбання приїде до вас через 1-2 дні. Оплатити замовлення ви можете на сайті онлайн і готівкою при отриманні доставки.

Магазин Музлайн надає вигідні умови для покупок в розстрочку і кредит-це дуже зручно для оформлення оптового замовлення або покупки дорогого професійного обладнання. У нас знайдеться все необхідне для оснащення сцени будь-якого масштабу і складності!

Читати повністю