Що робити якщо Виправ бездротові навушники
Виявляти після прання випадково забуті по кишенях речі завжди неприємно. Особливо прикро, якщо це навушники. Якісний гаджет шкода викинути, тим більше – якщо це не дешева, улюблена і зручна модель. Що ж робити, якщо, виймаючи прання з барабана пральної машинки, ви все ж виявили випрані бездротові навушники? Викинувши аксесуар відразу і купити новий в інтернет-магазині Muzline або спробувати відновити? І чи підлягають взагалі такі товари реанімації, якщо встигли побувати у воді?
Як реанімувати навушники
Насамперед потрібно витягши пошкоджену річ з мокрого одягу якомога швидше. Почуття відчаю навіє бажання відразу ж перевірити, чи працюють навушники. Але підключати їх зараз не можна, тому що може бути замикання, і, якщо до цього моменту їх ще можна було врятувати, але після – вже немає, шанс буде втрачено.
Насамперед потрібно протерти гаджет сухими серветками, щоб повністю осушити поверхню. Потім ретельно розібравши, знявши всі поверхні, які можна від’єднати. Якщо навушники не розбираються, не варто намагатися розколупати їх тонкими і гострими підручними засобами (леза, голки, шпильки).
Якщо вийшло розібрати улюблені навушники, потрібно акуратно промокнути серветкою всі нутрощі. Але не можна використовувати для цього Вату або ватяні диски, так як на тонких мембрана може залишитися ворсу. Якщо під рукою є фен – це і добре, і погано. Буде спокуса включити Гарячий режим, щоб висушити деталі якомога швидше. Але потік гарячого повітря обов’язково деформує тонкі металеві пластини, навіть якщо таке пошкодження буде непомітним для очей. Сушити дрібні деталі можна тільки холодним або теплим повітрям. Важливо не захопитися процесом і вчасно зупинитися, щоб загальний час впливу повітря не перевищувало двох хвилин. Якщо сушити довше - можна пошкодити мембрану на динаміках.
Є можливість-можна додатково просушити розібрані навушники на батареї, але вона не повинна бути гарячою. І ще-обов’язково зробити прошарок з серветки; класти пластикові деталі прямо на решітку не можна.
Навіть якщо через півгодини всі деталі здаються сухими, підключати гарнітура до телефону, щоб перевірити,як вона працює, не варто. Важливо почекати хоча б два дні.
При реанімації навушників потрібно керуватися наступними принципами:
- відсутність поспіху;
- гранична акуратність;
- дбайливе поводження з деталями.
Як правильно сушити
Якщо бездротові навушники намокли, то є ймовірність, що пошкодилися не тільки динаміки. Швидше за все, вода подіяла і на датчик, що відповідає за сполучення з основним гаджетом – Bluetooth. Прибирати волога з датчика потрібно максимально акуратно.
Перше, що потрібно запам’ятати – всі деталі повинні просихати окремо. Бажано, щоб в кімнаті була хороша вентиляція. Розібрану гарнітуру для остаточного просихання можна розкласти на підвіконні, щоб на неї потрапляли прямі промені сонця. При сушінні феном апарат потрібно тримати якомога далі від мокрих деталей.
Якщо при включенні навушники працюють, але змінився звук, можливо, проблему можна усунути за допомогою звичайного етилового спирту. Найчастіше звук спотворюється від потрапила ворси або гранул порошку в барабані пральної машини. Після обробки спиртом потрібно дати гарнітурі додатково просохнути.
Більшість моделей сучасних бездротових навушників йдуть із захисною мембраною, але вона дійсно захищає від води тільки при короткочасному впливі. Якщо вони провели в пральній машині більше години, то така мембрана не врятує.

