Шайби-гудзики для кріплення ременя

Показати
Сортування
Код товару: 53245
28 грн.
Код товару: 53248
38 грн.
Код товару: 53247
43 грн.
Код товару: 53246
49 грн.
Код товару: 53249
55 грн.
Код товару: 53244
33 грн.
Немає в наявності
Шайби-гудзики для кріплення ременя

Шайби-гудзики для кріплення ременя в магазині МузЛайн

У віддаленому минулому на такому інструменті, як гітара, грали переважно сидячи. Це було зручно і практично, і дозволяло використовувати складні прийоми гри. Однак часи, музичні смаки і вимоги до музикантів змінювалися і для більш комфортної гри стоячи гітари почали підвішувати на спеціальні ремені.

Гудзик для ременя

Ранні зразки систем такого роду були недосконалі-часто до гітар просто прив'язували ремені. Згодом з'явилися спеціальні Шайби-гудзики для кріплення ременя, які вмонтуються в корпус і дозволяють зручно кріпити ремінь і легко його знімати. Переваги такої конструкції очевидні, це:

  • надійність;
  • легкість;
  • мінімальний вплив на якість звучання;
  • невелика вартість;
  • простота в експлуатації.

Купити Шайби-гудзики для гітари будь - якого типу легко-вони в більшості своїй універсальні і підходять як для акустичних, так і для електрогітар.

Типи і установка шайб для кріплення ременя

Стандартні універсальні Шайби-гудзики для гітар бувають двох типів:

  • металевий;
  • пластикові.

Металеві використовують для електрогітар, так як вони більше важать. Пластикові добре підходять акустичним гітарам, так як ті набагато легше і навантаження на ремінь і кріплення, відповідно, нижче.

Окремий тип шайб для кріплення ременів - це конструкція стреплок, яка блокує несанкціоноване відстібання ременя. Вартість шайб невисока, тоді як стреплоки коштують відчутно дорожче, проте відрізняються більш високим рівнем надійності.

Шайби кріпляться безпосередньо до корпусу гітари за допомогою самореза середньої довжини. При цьому під шайбою часто розміщують тонкі повстяні або фетрові втулки, які пом'якшують контакт дерева і металу і запобігають пошкодженню лаку.

Шайби-гудзики для кріплення ременя - Muzline.ua

Вибір і покупка шайб-гудзиків для кріплення ременя

Заміна шайби для кріплення ременя проводиться не часто, проте вона може знадобитися при пошкодженні конструкції. У нашому інтернет-магазині музичних інструментів і аксесуарів Музлайн ви можете купити Шайби-гудзики як поштучно, так і в декількох примірниках за оптимальною ціною. Також ми пропонуємо стійки для гітар, Слайдери для гітар і багато інших аксесуарів і комплектуючих.

Ми розробили для наших клієнтів зручний інтернет-сервіс, за допомогою якого ви зможете зробити замовлення і оплатити його онлайн, не виходячи з дому.

Крім цього, ви можете скористатися послугами доставки Ваших покупок по території України, отримати консультацію фахівця, і надалі отримати сервісну допомогу з ремонту та обслуговування вашого інструменту. У Музлайн знайдеться все, що потрібно музиканту! 

Читати повністю