Репеніке в Україні

Показати
Сортування
Код товару: 44092
5 325 грн.
Код товару: 44102
5 914 грн.
Код товару: 44096
6 306 грн.
Репеніке в Україні

Репеніке в магазині МузЛайн

Репенике - перкусійний музичний інструмент родом з Бразилії, який використовувався спершу тільки в традиційній танцювальній музиці і супроводжував карнавальні танці і ходи, а сьогодні застосовується набагато ширше, в таких музичних стилях, як ф'южн і етно-джаз. 

Його звучання-м'яке і об'ємне, з певним тоном, має широкими динамічний діапазон і приємний тембр. Це-повноцінний двосторонній барабан з масою виразних можливостей. Спеціальні прийоми гри дозволяють витягувати з нього звук різного характеру і фактури, домагатися цікавих нюансів і ритмічних ефектів. 

Для репеніке характерні:

Перкусія репенике

  • великий об'ємний корпус;
  • втоплені мембрани;
  • металеві обода. 

Репеніке зовні в чомусь схожий на барабан сурдо, однак їх відрізняють нюанси конструкції, спосіб гри і звучання. Купити репеніке можна для занять і концертних виступів за однаковою ціною - цей інструмент рідко застосовується виключно для навчання і підходить для професійного використання. 

Особливості конструкції і техніка гри на репенику

Барабани репеніке пережили період трансформації та удосконалення. Для їх виготовлення використовуються різні матеріали:

  • метал;
  • дерево;
  • шкіра;
  • пластик. 

Ранні, відомі переважно в Бразилії, моделі репеніке мали специфічну конструкцію і виготовлялися з металу з мембраною з щільної міцної тканини. Таке поєднання народжувало специфічний звук-глухуватий, об'ємний, м'який, проте обмежений в гучності. Сучасні репеніке виготовляють як з алюмінію, так і з дерева, а мембрани роблять з пластика або натуральної бичачої або цапиною шкіри. Поєднання цих матеріалів формують більш гостре і динамічно виражене звучання з яскравою фактурністю. 

На репенік грають за допомогою паличок (однієї або двох), хоча деякі музиканти можуть використовувати слепи по мембрані долонями для додання звуку іншого забарвлення. Бразильські музиканти використовують комбінований прийом гри, одночасно б'ючи по барабану рукою і паличкою, тим самим регулюючи його тембр і гучність. 

Репеніке використовується як акомпануючий інструмент для танцюристів і співаків і вкрай рідко - в якості сольного інструменту. 

Репенике - Muzline.ua

Вибір і покупка репеніке в Музлайн

В інтернет-магазині традиційних і етнічних музичних інструментів Музлайн представлений широкий вибір перкусійних інструментів і ефектів-від флексатонов і різноманітних тріскачок, до рідкісних екзотичних барабанів. 

На нашому сайті можна вибрати і купити Бразильський репеніке онлайн за демократичною ціною з гарантією якості від виробника і доставкою по території України. 

У Музлайн діють вигідний умови для покупок в кредит, а також акції та знижки на різні інструменти та аксесуари!

Читати повністю