Прожектори

Показати
Сортування
Код товару: 91888
780 грн. 757 грн.
Код товару: 91890
780 грн. 757 грн.
Код товару: 91554
973 грн.
Код товару: 91559
973 грн.
Код товару: 46814
1 030 грн.
Код товару: 91654
1 128 грн.
Код товару: 91896
1 170 грн. 1 135 грн.
Код товару: 91612
1 167 грн.
Код товару: 91409
1 190 грн.
Код товару: 46891
1 191 грн.
Код товару: 91568
1 284 грн.
Код товару: 91897
1 365 грн. 1 324 грн.
Код товару: 91165
1 450 грн.
Код товару: 91889
1 560 грн. 1 513 грн.
Код товару: 91891
1 560 грн. 1 513 грн.
Код товару: 91553
1 867 грн.
Код товару: 91256
1 934 грн.
Код товару: 91570
1 945 грн.
Код товару: 91658
1 945 грн.
Код товару: 91188
2 046 грн.
Код товару: 91898
2 184 грн. 2 118 грн.
Код товару: 91572
2 529 грн.
Код товару: 91230
2 790 грн.
Код товару: 77397
2 790 грн.
Код товару: 80098
2 902 грн.
Код товару: 91229
3 273 грн.
Код товару: 92077
3 376 грн.
Прожектори

Прожектори в магазині МузЛайн

Освітлення танцювального або концертного залу, сцени, знімального майданчика - складна і багатопланова творча задача, для вирішення якої використовується спеціальне обладнання. Прожектори застосовуються для локального і масштабного освітлення приміщення і майданчика. Вони дають широкі спрямовані промені світла, регульовані по яскравості і кольору. 

Прожектор

Прожектори бувають:

 • компактний;
 • одинарний;
 • комбінований;
 • лазерний;
 • лінзовані;
 • підвісний;
 • трековий;
 • поворотний;
 • портативний. 
 • профільний.

Крім того, можна виділити різницю за типом розміщення - підлоговий, ручний, настінний, зенітний, компактний стельовий, переносний, за кольором - білий, червоний (кольоровий), зоряне небо та ін.  

Компактний маленький точковий діодний прожектор підходить для освітлення невеликих приміщень або організації підсвічування архітектурних рішень, і по суті являє собою лампу або ліхтар не великої потужності в спеціальному металевому корпусі з відбивачами. Такий пристрій дає спрямований на стіну або інший освітлюваний об'єкт світло, слабо керований по яскравості. Прожектори відрізняються від звичайних світильників особливостями конструкції і складаються з:

 • лампа;
 • відбивач;
 • закритих корпусів з лінзою;
 • кольорових фільтрів.

Крім того, прожектори розрізняються за розміром і потужності використовуваних ламп. 

Купити прожектор можна за цілком демократичною ціною - все залежить від типу пристрою і його можливостей в плані регулювання, розміщення і т.п. універсальні моделі, які підходять як для зовнішнього, так і для внутрішнього освітлення приміщень і відкритих майданчиків, користуються популярністю в професійному співтоваристві. Їх вартість вище середньої, а термін служби - триваліше. 

Особливості конструкції сценічних прожекторів

Традиційна область застосування прожекторів-забезпечення сценічного концертного освітлення на концертних майданчиках, в клубах, театрах, цирках. Потужні промені використовуються і для додаткового денного і нічного освітлення відкритих сцен на фестивалях. 

Прожектори використовують спеціальні лампи білого світла і перерозподіляють його промені, збільшуючи інтенсивність і концентрацію світлового потоку. Це відбувається завдяки особливому пристрою відбивачів і лінз. 

Сучасні девайси виготовляються в різних формах-від правильної круглої, до прямокутної і трапецієподібної. Вони встановлюються на нерухомі або поворотні тримачі, або стійки для світлових приладів, останні дозволяють регулювати положення приладу і домагатися оптимальної якості освітлення.

Як джерело світла використовуються такі типи ламп:

 • світлодіодний (лід);
 • ксеноновий;
 • плазмовий;
 • метало галогенний;
 • ультрафіолетовий;
 • ртутний. 

Окремий надпотужний тип прожекторів - промисловий. Вони не використовуються для освітлення сцени і бувають дуже великих розмірів. З їх допомогою налагоджують освітлення у виробничих цехах заводів, а також використовують для зовнішнього освітлення. У темний час доби комплект прожекторів такого класу дозволяє домагатися практично денної яскравості світла. 

Побутове застосування та домашнє світло

Світловий прожектор все частіше можна зустріти в побутових умовах - це нове слово в світловому дизайні офісних і житлових інтер'єрів. Так, прожектор 100Вт потужності коштує відносно недорого, але є оригінальним рішенням там, де стандартні лампи і люстри суперечать стилю або задумом архітектора. 

Освітлювальні прилади спрямованої дії - не така вже й рідкість, коли мова заходить про вибір побутового освітлення, проте прожектори мають ряд ексклюзивних якостей, яких немає у стандартних пристроїв. Перш за все, це дизайн і випливають з нього функції корпусу. Переносний акумуляторний ледовский світло, на страиваемый по необхідності - це зручне рішення для зонованих приміщень з перегородками, ширмами і іншим бар'єрним поділом простору. Крім того, воно прекрасно підійде для домашніх фото студій або напівпрофесійних відеопродакшенів - його можна використовувати для забезпечення світла при зйомках подкастів.

Звуковий прожектор з пультом управління-прекрасне доповнення до домашнього мультимедійного центру, свого роду світло музика просунутого рівня.

При використанні нестандартних освітлювальних пристроїв виникає ще й животрепетне питання перевитрати електрики, яке і так не дешево. Але цю проблему вирішують led лампи, і навіть найпотужніший прожектор буде споживати невелику кількість електроенергії, не навантажуючи гаманець користувача. Каталог продуктів такого роду пропонує широкий вибір ламп - по температурі і кольору освітлення, потужності та іншим параметрам. І навіть найдешевші все одно залишаються економічними.

Питання безпеки

Яскраве світло небезпечний для очей людини-він може засліпити, залишити опік рогівки ока, дезорієнтувати і навіть викликати епілептичний напад (особливо часто миготливий "стробящий" світло). Тому використання прожекторів повинно проводитися за інструкцією. 

Прямі промені і в якому разі не повинні направлятися в обличчя людини - якщо його потрібно висвітлити, то необхідно налаштовувати правильний кут, під яким промінь не буде зліпити і заважати, а також застосовувати додаткові фільтри. 

Сучасні прожектори в більшості своїй не нагріваються, проте навіть їх не можна накривати тканиною або поміщати в слабо вентильованих частинах приміщення. І, природно, на прожектор не повинна потрапляти вода. 

Прожектори - Muzline.ua

Вибір і покупка прожекторів для сцени в Музлайн

Прожектори можуть забезпечувати освітлення різних типів-заливаюче, акцентне, сигнальне, далекого типу, променеве світло. Для кожного з них передбачений окремий вид пристроїв. Для сценічного освітлення застосовуються прожектори, що забезпечують заливає світло, а також стежать прожектори. За допомогою кольорових фільтрів можна регулювати яскравість і відтінки білого кольору, який зазвичай використовується в якості основного. 

В інтернет-магазині музичних інструментів і професійного звукового і світлового обладнання Музлайн можна купити променевий стежить Світлодіодний прожектор з датчиком, ціна якого вас здивує, з гарантією якості від виробника. 

У нашому магазині представлені найбільш затребувані і професійні марки освітлювальних пристроїв, які можна замовити на сайті і скористатися послугами доставки в Україні (Київ та інші міста). Ми співпрацюємо з надійними операторами доставки, які протягом 1-2 днів привезуть замовлення у ваше місто. 

Магазин Музлайн пропонує вигідні умови для покупок дорогого обладнання та інструментів в кредит і розстрочку. Крім того, ви можете оплатити покупку через Інтернет і готівкою.

Читати повністю