Пластики для дарбук в Україні

Показати
Сортування
Пластики для дарбук в Україні

Пластики для дарбук в магазині МузЛайн

Дарбука - етнічний Східний барабан, що користується широкою популярністю. Музиканти люблять його за красивою звук-яскравий насичений тембр, дзвінкість і приголомшливі технічні можливості, які він надає Виконавцю. Сьогодні використовуються традиційні дарбуки з дерева і шкіри, і нарівні з ними - сучасні інструменти з металу, акрилу і пластика.

Пластикові мембрани-контактна поверхня, при ударі по якій народжується звук. Пластик поступово витісняють шкіряні з кількох причин - він міцніше, довговічніше, за якістю звучання не поступається натуральному матеріалу, дешевше коштує, і що важливо - ідеально підходить тим, Для кого неприйнятно використання натурального матеріалу тваринного походження.

Пластик для дарбуки

Пластик для дарбуки відрізнятися:

  • довговічність;
  • натуральним живим звучанням;
  • практичністю і безпекою.

Крім цього, пластик для дарбуки володіє і естетичної складової-виробники пропонують не тільки класичні прозорі мембрани, але і моделі з кольоровими декоративними принтами - орнаментами, абстракцією та ін. 

Як відомо, в процесі експлуатації пластик піддається навантаженню, яка в кінцевому підсумку погіршує його акустичні властивості і він потребує заміни. Купити новий пластик для дарбуки можна практично будь-якого діаметру. Ціна його залежить від моделі інструменту і якості матеріалу. 

Установка і експлуатація пластиків для дарбук

Пластикова мембрана для дарбука, думбеки встановлюється на металеві, керамічні і рідше - дерев'яні інструменти. Заміна пластику на ударному інструменті-рутинна процедура з якою стикається кожен музикант. 

Правильно встановлений пластик забезпечує інструменту красиве звучання, повноцінне розкриття тембру, а також надає можливості для технічної віртуозної гри. 

Висота тону і тембр звучання дарбуки залежать від товщини і ступеня натягу пластика. Останній параметр можна регулювати і домагатися кращого звучання інструменту. Однак це можливо в основному на металевій дарбуці, яка оснащена спеціальними гвинтами для регулювання натягу пластика. Керамічні барабани - більш крихкі і постійна зміна натягу пластика і тиску, яке він надає на обід інструменту, позначається на ньому не кращим чином. Крім того комбінація металу і пластикової мембрани дає яскраве дзвінке, насичене звучання з ясним високим тоном. 

Пластикові мембрани встановлюються на сучасні дарбуки і кріпляться за допомогою спеціального знімного металевого кільця і гвинтів для регулювання натягу і фіксації. Для різних моделей інструментів використовується різна кількість гвинтів-чим їх більше, тим точніше і краще можна налаштувати дарбуку. 

Правильно встановлена мембрана не тільки добре звучить. Завдяки рівномірному розподілу натягу вона довше служить і зберігає хороші акустичні властивості протягом усього періоду експлуатації. Нерівномірний натяг пластику при установці може привести до розриву мембрани.

Пластики для дарбук - Muzline.ua

Вибір і покупка пластика для дарбуки в Музлайн

В інтернет-магазині музичних інструментів та аксесуарів Музлайн можна купити пластик для дарбуки за демократичною ціною і з доставкою по території України. В асортименті - пластикові мембрани різного діаметру з гарантією якості від виробника, а також пластики для конго, бонго та інших етнічних барабанів. 

Наш магазин надає:

  • вигідні умови для покупок в кредит;
  • гнучку систему оплати готівкою та онлайн;
  • сервісний супровід;
  • консультації фахівців.

Ви можете відвідати наш магазин в Києві, а можете зробити замовлення на сайті Музлайн, не виходячи з дому. У нас знайдеться все що можна музиканту для роботи творчості!

Читати повністю