Струни для альта

Показати
Сортування
Код товару: 60090
30 грн.
Код товару: 60091
44 грн.
Код товару: 60093
55 грн.
Код товару: 60089
163 грн.
Код товару: 86921
331 грн.
Код товару: 55366
511 грн.
Код товару: 55367
603 грн.
Код товару: 62694
982 грн.
Код товару: 45106
1 193 грн.
Код товару: 45101
1 193 грн.
Код товару: 62695
2 093 грн.
Код товару: 45072
2 435 грн.
Код товару: 45033
2 452 грн.
Код товару: 45037
2 565 грн.
Код товару: 55365
2 567 грн.
Код товару: 55364
2 684 грн.
Код товару: 60092
48 грн.
Немає в наявності
Струни для альта

Струни для альта

Приглушене, низьке і рокочущее звучання альт відомо небагатьом. Не дивлячись на те, що цей інструмент з'явився раніше скрипки, дзвінка і гучна родичка швидко потіснила його на сцені, зайнявши солююче місце в оркестрі і анамблях, а йому залишивши доля виконання середніх партій, акомпанементу і противосложений. 

І, тим не менш, існує ціла плеяда музикантів-альтистів, які шанують звучання цього інструменту, і демонструють його віртуозні можливості. Багато в чому характер звучання альта залежить від струн – вони товщі скрипкових, їх натяг відповідає розмірам інструменту. Це поєднання, в сукупності з майстерністю музиканта і народжують характерний альтовий тембр-глибокий, м'який, сиплуватий, але насичений обертонами і неймовірно виразний.

Альтові струни

В даний час виробництвом займаються такі бренди як thomastik, D'Addario а продаж відбувається в звичайних музичних магазинах. 

Становлення альта 

Альт з'явився раніше скрипки, як перший представник покоління сучасних струнно-смичкових інструментів після барокових ВІОЛ. Звучання його - на октаву вище віолончельного і на квінту нижче скрипкового, а тембр відрізняється більшою індивідуальністю.

За утворення звучання альта відповідають альтові струни. Як і скрипкові, їх виготовляють з натуральних матеріалів тваринного походження, сполучної та кишкової тканини овець і кіз. Однак вони відрізняються великим діаметром, за рахунок чого звучать нижче і глуше.

Експериментам з альтовими струнами-багато років. Майстри застосовували різні способи обробки сировини, змінювали діаметр і силу натягу, посилювали їх металевими обплетеннями. Саме так були створені кращі зразки-шляхом проб і помилок, багаторічної практики і досвіду музикантів і майстрів.

Сучасні Струни для альтів виготовляють з натуральних і синтетичних матеріалів. Їх головними перевагами залишаються:

  • міцність на розрив;
  • еластичність;
  • хороші акустичні властивості.

У не настільки далекому минулому майстри намагалися використовувати для їх виготовлення тканини різних тварин, але на сьогоднішній день вже ясно, що краще овечого або козячого кишкового волокна немає нічого. Цей матеріал надає звучанню глибину і насиченість, розкриває потенціал інструменту, сприяє віртуозному музикуванню.

Однак проблема захисту тварин підштовхнула музичних майстрів до пошуку альтернативного синтетичного матеріалу. Так з'явилися нейлонові і шовкові струни. Останні не знайшли визнання, оскільки їх звучання було глухим, а міцність – недостатньою для постійного використання, від мінімального навантаження вони рвалися. 

Нейлонові струни для альтів також не зрівняються в міцності з натуральними. Однак їх звучання практично нічим не поступається тембру натуральних струн, тому ними із задоволенням користуються професійні музиканти.

Металева обплетення-новий виток історії 

Металеву оплетку для альтових струн почали використовувати дуже давно. Ранні зразки інструментів, чиї струни не мали обплетення, звучали сипло і дуже тихо, і брали в основному масою – згадати хоча б віольні барокові оркестри. Саме з цієї причини майстри були змушені шукати спосіб кардинально поліпшити звучання інструменту, забезпечити його відсутніми динамікою, яскравістю і співністю.

Для обплетення струн з натуральних матеріалів використовувалися такі метали, як:

  • Хром;
  • срібло;
  • бронза;
  • сталь;
  • Нікель.

Пізніше деякі майстри почали використовувати металеві сердечники замість жив тварин. Такий тип струн переважає сьогодні, а повністю жильні використовуються тільки в барокових інструментах для відтворення історично достовірного звучання, їх вартість вище, ніж у звичайних.

Струни для альта - Muzline.ua

Вибір і покупка в Музлайн - що слід знати

Заміна струн на альті проводиться не часто і відбувається в основному через знос або внаслідок пошкодження. Тому комплект нових струн завжди варто тримати під рукою – це відомо будь-якому музиканту. У нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати і купити набір струн, який оптимально підійде для вашого інструменту. Також в нашому магазині представлений великий вибір різних аксесуарів для смичкових інструментів: Звукознімачі для смичкових, Стійки для смичкових та ін.

Ми сформували широкий і універсальний асортимент, орієнтований на професійних і початківців музикантів. Тому в магазин Музлайн ви знайдете все, що вам потрібно і зможете скористатися послугами консультанта.

Замовляючи професійні Струни для альта від компанії томастік та інших брендів на нашому сайті, ви можете скористатися декількома способами оплати, а також замовити доставку в будь-яке місто (Україна, Київ). Ціна доставки уточнюється по кожному товару індивідуально.

Читати повністю