Стійки для клавішних інструментів

Показати
Сортування
Код товару: 85912
1 487 грн.
Код товару: 79863
1 613 грн.
Код товару: 84208
1 730 грн. 1 678 грн.
Код товару: 59680
1 850 грн.
Код товару: 81925
1 909 грн.
Код товару: 61928
2 243 грн.
Код товару: 79864
2 387 грн.
Код товару: 85913
2 864 грн.
Код товару: 81924
3 130 грн.
Стійки для клавішних інструментів

Стійки для клавішних інструментів в магазині МузЛайн

Синтезатор, орган, Цифрові піаніно і міді-клавіатури - інструменти, які широко поширилися в середовищі любителів і професійних музикантів. Для комфортної експлуатації будь - якого з них існує цілий клас аксесуарів-чохлів, накидок і стійок для клавішних інструментів. 

Якщо для ударних і духових інструментів стійки являють собою розбірні металеві конструкції, що виконують суто функціональне призначення, то щодо стійок для клавішних чималу роль відіграє і естетика. 

Стійки для клавішних інструментів використовуються для розміщення:

Стійки для клавішних інструментів

Для кожного типу інструменту розроблені індивідуальні типи стійок, які враховують особливості їх конструкції та експлуатації - такі, як форма і розмір, транспортабельність, вага. Купити стійку для клавішних інструментів можна за порівняно невисокою ціною-аксесуари для міді-клавіатур і синтезатор відчутно дешевше стійок для цифрових піаніно, нижня межа їх цінового діапазону починає від 50 доларів. При цьому якість і надійність стійок дозволяє використовувати їх не тільки вдома, але і в концертних, студійних і навіть польових умовах - на відкритій сцені або непідготовленій майданчику. 

Стійки для синтезаторів і міді-клавіатур 

Синтезатори та міді-клавіатури-дуже великий клас інструментів, який включає в себе як повнооктавні пристрої з механічною клавіатурою, так і легкі мультифункціональні інструменти на дві-три октави. Природно, що для їх розміщення будуть використовуватися стійки різних типів. 

Традиційно синтезатори та міді-клавіатури-це інструменти, які часто транспортуються і використовуються на гастролях. Відповідно, головні вимоги до стійки для такого інструменту - це мобільність, компактність і надійність. Виробники пропонують широкий асортимент розкладних Х-образних стійок, виготовлених з вигнутих металевих трубок з пластиковими заглушками. Серед їх достоїнств:

  • невелика вага;
  • простота в збірці і установці;
  • компактність в розібраному вигляді;
  • стійкість підстав. 

Як правило, підстави Х-образних стійок укріплені широкими металевими перекладинами з міцними прогумованими пластиковими накладками. Стійки і накидки для синтезаторів - необхідний мінімум для правильної експлуатації інструменту. 

Стійки для цифрових піаніно і органів

У середовищі професійних музикантів Цифрові піаніно користуються широкою популярністю. Однак багато хто з них нарікають на те, що при чудовому реалістичному звучанні інструмент зовні дуже мало схожий на свій акустичний прототип. Частково цю проблему вирішують стаціонарні дерев'яні стійки, виконані з того ж матеріалу, що і зовнішній корпус інструменту. 

Переваги таких стійок зводяться до:

  • стійкість;
  • естетичній красі;
  • надійність. 

Стійки для клавішних інструментів - muzline.ua

Варто відзначити, що Цифрові піаніно в силу особливостей конструкції набагато важче синтезаторів і важать в середньому 50-60 кілограмів. Саме з цього для їх розміщення і безпечної експлуатації не підходять Х-образні металеві стійки - вони просто не витримують такого навантаження. Крім того, Цифрові піаніно транспортують значно рідше синтезаторів, тому необхідності в мобільній і легкої стійці просто немає. 

Як правило, дерев'яні стійки поставляються в комплекті з цифровими піаніно професійного класу. Бюджетні інструменти початкового рівня зазвичай продаються без стійок, купувати які доводиться окремо. Вартість найпростішої моделі дерев'яної стійки для цифрового піаніно не перевищує 100 доларів. 

Вибір і покупка стійки для клавішних інструментів в магазині Музлайн

Стійки для клавішних інструментів не обмежуються двома описаними вище типами. Поряд з Х-образними підлоговими стійками використовуються легкі настільні стійки, оснащені тримачами для нот. 

В інтернет-магазині музичних інструментів і аксесуарів Музлайн можна вибрати і купити оптимальну модель стійки для клавішних інструментів за демократичною ціною. Якщо ви зробите замовлення на сайті, ми забезпечимо оперативну доставку товару у ваше місто протягом 1-2 днів. Ви можете внести оплату через сайт карткою або заплатити готівкою при отриманні посилки. 

Підписуйтесь на сторінки магазину Музлайн в соц.мережах і будьте в курсі нових надходжень, акцій, знижок і спеціальних пропозицій!

Читати повністю