Поріжки для смичкових

Показати
Сортування
Код товару: 54854
43 грн.
Код товару: 54853
43 грн.
Код товару: 54852
43 грн.
Код товару: 54851
43 грн.
Поріжки для смичкових

Поріжки для смичкових в магазині МузЛайн

Поріжок - це невід'ємний елемент грифа струнно-смичкового інструменту, який розташовується у верхній його частині у вигляді спеціальної накладки, зазвичай з чорного дерева.  Поріжок має зазори для струн і піднімає їх над грифом на строго певну висоту, граючи важливу роль в звукоутворення. 

Верхній поріжок: причини для заміни

Заміна верхнього поріжка може знадобитися в таких випадках:

  • Дискомфорт при натисканні на струни пальцями лівої руки. Коли поріжок встановлений трохи вище, струни можуть доставляти неприємні і навіть больові відчуття при грі, оскільки для їх притиснення потрібно більше зусиль. 
  • Нечисте звучання. Високий поріжок може так само бути причиною "нечистого" звучання струнно-смичкового інструменту, оскільки притиснення струни до грифа в процесі гри створює її додатковий натяг. 
  • Деренчання струн. Низький поріжок дуже часто є причиною деренчання струн при їх зіткненні з грифом. Особливо ця проблема відчувається при грі щипком або смичком у відкритих позиціях.

Поріжки для смичкових інструментів

На щастя, верхній поріжок для скрипки, альта, віолончелі або контрабаса – деталь замінна. Тому при виникненні вищезазначених проблем досить купити поріжок і звернутися до майстра для його правильної установки. 

Сучасні виробники музичних інструментів і комплектуючих пропонують доступні за ціною моделі, відповідні стандартним параметрам, тому довіряти саморобним конструкціям вкрай не рекомендується. 

Вибір і покупка поріжків в Музлайн

В інтернет-магазині muzline купити поріжки, а так само підгрифники, шпильки для струнодержателей, колки і підструнники для смичкових можна для інструментів стандартних розмірів: 1/4, 1/2, 3/4, 4/4.

Ми пропонуємо найбільш повний вибір комплектуючих для заміни або ремонту фабричних і майстрових інструментів. 

Поріжки для смичкових - Muzline.ua

Наші переваги:

  • Гарантія якості від перевірених виробників
  • Оперативний сервіс
  • Грамотні консультації
  • Доставка по Києву та Україні
  • Вигідні умови для покупок в розстрочку 
  • Акції, знижки, бонуси і т. п.
Читати повністю