Про магазин

   Вітаємо Вас на нашому сайті!   

      Цей розділ створений для тих, хто вперше відвідав наш сайт і хоче ближче познайомитися з нами, перш ніж рухатися далі по розділах.

      На сьогоднішній день інтернет-магазин MuzLine.UA є одним з найпопулярніших і швидко розвиваються в Україні магазинів музичних інструментів, а також звуковий і світловий обладнання. З кожним днем нас відвідує все більше і більше клієнтів, зацікавлених в якісному обслуговуванні, швидкій доставці товару і надійному сервісі, що ми зі свого боку гарантуємо кожному покупцеві. А наявність в м. Києві реального магазину, який працює вже більше 10 років, дає гарантію, що в один "прекрасний день" ми не зникнемо з Інтернету, як це часто буває.

   Наш магазин:   

Інтернет-магазин muzline.ua   Інтернет-магазин muzline.ua   Інтернет-магазин muzline.ua   Інтернет-магазин muzline.ua   Інтернет-магазин muzline.ua

      Всього цього ми досягли завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, розумній ціновій політиці, широкому асортименту товарів, наявних в нашому магазині, і відмінному сервісу. 

      Одним з головних завдань, які ми поставили перед собою, є інформування та просвітництво наших покупців. Ми постійно знімаємо відео-огляди найпопулярніших і затребуваних інструментів і обладнання, а також пишемо статті та огляди. Ознайомившись з ними, ви зможете самостійно прийняти правильне рішення у виборі того чи іншого товару, а це не може не порадувати нас як продавців. 

      Кожен день наш сайт відвідує величезну кількість унікальних відвідувачів, і їх число постійно зростає. Ми вирішили не зупинятися на досягнутому і продовжуємо нарощувати обороти, прагнучи стати кращим в Україні магазином, що надає повний спектр товарів, послуг і рішень в області шоу-бізнесу; місцем, де ви зможете вибрати і придбати вподобаний Вам товар – усвідомлено, недорого і зручно.

      muzline.ua - є сертифікованим партнером провідних виробників музичної індустрії.

      Ми є сертифікованою точкою продажу музичних інструментів, звукового, світлового, DJ-обладнання та програмного забезпечення провідних виробників: Yamaha, Fender, Hohner, Ibanez, Epiphone, SoundkingStagg, Tanglewood, Trembita, AKG, Steinberg, Music Man, M-Audio, Kustom, Klotz, JTC, Ernie Ball, Dunatone, Audio Technica, American Audio і многі інших (з повним списком можна ознайомитися в категорії "виробники")

      Асортимент сайту muzline.ua дуже широкий, і, на жаль, у нас немає можливості розмістити його весь на прилавку. Тому, якщо ви хочете подивитися в нашому магазині якийсь конкретний інструмент, будь ласка, заздалегідь узгодьте свій візит по телефону.

      Для Вашої зручності всі товари в нашому магазині продаються з доставкою (з умовами ви можете ознайомитися в розділі "Доставка і оплата") і супроводжуються гарантією, яка підтверджується фірмовим гарантійним талоном з мокрою печаткою.

      Також ви можете познайомитися з нами особисто, і забрати Ваше замовлення в нашому магазині за адресою:

м. Київ, просп. Маяковського 43/2, ТЦ "Фестивальний", 2-й поверх

Інтернет-магазин muzline.ua Інтернет-магазин muzline.ua

   Наші переваги!!!   

  • Наявність реального магазину, де можна побачити і помацати вподобаний Вам товар
  • Широкий асортимент - всі основні напрямки і бренди
  • Тільки професійна консультація і допомога при покупці
  • Робота в будь-який зручний для Вас час
  • Можливість замовлення товару, якого немає в каталозі
  • Максимально швидке обслуговування (доставка по всій Україні протягом 1-3 днів)