Струни для електрогітари

Показати
Сортування
Струни для електрогітари

Струни Електрогітари в магазині МузЛайн

Вибір струн для електрогітари дуже непростий. У сучасному розмаїтті навіть досвідченому гітаристу нелегко визначитися з вибором струн для свого інструменту. Вічних струн, з ідеальним звучанням для всіх - не існує. Тому професійний гітарист знаходиться в постійному пошуку "свого" ідеального звучання, для досягнення якого, часто доводиться перепробувати безліч різних струн.

Струна рішення, які струни використовувати для того чи іншого стилю або інструменту залишається за музикантом і грунтується, перш за все, на особистому досвіді і персональних перевагах. Порадившись зі знавцями, можна купити Струни для електрогітари, відштовхуючись від чужої думки, однак, згодом, з приходом досвіду, потреба в радах відпаде сама собою.

Електрогітарні струни

Матеріал для виробництва

Тут мається на увазі, перш за все, Матеріал обмотки. Основні типи обмотки, використовувані в струнах для електрогітари, наступні:

  • Нікель або нікель / сталь. Найбільш часто використовуваний матеріал. Чистий нікель володіємо меншими магнітними властивостями, тому звучить тихіше і менш виражено. Дане покриття є найменш зносостійким, і швидко тьмяніє.
  • Сталь. На думку більшості знавців, кращі Струни для електрогітари виготовлені саме з таким покриттям, оскільки воно забезпечує найбільш яскраве і тривале звучання. Сталь найкраща для музикантів, що грають в» важких " стилях. 
  • Полімерний покрив. Серйозно продовжує термін життя струни-однак істотно впливає і на ціну. За відчуттями цей тип найм’якший, проте це ж стосується і характеру звучання, яке втрачає свою гостроту і виразність. З іншого боку, дане покриття дозволяє зробити гру на інструменті більш видовищною (особливо це стосується бас-гітари): є можливість використовувати не тільки різнокольорові, але і люмінесцентні струни, яскраво світяться при слабкому освітленні. Справедливості заради варто згадати, що в даний час в Україні такі струни вважаються екзотичними, і зустрічаються вкрай рідко.

Розміри струн

Не менш важливий параметр струни - її товщина, звана калібром, і виражається в сотих частках дюйма. Вибір кращого калібру-це, перш за все, компроміс між яскравістю і гучністю звучання інструменту. Більш товсті Набори воліють любителі» важких " стилів, і саме такі розміри необхідні для гри в зниженому ладі. Однак ніяких чітких правил тут немає, необхідно постійно експериментувати. Цікавою опцією є можливість замовити струни поштучно - для складання свого унікального, індивідуально звучить набору.

Струни для електрогітари - Muzline.ua

Вибір і покупка в Музлайн

В нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент високоякісних струн для електрогітар різного калібру, і типів, як для професіоналів, так і для новачків. І ви зможете купити Струни для електрогітари ті, які вам потрібно. У нас є струни від різних виробників за доступними цінами.

Читати повністю