Струни для банджо

Показати
Сортування
Код товару: 86916
82 грн.
Код товару: 86915
84 грн.
Код товару: 60911
159 грн. 111 грн.
Код товару: 60912
159 грн. 111 грн.
Код товару: 62700
235 грн.
Код товару: 65749
295 грн.
Код товару: 65748
295 грн.
Код товару: 60913
159 грн. 111 грн.
Немає в наявності
Струни для банджо

Струни для банджо

Банджо - оригінальний музичний інструмент, який іноді називають американською мандоліною. Але, незважаючи на схожість форми, звучання у них абсолютно різне. Банджо вважається одним з головних атрибутів кантрі. 

Справжня класика: хриплуватий голос якогось бородатого ковбоя душевно затягує розспіви під деренчливий звук струн. Чисте і насичене звучання залежить не тільки від якості самого інструменту і техніки виконавця. Правильно підібрані струни - ще одна запорука того, що Мелодії банджо задзвенять на всі 100%.

Струни до банджо

З історії банджо

Імовірно інструмент був завезений в південні штати США із Західної Африки. Чорношкірі раби ностальгічно згадували про Батьківщину, вслухаючись в неповторні за тембром звуки банджо – різкі, як гортанні голоси жителів савани з шелестяще-шиплячими обертонами, як звук пустелі. До сьогоднішнього дня в деяких африканських країнах банджо вважається священним інструментом, приналежністю виключно верховного жрецтва і головних правителів. 

Зовні банджо нагадує європейську мандоліна, але корпус відрізняється круглою формою. Фактично корпус - це бубон з мембраною зі шкіри (сьогодні її замінили на пластик). Довга шийка з грифом увінчана витонченою головкою з кілками. Спочатку на банджо не було ладів, але з часом все стало на свої місця. 

Інструмент використовувався як сольний, а з 19 століття – в театрі менестрелей, де колоритне звучання банджо незвично доповнювало англо-Кельтські народні балади. Ну, а в джазі банджо став унікальним ритмічним інструментом, таким собі "голосом Америки" - її сміливих ковбоїв, прерій і захоплюючих пригод. 

Сучасний банджо: особливості та стиль гри

Сьогодні використовується банджо різних видів, в тому числі 5 - і 6-Струнні. Прийоми гри-акордовий або арпеджірованний, часто характерно тремоло. Акорди на банджо грають плектрами, такими собі металевими наперстками, які надягають на пальці. Що ж стосується стилів виконання - вони різноманітні: 

  • сlawhammer
  • folk
  • classic

Крім цього, відомі музиканти дивують авторськими стилями гри, наприклад, Ерл Скраггс (Earl Scruggs) і Піт Сігер (Pete Seeger). Сучасний банджо зазвичай асоціюється з кантрі і блюграсс, полюбився цей інструмент навіть в панку і хардкорі.

Які бувають Струни для банджо

Знайти придатні Струни для народних інструментів – не така вже проста задача. Тому при покупці зверніть особливу увагу на якість, Матеріал, Діаметр. Для виготовлення струн на банджо використовується різний метал. Наприклад, італійці d'orazio роблять 1-2 струни з нелегованої сталі, 3-4 – з нікелю, іноді покриваються опліткою з бронзи. 

Інший варіант - олов’яні струни зі сталевою обмоткою. На Музлайн представлені комплекти струн різного калібру і різного натягу. Є набори для 4-струнного і 5-струнного банджо. П’ята струна має теж діаметр, що і перша – це характерна особливість ладу банджо. 

Купівля струн для банджо на Музлайн

Струни від зарубіжних музичних брендів, представлені на Музлайн, довго зберігають первісне звучання, навіть при інтенсивній грі:

Dean Markley - популярна американська компанія, що спеціалізується на випуску струн для різних музичних інструментів
D'ORAZIO - легендарний італійський виробник струн, що функціонує з 1890 року і до сьогодні
D'Addario - один з найзнаменитіших музичних брендів в США, який виробляє Струни для величезного ряду інструментів: гітари, укулеле, мандоліни, скрипки, контрабаси... ну, і банджо, звичайно.

Струни для банджо - Muzline.ua

При всій цій пишноті характеристик-порівняно невисока ціна. Струни для банджо від представлених брендів використовуються музикантами з усього світу, так що в якості і довговічності сумніватися немає причин. 

Купити Струни для банджо в інтернет-магазині Muzline можна в один клік. Для більш детальної інформації ви можете звернутися до он-лайн фахівців на нашому сайті або зателефонувати за телефоном, вказаним в контактах. Для покупки доступні готівкова і безготівкова форма оплати, а також доставка по Києву та іншим містам України.

Читати повністю