Шайби для кріплення грифа

Показати
Сортування
Код товару: 53236
17 грн.
Код товару: 53238
19 грн.
Код товару: 53240
21 грн.
Код товару: 53239
28 грн.
Код товару: 53237
28 грн.
Код товару: 53241
38 грн.
Шайби для кріплення грифа

Шайби для кріплення грифа в магазині МузЛайн

Звучання електрогітари залежить не тільки від очевидних факторів - якості дерева, звукознімачів, але і від такого фактора, як якість кріплення грифа до корпусу, яке передбачає максимальний контакт поверхонь для формування яскравого резонансу, що розкриває потенціал і тембр інструменту.

Шайба під кріплення для грифа

В даний час існує і однаково активно використовується в гітаробудуванні три основних способи монтажу грифа і корпусу:

  • на болтах;
  • уклеєний;
  • наскрізний;
  • напів наскрізний.

Для простого і ефективного монтажу грифа гітари на болтах використовуються спеціальні металеві шайби-плоскі круглі деталі невеликого розміру, які кріпляться до корпусу з тильного боку спеціальними міцними болтами середньої довжини з широкими капелюшками. По суті, саме Болти з’єднують корпус і гриф між собою, тоді як шайба є свого роду додатковим засобом, посередником. Купити шайби для кріплення грифа можна в комплекті - це проста конструктивна деталь, яка практично не має ніякого істотного впливу на якість звучання інструменту.

Кріплення з використанням спеціальних шайб для грифа

Кріплення грифа електрогітари на болтах вже багато десятиліть залишається традиційним і найпростішим з технічної точки зору прийомом з’єднання двох окремих частин інструменту. Незважаючи на свої недосконалості цей спосіб забезпечує:

  • достатню міцність фіксації корпусу і грифа;
  • щільний контакт поверхонь;
  • можливість від’єднання грифа і його ремонту.

При використанні кріплення грифа на болтах Шайби виконує єдину функцію-практичну.

З практичної точки зору Шайби дозволяють збільшити площу тиску капелюшків болтів на поверхню корпусу і надати кріпленню додаткову міцність і стабільність. Шайби не дозволяють капелюшках болтів врізатися в дерево і деформувати його - по суті вони виконують функцію деякого ущільнювача.

Естетичного навантаження Шайби не несуть і виглядають нейтрально - метал, з якого вони виготовлені додатково покривається антикорозійним покриттям, найчастіше - чорного кольору. Через простоту конструкції вартість шайб невелика.

Шайби для кріплення грифа - Muzline.ua

Вибір і покупка шайб для кріплення грифа

Заміна шайб для кріплення грифа практично ніколи не проводиться в якості окремої процедури поза ремонту і заміни самого грифа. Традиційно, нові Шайби встановлюють разом з новим грифом. Набагато рідше в заміні можуть потребувати старі Шайби, пошкоджені корозією.

У нашому інтернет-магазині музичних інструментів і аксесуарів Музлайн ви можете купити шайби для кріплення грифа, гітарні Лади, Каподастри для гітари за раціональною ціною, і додатково скористатися послугами доставки по Києву і території України. Ми створили для наших клієнтів просту і гнучку систему оплати як готівкою, так і онлайн, комплекс сервісних послуг і кваліфіковані консультації фахівців, тому в Музлайн знайдеться все, що потрібно для ремонту та обслуговування вашої гітари!

Читати повністю