Радіосистеми

Показати
Сортування
Код товару: 68118
4 428 грн. 1 018 грн.
Код товару: 68123
3 444 грн. 1 033 грн.
Код товару: 68126
5 412 грн. 1 082 грн.
Код товару: 67166
6 373 грн. 1 600 грн.
Код товару: 89104
1 624 грн.
Код товару: 86582
1 909 грн.
Код товару: 87235
1 969 грн.
Код товару: 72251
11 316 грн. 2 037 грн.
Код товару: 77716
2 255 грн.
Радіосистеми

Радіосистеми (радіомікрофон, бездротовий мікрофон) в магазині МузЛайн

Радіосистема - це спеціальне обладнання, яке дозволяє забезпечити декількох людей відразу бездротовими мікрофонами, підключеними до приймаючого радіомодулю і системі посилення звуку. Це зручний портативний пристрій, за допомогою якого можна викликати вокальну або розмовну мову у великому приміщенні або навіть на сцені.

Існує кілька типів радіомікрофонів:

  • інструментальний;
  • вокальний;
  • поясний;
  • головний;
  • з мікрофонами-петличками;
  • переносний;
  • стаціонарний.

Кожна з них володіє цільовим призначенням і відповідними технічними параметрами.

Бездротові мікрофони

Особливості та конструкція радіосистем (радіомікрофонів)

За своєю конструкцією радіосистема являє собою комплект з декількох радіомікрофонів і радіомодуля, що приймає сигнал, що надходить від мікрофонів. Універсальність системи визначається потужністю її приймача і дальністю передачі сигналу. Чим вона вища - тим ширше можливості системи і тим вона універсальніше і соответсвенно дорожче.

Радіосистеми були створені свого часу як спосіб вирішити проблему обмеження можливостей переміщення людини з мікрофоном. Він міг переміщатися наскільки дозволяла Довжина проводу мікрофона. З появою радіомікрофонів користуватися мікрофонами стало легше і зручніше, вони стали більш мобільними.

Радіомікрофони використовують сьогодні в самих різних умовах – на великих концертах, в караоке, на тренінгах і семінарах для вызвучивания голосу спікера, під час інтерв'ю, запису подкастів, для внутрішнього зв'язку кількох людей.

Головне достоїнство сучасних бездротових мікрофонів полягає в надійності сигналу, а також в можливості якісно підзвучувати голос в різних обставинах. Їх використання практично нічим не обмежена і не вимагає специфічних умов.

Широкі можливості бездротових мікрофонів

Сучасні бездротові мікрофони професійного рівня використовуються на великих концертах, що викликало голос співаків. Такі системи відрізняються високою надійністю передачі сигналу, стабільністю і відмінним рівнем контролю за поведінкою апаратури.

Радіомодуль, до якого підключені радіомікрофони харчується найчастіше від мережі, а самі Мікрофони – від надійних ємних акумуляторів, що витримують кілька годин експлуатації.

Дешевші моделі (для караоке, наприклад), використовують Портативне живлення у вигляді звичайних батарейок.

Радіомікрофон

Портативні радіосистеми для петличних мікрофонів - дуже зручні для роботи в "польових" умовах, їх використовують для запису ТБ і радіо-інтерв'ю та подкастів, а також для викликання спікерів на різних заходах. Вони володіють незалежним харчуванням, довгим часом роботи, прекрасною якістю захоплення звуку.

Головні мікрофони для радіосистем-це спеціальне обладнання для колл-центрів, центрів управління та ін., що використовується операторами для внутрішнього і зовнішнього зв'язку, також часто використовуються провідними на різних меропріятіх: концертах, весіллях, лекціях та ін..

Найбільшого поширення набули радіосистеми з динамічними ручними мікрофонами - вони найбільш універсальні і добре проявляють себе в досягненні різних цілей застосування.

Вибір і покупка радіосистеми (радіомікрофона)

Вартість більш-менш якісної радіосистеми не можна назвати бюджетною. І більш того, вона може підвищуватися в залежності від вартості мікрофонів. Тому набагато вигідніше купити радіосистему в повному комплекті.

При виборі цього обладнання необхідно спиратися на її цільове призначення – де і як вона буде застосовуватися. Від цього залежать параметри конкретної системи.

Для домашнього використання зазвичай цілком достатньо простий радіосистеми з двома радіомікрофонами. Але вона не підійде для роботи на більш-менш великому майданчику. Для використання в умовах живих концертів слід вибирати професійне обладнання, яке гарантує надійну стабільну роботу в умовах підвищеного навантаження, і якісне вызвучивание голосу.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір сучасних бездротових мікрофонів різного рівня - від домашніх до професійних. Ви можете ознайомитися з технічними характеристиками кожної моделі і їх специфікаціями, порівняти кілька систем і вибрати оптимальну для ваших цілей.

Ми надаємо послуги доставки радіомікрофонів по всій Україні, а також супроводжуємо наші товари офіційними гарантіями якості.

Читати повністю
// //