Пластики в Україні

Показати
Сортування
Код товару: 56208
165 грн.
Код товару: 56222
270 грн.
Код товару: 56218
274 грн.
Код товару: 56223
308 грн.
Код товару: 85614
421 грн.
Код товару: 43826
421 грн.
Код товару: 56226
430 грн.
Код товару: 44328
468 грн.
Код товару: 85615
468 грн.
Пластики в Україні

Пластики для ударних інструментів в магазині МузЛайн

Пластик - це невід'ємна частина майже кожного сучасного барабана. Без цього елемента отримати звичне звучання ударного інструменту просто неможливо. Верхня мембрана, на якій грає музикант, отримала назву ударний (робочий) пластик. А мембрана, встановлена зі зворотного боку інструменту, іменується резонаторним пластиком. Вона служить для резонування інструменту і отримання хорошого сустейна. 

Різновиди і звучання пластиків

Для кожного типу барабан випускаються свої мембрани, які відрізняються діаметром і матеріалом. При цьому всі пластики діляться на два типи:

  • одношаровий;
  • багатошаровий. 

Пластик для ударних

Одношаровим виробам притаманні яскраве звучання і довгий сустейн. Єдиним недоліком таких мембран є відносно короткий термін служби. Хоча використання захисного кикпэда може трохи поліпшити цю ситуацію. При цьому не варто забувати, що довговічність пластика сильно залежить і від агресивності гри самого ударника. 

Що стосується багатошарових варіантів, то вони відрізняються підвищеною міцністю і кращою стійкістю до вм'ятин. Ці мембрани довше зберігають свої звукові характеристики в порівнянні з одношаровими аналогами, причому навіть при самій енергійній манері гри барабанщика. Звучання багатошарового пластику можна охарактеризувати як глибоке. Така мембрана, особливо в зв'язці з литим ободом для барабана, роблять інструмент більш керованим. Іноді виробники використовують в двошарових пластиках спеціальну міжшарову прокладку (епоксидне кільце або масло) для отримання більш сфокусованого і приглушеного тону. 

Крім того, барабанні мембрани можуть мати покриття або бути прозорими. Мембрани з покриттям дають тепле звучання, а з прозорими вироби Мі барабан звучить більш ясно і природно. Також існують сітчасті мембрани, які часто називають безшумними. Такі пластики дозволяють займатися улюбленою справою, не заважаючи оточуючим людям, наприклад, вдома.

Вибір і покупка барабанного пластика в магазині Музлайн

Барабанщики, що грають в стилі джаз і подібних, віддають перевагу живому звучанню і швидкій атаці одношарових мембран. А ось рок виконавці цінують щільний і жирний саунд двошарових пластиків. При цьому точних вказівок з цього приводу не існує. Кожен музикант вибирає пластики для своїх барабанів виходячи з особистих переваг.

У магазині музичних інструментів і обладнання Музлайн представлений широкий асортимент мембран різних типів і розмірів для малих, бас-барабанів, перкусій і том-томів. У нас ви можете придбати товари від всесвітньо відомих виробників (Aquarian, Evans, Remo, Tama, Meinl та інших), які гарантують якість і довговічність своїх виробів. Досвідчені фахівці Музлайн завжди раді дати слушну пораду і допомогти підібрати відповідні для вашого барабана пластики за розумною ціною! 

Пластики - Muzline.ua

Крім того, в музичному магазині muzline.ua ви можете:

  • оформити замовлення по телефону або через e-mail;
  • оформити доставку товару кур'єром за потрібною адресою;
  • здійснити оплату замовлення найбільш зручним для вас способом (готівковим, безготівковим розрахунком або в кредит).
Читати повністю