Струни для балалайки

Показати
Сортування
Код товару: 86929
118 грн.
Струни для балалайки

Струни для балалайки

Одного разу почувши, звучання балалайки забути не можна. Багато в чому-воно є результатом поєднання особливостей корпусу і властивостей струн. 

Струни для сучасних балалаек виготовляють з металу і синтетичних матеріалів. Хоча в далекому минулому, коли цей інструмент був відомий виключно народним музикантам, їх робили з будь-яких доступних матеріалів, типу жив домашніх тварин. 

Балалаєчні струни

Сьогодні балалайка вважається віртуозним концертним інструментом, і будь-який музикант з скаже, що не варто нехтувати струнами - саме в них прихований секрет тембру інструменту і його експресивність. 

Якісні струни є джерелом яскравого, дзвінкого звучання всіх струнних інструментів. Музиканти, які захоплюються автентикою в музиці, відзначають, що оригінальні старовинні інструменти звучать тьмяніше сучасних, тихіше і глуше. Недарма протягом століть музичні майстри експериментували з матеріалами для струн і знаходили нові ефективні техніки їх обробки. Для виробництва струн для народних інструментів у минулому використовувалися:

  • сполучні тканини тварин (кишечник, жили);
  • метал;
  • кінський волос.

Струни для сучасних балалаек роблять в рівній мірі з натуральних і синтетичних матеріалів-все залежить від типу інструменту. Для бас-балалаек використовують виключно металеві струни, а для прим - Комбіновані комплекти з нейлонових і металевих, металевих і карбонових струн.

Синтетичні струни в сучасних умовах вельми популярні. Вони свого часу стали дешевою, практичною і безпечною альтернативою струнам з натуральних матеріалів, а в плані звучання - не поступаються і їм, і металевим струнам. 

Так чи інакше, кожен музикант самостійно вибирає, які Струни для балалайки купити і спирається на свої суб’єктивні уявлення і якості звуку і на ціну. 

Особливості та використання струн для балалайки

Характер і тембр звучання балалайки залежить саме від струн. Те, як звучить прима або секунда - багато в чому залежить від товщини струн, і матеріалу, з якого вони виконані. При цьому сердечник струни і обплетення можуть бути зроблені з різних матеріалів - наприклад, нейлону, шовку і металу, кишкової тканини та ін. Для обплетення струн для балалайки використовуються такі матеріали:

  • бронза;
  • латунь;
  • сталь;
  • карбон;
  • Хром;
  • срібло.

Сьогодні метал використовується для виготовлення обплетення і в якості сердечника, керна, практично повністю витіснивши струни тваринного походження, зробивши їх більш міцними, стійкими до навантаження, довговічними. 

Струни для бас-балалайки 

Звучання бас-балалайки неповторно. Воно не схоже на звук контрабаса, але в чомусь перегукується з тембром звичайного акустичного баса. Для нього характерні обсяг і виразна фактура, яка проявляється завдяки струнам і тому, як вони взаємодіють з деревом корпусу інструменту. 

Струни для бас-балалаек виготовляють з металу - вони товщі струн, що встановлюються на інші типи балалаек, і витримують серйозне навантаження натягу і гри. На відміну від струн смичкових інструментів, Струни для балалаек не ошліфовуються - в цьому просто немає необхідності. Для поліпшення якості звучання витки обплетення укладаються дуже щільно і створюють однорідну фактуру. 

Струни на бас-балалайках змінюють рідко в силу їх довговічності в більш частій заміні немає необхідності, а крім того, інструменту шкідливі перепади навантаження, які виникають при знятті і новій установці струн. 

Струни для балалайки - Muzline.ua

Вибір і покупка струн для балалайки в Музлайн

В інтернет-магазині музичних інструментів і аксесуарів Музлайн можна вибрати і купити Струни для балалаек від провідних виробників струн і аксесуарів для струнних інструментів. Вони мають багаторічний досвід виготовлення якісних струн для мандолін, бузуки, гітар, смичкових - і гарантують якість свого товару і його високі акустичні властивості. 

Оформляючи замовлення, виберіть зручний спосіб оплати-готівкою або онлайн-і доставку у ваше місто. 

Підписуйтесь на сторінки Музлайн в соціальних мережах і першими отримуйте інформацію про оновлення асортименту, акції, знижки та спеціальні пропозиції для наших покупців!

Читати повністю