Стреплоки для ременів

Показати
Сортування
Код товару: 53339
5 грн.
Код товару: 53338
5 грн.
Код товару: 59882
6 грн.
Код товару: 59881
6 грн.
Код товару: 59880
6 грн.
Код товару: 59879
6 грн.
Код товару: 59874
6 грн.
Код товару: 59883
31 грн.
Код товару: 52355
58 грн.
Код товару: 52357
250 грн.
Код товару: 52373
303 грн.
Код товару: 52364
406 грн.
Код товару: 52367
406 грн.
Код товару: 52365
457 грн.
Код товару: 52366
484 грн.
Код товару: 52368
626 грн.
Код товару: 52350
840 грн.
Код товару: 52348
840 грн.
Код товару: 52347
840 грн.
Код товару: 52346
840 грн.
Код товару: 52344
840 грн.
Код товару: 52343
840 грн.
Код товару: 52342
840 грн.
Код товару: 52351
894 грн.
Код товару: 52353
1 245 грн.
Код товару: 52345
1 245 грн.
Стреплоки для ременів

Стреплоки для ременів в магазині МузЛайн

Стреплок - це корисний аксесуар для гітарного ременя, який запобігає його розрив в разом кріплення до гітара, а також від'єднання від стреп-піна на корпусі інструменту. Він надійно утримує інструмент і ремінь разом, забезпечуючи музиканту максимальну зручність і безпеку під час музикування.

Стреплок незамінний для музикантів, які багато працюють на сцені – вони забезпечують свободу пересування без страху впустити і пошкодити гітару, надійно утримують інструмент полегшуючи виконання віртуозних творів.

Гітарні стреплоки

Види і особливості стреплоков

Існує два види стреплоков для гітарних і басових ременів:

Перше, чим вони розрізняються - це міцність. Зрозуміло, металевий стреплок куди більш довговічний і він більш практичний в тимчасовій перспективі експлуатації. Пластиковий - легший, але і більш крихкий, він підійде хіба що для пробного використання перед установкою повноцінного металевого замка. Найнадійніший і міцний з пластикових стреплоков виробляє фірма Dunlop. Це модель Ergo Lock-проста в установці і довговічна, порівнянна по міцності з металевими локами.

Друге і, напевно, не менш важлива відмінність – це вартість стреплоков з металу і пластика. Аксесуари з пластика входять в бюджетну категорію. Їх легко знайти, просто поставити і демонтувати.

Металеві стреплоки мають більш високу вартість, проте вони відрізняється крім надійності ще й стильним виглядом. Ці замки бувають двох типів:

  • потайний;
  • стандартний.

Стандартні встановлюються на місце стреп-пінів – старі власники демонтуються, а на їх місце за допомогою спеціальних міцних саморізів встановлюються більш надійні стреплоки. За зовнішнім виглядом вони практично не відрізняються від звичайних власників ременів, хіба що можуть бути трохи масивніше – це залежить від виробника.

Установка на гітара або бас-гітару потайних стреплоков вимагає додаткової підготовки інструменту. Оскільки потайний замок втоплений в корпус інструменту, то в ньому необхідно додатково виконати отвір, діаметром Рівне діаметру головки стреплока. Дану операцію краще довірити майстру, оскільки при самостійній установці є великий ризик пошкодити інструмент.

Потаємні стреплоки мають ряд переваг. По-перше, вони більш надійні і міцніше фіксують інструмент, по-друге – вони практично не видно, в порівнянні з більш масивними стандартними замками.

Популярні виробники стреплоков

На сьогоднішній день основними виробниками аксесуарів, фурнітури і стреплоков для електрогітар і бас гітар є такі бренди:

  • Dunlop,
  • Ernie Ball,
  • Gotoh,
  • SchallerH,
  • Hennessey.

Кожен з них позиціонує свою продукцію як надійну і універсальну, однак і між ними є відмінності, які можуть стати принциповими.

Найстаріший виробник стреплоков-компанія Schaller. Вона випустила перші замки більше 35 років тому, а сучасна її продукція залишається однією з найбільш шанованих. Розробники саме цієї компанії створили найменші і легкі стреплоки, які встановлюються на кастомові гітари Фендер.

Копання Dunlop стверджує, що її стреплоки для гітар здатні витримувати екстремальні навантаження в кілька сотень кілограмів. Єдиний їх недолік - їх складно відстібати.

Продукція бренду Ernie Ball виготовляється з нікельованої і позолоченої сталі. Це одні з найдорожчих стреплоков, проте вони коштують цих грошей, оскільки їх надійність жодного разу не була спростована.

Бренд Hennessey робить стильні стреплоки різних кольорів. Однак на відміну від інших компаній, використовує для цього легкий алюміній.

Стреплоки від японської компанії Gotoh - це зразкові аксесуари, які не тільки якісно справляються зі своїм прямим завданням, але і надають інструменту стильний сучасний вигляд. Вони також не бюджетні, проте їх вартість багаторазово окупається довгим часом служби.

Стреплоки для ременів - Muzline.ua

Вибір і покупка стреплока для ременя

У нашому інтернет-магазині Muzline.ua представлений широкий вибір стреплоков для гітар. Ви можете порівняти кілька моделей від різних виробників і вибрати оптимальний варіант.

При оформленні покупки на сайті ви також можете вибрати найбільш зручну для вас форму оплати. Ми здійснюємо доставку наших товарів в по всій Україні, і також надаємо гарантію якості на всю продукцію, представлену в даній категорії.

Читати повністю