Регулятори вологості для гітари

Показати
Сортування
Регулятори вологості для гітари

Регулятори вологості для гітар в магазині МузЛайн

Одними з найбільш неприємних дефектів гітар є різні види деформацій. Можна доглядати, натирати і полірувати інструмент, зберігати в кейсах або на стійках – але цього буває недостатньо. І прикро відрегулювати гриф, розібратися з натяжкою струн – а на наступний день виявити, що проблема з'явилася знову або посилилася непоправними тріщинами і розшаруваннями.

У чому причина деформацій інструменту?

Одним з найбільш очевидних відповідей на це питання – перепади вологості повітря в приміщеннях. Секрет в тому, що Класичні гітари зі звукознімачем, акустичні та електрогітари робляться з дерева. І як всякий природний Матеріал, Деревина містить якийсь відсоток вологи. На фабриках оптимальним вмістом вологи в повітрі, де виробляються гітари, вважається 47-50%. Але після потрапляння в руки кінцевого споживача, інструмент піддається впливам навколишнього середовища: сезонним перепадам вологості, штучним опаленням приміщень, що знижує вологість повітря, перенесення-переїзди, походи на природу і просто переміщення з однієї кімнати в іншу.

Регулятор вологості для гітари

Ці "струси" можуть стати фатальними для гітара, тому ми рекомендуємо купити регулятори вологості для гітари і довірити їм контроль атмосферного середовища.

Ознаки деформації гітар через неоптимальної вологості повітря.

Деформацій може бути двох типів: пересушування і перезволоження. Ознаки цих дефектів завжди йдуть в комплексі, при появі їх окремо слід шукати причини в шлюбі конструкції або неправильної регулюванні грифа.

Ознаки пересушування:

  • низьке розташування струн щодо грифа;
  • у місці з'єднання грифа з корпусом " горб»;
  • верхня дека увігнута, задня занадто плоска (перевірити можна приклавши лінійку торцем до площини);
  • кінці ладів видаються з накладки і закріплені нещільно;
  • площина грифа вище площини містка.

Ознаки перезволоження:

  • опуклі деки, поява на них хвиль і западин;
  • високе розташування струн;
  • площина моста вище площини ладів на грифі через опуклість деки;
  • деформований гриф з неможливістю відрегулювати його анкером.

Як працюють регулятори вологості для гітар?

Залежно від особливостей середовища (вологого – 60-80% і вище, або низької – 20-45%), слід вибирати або осушувачі-сорбенти або зволожувачі. Це можуть бути як предмети, що встановлюються всередину корпусу гітари, так і ємності для гітарних кейсів.

Зволожувачі це пакетики з силікогелем або іншим вологовмісним наповненням, які в процесі зсихання виділяють в атмосферу містить в них вологу. Сорбенти навпаки володіють великою всмоктуючою здатністю. Є зручні в умовах нестабільної вологості (наприклад, при частих роз'їздах) системи, що поєднують здатності зволоження і підсушування. При необхідності речовина в цих системах або сохне, виділяючи вологу, або насичується її надлишком, підтримуючи в кейсі або корпусі постійний оптимальний баланс.

Регулятори вологості для гітари - Muzline.ua

Вибір і покупка регулятора вологості для гітари

Для збереження Вашого інструменту ми рекомендуємо вибрати і купити регулятор вологості для гітари з нашого асортименту-перевірені бренди, відмінна якість і доступні ціни до ваших послуг. Пропонуємо ознайомитися з розділами процесорів, педалей, гітарних USB-інтерфейсів - Перетворіть звучання на свій смак і насолоджуйтеся творчістю. А можливість доставки в будь-який регіон, лояльна цінова політика і доброзичлива атмосфера в нашому "живому" магазині-додатковий плюс до співпраці! Приходьте або робіть замовлення на сайті, ми раді новим знайомствам, і віримо, що для гітарної гри не може бути поганої погоди – сухої або дощової!

Читати повністю
// //