Ремені для гітар

Показати
Сортування
Код товару: 52489
68 грн.
Код товару: 52485
81 грн.
Код товару: 52486
102 грн.
Код товару: 52490
115 грн.
Код товару: 52487
119 грн.
Код товару: 73957
131 грн.
Код товару: 73956
131 грн.
Код товару: 73958
131 грн.
Код товару: 73959
131 грн.
Код товару: 73721
185 грн.
Код товару: 73722
185 грн.
Код товару: 86784
194 грн.
Код товару: 60354
194 грн.
Код товару: 65770
197 грн.
Код товару: 86881
213 грн.
Код товару: 73617
261 грн.
Ремені для гітар

Ремені гітар в магазині МузЛайн

Гітара - один з найпопулярніших музичних інструментів у світі серед професійних музикантів і серед любителів. Легка, мобільна, універсальна - вона використовується для сольних виступів, для гри дуетом, акомпанементу голосу або іншого інструменту. Грати на гітарі можна в будь - яких умовах-в студії, на сцені, в навчальній аудиторії, на вулиці і вдома, сидячи і стоячи, повісивши гітару через плече за допомогою ременя.

Ремінь-це, можливо, один з найбільш ранніх аксесуарів для цього інструменту, який з’явився трохи пізніше медіаторів для гітар. Перші зразки недалеко пішли від сучасних ременів в плані функціональності. Але кріплення, ширина ременя, можливість регулювання, міцність та інші параметри, які визначають якість аксесуара - були вдосконалені.

Сучасні гітарні ремені виробляють з:

Ремінь для гітари - це не тільки практичний аксесуар, але і предмет, що має візуальний стиль і повідомляє про певну естетику. З першого погляду можна відрізнити ремінь гітариста, виконуючого рок-музику і кантрі, блюз і реггі і т. п.

Ремені використовується для таких інструментів:

Гітарні ремені призначені, для того, щоб музикант міг комфортно грати стоячи, переміщатися по сцені, відпускати інструмент, не боячись впустити його.

Специфіка і використання гітарних ременів

Сучасні ремені для гітари та інших струнних щипкових інструментів міцні і практичні, проте у них є слабкі місця.

Це місця, де ремінь кріпиться до інструменту. Найчастіше ремені страждають від експресивної поведінки музиканта на сцені і під час репетицій - активної і агресивної гри. Тому кожен ремінь оснащений спеціальними укріпленими власниками. Традиційно їх виготовляють зі шкіри або схожих по міцності матеріалів, а для додання міцності в місці з’єднання з тілом ременя роблять щільну прошивку. Деякі музиканти використовують стреплоки для ременів - спеціальні металеві замки, які кріплять ремінь до інструменту без можливості швидко його зняти.  

Вибір гітарного ременя індивідуальний. Можна купити традиційну модель без декоративних прикрас за зовсім невисокою ціною. Якщо ж для музиканта важливий і естетичний аспект-він може вибрати аксесуар, виконаний в близькому для нього стилі. Виготовлені з натуральної шкіри ремені декоруються металевими заклепками, тисненням, різьбленням. Виготовлені з нейлону - прикрашаються принтами, аплікаціями і вишивкою.

Популярністю серед музикантів користуються фірмові ремені відомих брендів - вони декоруються фірмовими логотипами, автографами музикантів.

Самі практичні моделі-широкі щільні ремені з м’якими накладками. Накладки бувають вшиті і знімні. Такі аксесуари підходять музикантам, які часто виступають і багато грають.

Вибір і покупка ременя для гітари в Музлайн

В інтернет-магазині музичних інструментів, обладнання, комплектуючих і аксесуарів Музлайн можна купити Ремінь для гітари за раціональною ціною. Скільки коштує ремінь для гітари? Все залежить від марки виробника, матеріалу та інших характеристик. Ми пропонуємо широкий вибір моделей, зручні умови для інтернет-покупок, гнучку систему оплати онлайн і готівкою, гарантії якості та оперативну доставку по території України.

У нашому магазині регулярно діють акції, знижки та спеціальні пропозиції, інформацію про які ви можете знайти на нашому сайті. У Музлайн є все необхідне для занять музикою, концертних виступів та студійної роботи!

Читати повністю