Шпильки для струнотримачів

Показати
Сортування
Код товару: 54850
38 грн.
Код товару: 54849
38 грн.
Код товару: 54848
38 грн.
Код товару: 54847
38 грн.
Шпильки для струнотримачів

Шпильки для струнодержателей в магазині МузЛайн

Шпильки для струнодержателей - це категорія комплектуючих для струнно-смичкових інструментів, яка включає наступні елементи:

Гудзики для скрипки і альта: 

Ґудзиком або ґудзиком називається дерев'яний клиноподібний кілочок з кільцем і капелюшком, який служить для кріплення петлі струнотримача або підгрифка, що утримує Струни для скрипки або альта. Ґудзик вставляється в спеціальний отвір конічної форми, внизу інструменту, на стику його обичайок. Кілочок і отвір повинні строго збігатися за формою і розміром, так, щоб шпилька щільно сиділа всередині, витримуючи призначену їй навантаження, яка може досягати 24 кг. 

Шпильки для струнодержателей

Якщо у вас новий і фабричний інструмент, на якому встановлені комплектуючі, відповідні стандартним параметрам, тоді переживати за те, що будь-яка деталь може вийти з ладу особливо не доводиться. Інша справа, якщо інструмент реставрується або збирається вручну, нерідко з декількох інструментів відразу. В цьому випадку покупка гудзики є відповідальним моментом, оскільки неправильно підібраний елемент може привести до поломки всього інструменту, в даному випадку до розтріскування клока і обичайок.

Сумлінні виробники пропонують гудзики, які підходять для більшості стандартних моделей скрипок і альтів. Це моделі, виконані, як правило, з деревини щільних, твердих і найбільш стабільних порід, таких як самшит, чорне (ебенове) дерево, палісандр і т. п. 

Ціна гудзики, як правило, символічна, проте та роль, яку вона виконує нерідко може виявитися вирішальною для всієї конструкції. 

Шпилі для віолончелі та контрабаса:

Шпилем називається елемент великогабаритного струнно-смичкового інструменту, який крім кріплення струнотримача (підгрифка, до якого кріпляться Струни для віолончелі або контрабаса) виконує ще й опорну функцію. Шпиль утримує вагу інструменту, створюючи точку опори. Оскільки до цього елементу пред'являються високі вимоги по міцності до випробовуваних навантажень, його виробляють з твердих порід деревини, а так само зі сталі або карбону. Щоб уникнути псування підлогового покриття, більшість шпилів оснащені спеціальними гумовими ковпачками. Сучасні виробники так само пропонують конструкції з регульованою довжиною і замінними стрижнями. 

Шпильки для струнодержателей - Muzline.ua

Вибір і покупка шпильок для струнотримачів в магазині Музлайн

Купити шпильки для струнотримачів серед широкого розмаїття комплектуючих і аксесуарів для струнно-смичкових інструментів можна на сайті інтернет-магазину Muzline.  Основним критерієм вибору цього елемента є розмір музичного інструменту:

  • 1/4,
  • 1/2,
  • 3/4,
  • 4/4.
Читати повністю