Роз’єми і коннектори

Роз'єми і коннектори в магазині МузЛайн
Роз'єми, коннектори-спеціальні комплектуючі для музичного обладнання, які дозволяють підключати акустику, бас, синтезатори до підсилювачів, генераторів ефектів та інших примочок. Кабельний роз'єм обумовлює якість передачі аудіо через додаткове електронне обладнання. Коннектор-чи не ключова деталь, що забезпечує належну потужність передачі сигналу, тому дуже важливо підібрати оптимальний варіант такого пристосування.
Ключовим завданням звукознімачів стає якісна трансляція звукових доріжок, яка і обумовлює кінцевий результат. Саме з цієї причини варто приділяти особливу увагу моделям і функціям перехідників: неправильно підібрані під силові або звукові кабелі пристрої можуть негативно відобразитися на чистоті звучання. У даній статті розглянемо основні види адаптерів, їх модифікацію і типологію.
Класифікація і конструкція
В даний час на ринку музичного обладнання представлені різні різновиди таких пристосувань, як Перехідники від різних виробників. Кожен з видів представлений для кабелів живлення, для акустики, комбопідсилювачів та інших варіацій апаратури. Серед найбільш затребуваних моделей слід виділити:
- XLR.
- RCA.
- Джековые адаптери.
- Перехідник типу EDAC.
- JVC (в більшості випадків використовується для комутації магнітол, наприклад, в автомобілях).
- LED (призначені для підключення світлодіодної апаратури на сценах).
Конектори XLR
Подібні кабельні адаптери по праву займають лідируючі позиції серед споживачів. Відмінною їх особливістю стало використання інноваційної технології з'єднання, за рахунок чого і досягається якість кінцевого результату. Передова технологія комутації забезпечує якісний підсумок функціонування акустичного обладнання. Такі різновиди особливо затребувані для адаптації таких пристроїв, як оптичні, екрановані, пінові дроти, а також для більш дорогих різновидів (наприклад, коаксіальний шнур).
При виборі подібних конструкцій слід також звертати увагу на такі характеристики, як «статева ознака", набір контактів, розміри. Перевагою XLR також можна назвати їх універсальність: штекер може комутувати, як при підключенні шнурів, так і від панелі. Круглий трансформатор також передбачає наявність спеціальних зубчиків, що запобігають випадкове роз'єднання.
«Банан»
Оригінальність назви притаманна джековим штекерам. Такі пристосування відрізняються власною універсальністю і чудово підійдуть для кабелю колонки, акустичної гітари, комбопідсилювача. Крім інших особливостей і характеристик таких конструкцій слід звернути увагу на такі:
- Типи бананів мають на увазі двох або трьохконтактні механізми, які також можуть володіти назвою моно (для передачі несиметричних сигналів) і стерео (для трансляції симетричних сигналів);
- Найбільш затребуваний на сучасному ринку тип-чотиридюймовий аналог;
- Призначення приладу-панельна комутація.
Також на ринку представлені маленькі прилади типу мікро. Для виготовлення використовується сплав з нікелю і міді. Однак зустрічаються посріблені і позолочені варіації.
Коннектори RCA
Ще однією назвою даного виду є»тюльпан". Рідше подібні адаптери називають»дзвіночками". Серед переваг, властивих моделям, слід виділити:
- Чудово підходять для підключення до особливо тонким проводам;
- В даний час затребувані для трансляції несиметричних сигналів в аналоговій апаратурі;
- Широке застосування тюльпани знайшли в комутації до цифрових панелей приладів.
Як правило, подібні передавачі використовуються в побутових цілях для непрофесійного обладнання. Для монтування сценічної апаратури або в студійних умовах частіше застосовуються банани і XLR.
Роз'єми конструкції EDAC
Подібні аналоги отримали свою назву, завдяки першій фірмі, яка почала їх виробляти – EDAC. Також зустрічається назва»лопатка". Особливостями такої конструкції є:
- Многоконтактность;
- Широко застосовуються в мікрофонних і лінійних пристосуваннях;
- Дуальна модифікація, яка набагато рідше зустрічається в аналогах іншої форми;
Вибір і покупка музичних інструментів і комплектуючих в Музлайн
На питання: «Де можна купити кращі варіанти роз'ємів і конекторів?"може з упевненістю відповісти магазин Музлайн. У каталозі нашої компанії представлений найширший вибір високоякісних і оригінальних примочок від світових виробників (наприклад, Ямаха). Продукція, представлена у нас, припаде до вподоби, як новачкам, так і професіоналам своєї справи.
Кожне найменування супроводжується докладним описом продукції, фото і відгуками реальних покупців. Висока кваліфікація досвідчених консультантів дозволяє розібратися в технічних особливостях того чи іншого товару, дізнатися скільки коштує апарат, а також підібрати і купити оптимальний варіант, виходячи з власних потреб і можливостей. Ціна перехідників гармонійно з'єднується з якістю, що, безсумнівно, припаде до вподоби навіть найвимогливішим і вибагливим клієнтам.
Нашим магазином Музлайн здійснюється не тільки продаж товарів, але і їх доставка, яку може замовити вся Україна. Насолодитися придбанням музичного інструменту або комплектуючого до нього можна вже через 1-2 дні.
Також до уваги покупців представлені послуги оффлайн-магазину в м. Києва, де вони можуть провести своєрідний тест-драйв продукції. Вартість і гарантія якісності відмінним чином поєднуються у виробах від провідних брендів, які є в наявності в нашому каталозі.