Шпилі і накінечники для смичкових

Показати
Сортування
Код товару: 64545
1 399 грн.
Код товару: 64547
1 840 грн.
Код товару: 65366
1 462 грн.
Немає в наявності
Шпилі і накінечники для смичкових

Шпилі і накінечники в магазині музЛайн

Смички для струнних - важливий інструмент звуковидобування, від якості якого залежить краса звуку, можливості музиканта і його комфорт під час гри.

Шпилі і наконечники

Смички для сучасних скрипок, альтів, віолончелей і контрабасів мають більш-менш стандартну конструкцію і складаються з декількох традиційних елементів:

  • древко;
  • кінський волос;
  • шпиля і наконечника. 

Вони виготовляються з дорогих і часто натуральних елементів - дерева, кістки, металу. В останні роки бренди-виробники з метою економії почали випускати наконечники для смичків із пластику, і варто відзначити, що негативно на якості це практично не відбилося. 

Шпиль для смичка, як і наконечник, - замінні деталі. Найчастіше вони губляться при транспортуванні, або ж пошкоджуються з часом в процесі експлуатації і вимагають заміни. 

Шпилі і наконечники - Muzline.ua

Вибір і покупка в Музлайн

В інтернет-магазині Muzline можна вибрати і купити аксесуари та комплектуючі для скрипкових і віолончельних смичків за демократичними цінами. Ви можете оформити замовлення на сайті з доставкою по Україні або відвідати наш офлайн салон в місті Києві - ми відкриті сім днів на тиждень і готові надати вам консультацію з будь-якого питання, що стосується вибору музичних інструментів, аксесуарів, обладнання для студій і сцени. 

Читати повністю