Радіосистеми з головним мікрофоном

Радіосистеми з головним мікрофоном
Вільні руки, відсутність проводів і пересування по сцені без обмежень – це переваги бездротових радіосистем прийому-передачі вокального, музичного або іншого звукового сигналу. При виборі на вас кинеться лавина пропозицій, моделей і характеристик, і щоб вибрати і купити радіосистему, яка підходить вашим потребам, потрібно розібратися в даній темі.
Що таке бездротова радіосистема?
Звук поширюється в атмосфері хвилеподібно-ми чуємо і реагуємо на сказане, проспіване і т.д. але сама по собі звукова хвиля (не рахуючи екстремально гучних звуків) не володіє належною швидкістю і довжиною. Тому для радіосигналів використовуються електромагнітні хвилі з накладеними інформаційними параметрами, так звана модуляція сигналу.
Радіосистемами використовується частотна широкосмугова або вузькосмугова модуляція. Це обумовлено стійкістю накладених частот до перешкод, які впливають тільки на амплітуду передавальної хвилі.
Для бездротової передачі сигналів використовується передавач і приймач. Передавач може бути вмонтований в мікрофон, або окремим блоком кріпиться до поясу за спиною артиста, як у випадку з головними мікрофонами. Сам мікрофон за допомогою спеціальної дужки кріпиться через вухо до рота користувача.
Використання головних мікрофонів має ряд практичних переваг і сфер користування:
- вокальна практика і одночасна гра на інструменті (гітара, клавішні і т. д.);
- проведення презентацій, виступи на зборах і конференціях з вільними руками для демонстрації ескізів, проектів, роботою зі слайдами і проекторами;
- проповіді та ведення релігійних служб;
- проведення тренувань у фітнес центрах, коли ведучий бере активну участь в занятті і виконує вправи.
Сигнал від передавача надходить в приймач-приймаючий радіо блок, налаштований на певну частоту, і передає його далі на цифровий або Аналоговий мікшерний пульт, а далі на підсилювач і акустичну систему..
Відмінність радіосистем по діапазону робочих частот
Діапазони частот радіосистем
- VHF-охоплює діапазон 174-216 МГц.
- UHF – 470 – 805 МГц
Велику популярність здобули радіосистеми UHF з широкого частотного діапазону і меншого ризику отримати в ефірі не потрібні сторонні сигнали від інших систем, телевізійних сигналів або переговорів по рації служб безпеки. Також UHF володіють більшою дальністю дії і швидкісним "проходом" через атмосферне середовище.
Особливості приймачів радіосистем
Перед тим, як купити радіосистему, потрібно визначити її головні характеристики і зіставити з власними потребами. Звертайте увагу на:
- якість звучання - в магазині можна протестувати і порівняти звук декількох радіосистем;
- дальність дії-максимальна віддаленість передавача від приймача, на якій зберігається чистота і чіткість прийому.
- мінімальні втрати якості сигналу при компадированнии (розшифровці стисненого передавачем сигналу).
Сюди ж можна віднести підтримку одноразової роботи з декількома робочими частотами, зручний дисплей і функції для чутливої і чистої приймання сигналу:
- Рознесений прийом-наявність в приймачі двох систем прийому сигналу і двох антен. Пристрій аналізує кожен приймаючий вузол, і реагує на той, де якість сигналу краще. Купити радіосистему з рознесеним прийомом виправдано в разі використання в різних приміщеннях на гастролях і концертних турах, коли ви не можете заздалегідь передбачити розмір сцени, і які перешкоди виявляться на шляху сигналу в міру ваших переміщень.
- Автовибір і перебудова частоти – функція приймача працювати на декількох частотах, аналізувати приходять сигнали і автоматично підлаштовуватися на прийом кращого. Актуально в» перевантаженому " сторонніми радіопристроями просторі (наприклад, при використанні інших бездротових пристроїв)
- Компаундування-процес стиснення динамічного сигналу передавачем і» розпакування «на виході з наступника для передачі на акустичні системи, підсилювачі і т.д. за допомогою компаундування широко динамічний музичний сигнал мине бездротову радіосистему в скороченому,» архівному " вигляді, перетворюючись в повноцінний звук тільки перед подачею на звуковивідні пристрої. Це обумовлено неможливістю як приймача, так і передавача прийняти повний спектр звукового діапазону, що йде від мікрофона або музичного інструменту. Від алгоритму компаундування залежить якість відновленого звуку, а в професійних радіосистемах цей процес може ще й збагатити, поліпшити Первинний сигнал.
Вибір і покупка бездротових радіосистем в магазині Музлайн
Ми стежимо за оптимальним співвідношенням ціна-якість пропонованих товарів, тому Працюємо з перевіреними брендами і виробниками апаратури. Купити радіосистему з головним мікрофоном і аксесуари для радіосистем у Muzline значить вдало вкласти кошти в комфорт і зручність. Для віддалених покупок ми організували повний сервіс по вибору і доставці покупок в усі куточки країни. Приходьте або замовляйте на сайті і отримуйте рівну частку уваги, доброзичливе спілкування і відповіді на питання, можливість вибору товару з багатого асортименту, оформлення купівельного кредиту і гарантій на покупку.