Шекере в Україні

Показати
Сортування
Код товару: 54033
6 577 грн.
Код товару: 44154
6 980 грн.
Код товару: 44160
8 231 грн.
Шекере в Україні

Шекере в магазині МузЛайн

Екзотичні Перкусійні Музичні інструменти сьогодні користуються великою популярністю у музикантів, що грають ф’южн, джаз, фолк та інші стилі музики. 

Шекере-один з найцікавіших інструментів, що з’явився кілька сотень років тому в Африці і поширився по світу вже в ХХ столітті. Він являє собою великий "шейкер" і за способом звуковидобування є ідіофоном. Це означає, що джерело звуку - саме тіло інструменту, без додаткових пристосувань. 

Звучання шекере володіє такими перевагами:

Перкусія шекере

  • широкий динамічний діапазон;
  • впізнаваний шарудить тембр;
  • універсальність;
  • яскравість;
  • сполучуваність з іншими інструментами. 

Завдяки такому поєднанню властивостей шекере часто можна почути в ансамблі з маримба і іншими інструментами, що володіють дуже специфічним тембром. Купити шекере можна в якості хорошого Доповнення до перкусійного набору - він звучить цікавіше звичайного шейкера або маракасів і дозволяє домагатися різних ефектів. 

Матеріал і звучання шекере

Традиційний шекере являє собою великий цілісний інструмент з округлим товстим корпусом і вузькою "ручкою", виготовлений з висушеної гарбуза і оперезаний великою мережею з великими намистинами. При струшуванні він видає специфічне шарудить звучання, гучність і інтенсивність якого можна регулювати, застосовуючи різні прийоми гри. Найпростіша техніка гри на шекері передбачає три основні прийоми:

  • удар;
  • обертання;
  • струшування. 

Сучасні інструменти, вироблені в заводських умовах, виготовляють зі скловолокна і пластика. Ці матеріали дещо відрізняються за тембром від гарбуза, проте володіють більшою практичністю і довговічні у використанні. 

Шекере Muzline.ua

Вибір і покупка шекере в Музлайн

Шекере розрізняються за розміром і формою, а в якості звукообразующих елементів замість намистин можуть використовуватися великі насіння, кісточки, черепашки та інші тверді невеликі предмети. Традиційні та сучасні інструменти підходять для професійного використання, навчання та щоденних занять, студійної та концертної роботи. 

У магазині музичних інструментів і аксесуарів Музлайн можна онлайн Купити шекере, міні-тарілки і іншу етнічну перкусію за невисокою ціною з гарантією якості. У нас найвигідніші умови для придбання музичних інструментів-простий інтернет-сервіс для оформлення замовлень, гнучка система оплати, знижки та акції, можливості покупок в кредит, а також - професійні сервісні послуги та консультації фахівців.

Читати повністю